Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

Czekałem na grę  wielką niecierpliwością.

Odpaliłem czym prędzej singla, pograłem z 45 minut na hardzie, grało się przyjemnie ale ANI razu mnie grafika nie powaliła na kolana. Za mało jest detali otoczenia, za mało gry świateł (Ci co mówią że grafika znacznie lepsza od GOW III mająchyba jakąś inna grę), za mało dzwięków odbijajacych się ostrzy od skał. To mnie razi, drugie co mnie odrzuciło to przeciwnicy.

Słonio minotaury jeszcze ujda ale jakieś stwory wyrastające z ręki niczym potwory z ostatnich częsci Resident Evil....??!! (WTF)

Powiem szczerze że zniechęciłem się do gry więc odpaliłem z ciakawości multi.

Tutaj początkowo jest OK, ale po  kilku godzinach gry, pojawiło się pytanie.

Przecież już niebawem będę mieć wszystko odblokowane, przyznajmy ze przedmiotów, umiejętności czy czarów nie ma zbyt wiele.

Po kilku tygodniach grania wymaksujemy naszego herosa i co wtedy ?

Brak jakiś statystyk też zniechęca do gry. Od taka miła rozpierducha gdzie czasami nie wiedać co się dzieje i kto kogo atakuje.

 

Ogólnie pierwsze wrażenie - ROZCZAROWANIE. Zobacze jak dalej będzie rozwijało się to multi i czy singiel mnie czymś rzuci na kolana.

Odnośnik do komentarza

Czy reszta gry jest rownie ciemna jak demo ? Jakos nie pasuje mi ta paleta kolorow, w trojce lepiej to wszystko ze soba wspolgralo, a w najnowszej czesci niektore miejsca sa zdecydowanie za ciemne i ogolnie otoczenie w wersji demo wygladalo jakos dziwnie jesli chodzi o kolorystyke.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Pierwsze podejście zaliczam na hardzie i muszę powiedzieć że nie jest tak źle, a jestem już gdzieś tak w połowie gry,może trochę dalej. Są momenty gdzie trzeba się trochę pomęczyć, ale wystarczy trochę taktyki i nieraz szczęścia i po problemie. Nie widzę jakiejś większej różnicy w tej kwestii w porównaniu z 3.

Za to natężenie czerwonych i białych skrzyń to jakaś masakra. Bronie mam już prawie wszystkie na maksa dopakowane, paski zdrowia i magii też już pełne a kilka skrzyń na pewno pominąłem. Ogólnie gra nie jest zła ale czuć już zmęczenie serii, a dawno już nie grałem w żadną część. Dobrych fragmentów nie brakuję np.

 

walka z głową Hekantokresa, fragment z wężami przy wieży,  walka z tym strażnikiem wyroczni (nie pamiętam jak się nazywał), walka z 2 siostrami furii, ale najlepsze było chyba to

 

http://youtu.be/Z5yMK3gfF70?t=3m26s

 

Odnośnik do komentarza

 

 

dla tych co skończyli - jest furtka dla kolejnych części ?

To prequel przecież.

wiem wiem, chodziło mi o to czy wprowadzają jakieś nowe motywy do serii lub otwarte zakończenie, które jasno mogą sugerować, że powstanie jeszcze jakiś spinoff

Jest otwarte zakończenie, bo po tej części dzieją się jeszcze cztery...

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem grę na hardzie i zajęło mi to 9 godzin z groszami. Co do windy to nie powiem żeby było łatwo bo się męczyłem z nią przez godzinę ale się udało, ale żeby zaraz patcha wypuszczać bo jakieś sieroty nie dają rady to przesada. Na normalu i z dopakowanymi broniami nie powinno być tam problemu. Ogólnie zakończenie nie było  za bardzo trudne ale nawet dało radę, Minimalnie lepsze niż to co było w trzeciej części. 

Edytowane przez cwieri
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Ja przeistoczyłem sie już w uzytkownika konsoli który przechodząc grę chce się intensywnie nią cieszyć i przejsc w miare płynnie.

Nie mam już czasu na przechodzenie jednego etapu 20 razy, albo w ogóle włączanie new game+, dla takich jak ja  i dla słabszych graczy powinni wydac ten patch, bo na jezusa chrystusa na motorze, miałęm wszystko dopakowane, uzywałem dwóch dodatkowych przedmiotów, rollowałem, a  i tak byłem o krok od wyłaczenia konsoli i obejrzenia koncowki na youtubie.

 

Więc powstrzymajcie swoje mordy. Etap jest trudny nawet na normalu, a ogladanie animacji i cutscenek po raz 10 tylko w(pipi)ia.

Odnośnik do komentarza

Ja przeistoczyłem sie już w uzytkownika konsoli który przechodząc grę chce się intensywnie nią cieszyć i przejsc w miare płynnie.

Nie mam już czasu na przechodzenie jednego etapu 20 razy, albo w ogóle włączanie new game+, dla takich jak ja  i dla słabszych graczy powinni wydac ten patch, bo na jezusa chrystusa na motorze, miałęm wszystko dopakowane, uzywałem dwóch dodatkowych przedmiotów, rollowałem, a  i tak byłem o krok od wyłaczenia konsoli i obejrzenia koncowki na youtubie.

 

Więc powstrzymajcie swoje mordy. Etap jest trudny nawet na normalu, a ogladanie animacji i cutscenek po raz 10 tylko w(pipi)ia.

Mam tak samo, nie mam czasu na granie(5 dni w internacie, na weekend tylko w piątek i sobotę wieczorem pogram) więc wolę włączyć grę i się nią cieszyć a nie męczyć się cały wieczór żeby dojść do następnego checkpointa :)

Odnośnik do komentarza

Ja przeistoczyłem sie już w uzytkownika konsoli który przechodząc grę chce się intensywnie nią cieszyć i przejsc w miare płynnie.

Nie mam już czasu na przechodzenie jednego etapu 20 razy, albo w ogóle włączanie new game+, dla takich jak ja  i dla słabszych graczy powinni wydac ten patch, bo na jezusa chrystusa na motorze, miałęm wszystko dopakowane, uzywałem dwóch dodatkowych przedmiotów, rollowałem, a  i tak byłem o krok od wyłaczenia konsoli i obejrzenia koncowki na youtubie.

 

Więc powstrzymajcie swoje mordy. Etap jest trudny nawet na normalu, a ogladanie animacji i cutscenek po raz 10 tylko w(pipi)ia.

I tak właśnie powstają legendy o grach,jak swego czasu wejścia do Akademii Radeca,gdyby nie to,nie było by o czym gadać.

Odnośnik do komentarza

Singiel jest genialny. Znalazłem w tej grze tego czego oczekiwałem po marce God Of War, czyli 100% God Of War w God Of War. Można narzekać co prawda, że mechanika gry troszkę tylko zmieniła się od czasów PS2, ale czuć w tej grze wkład 3 lat ciężkiej pracy. Obawiałem się trochę tej części, ale jak widać niepotrzebnie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Recenzja mojego autorstwa. Gwarantuję brak spojlerów, no chyba, że dla kogoś spojlerami są walki ze 'zwykłymi' przeciwnikami czy ukazanie ułamka lokacji. Na pewno nie ma finishowania bossów jak w recenzjach z ign czy gametrailers;)

Dobra recenzja ale kilka kwiatkow znalazlem

"Nie ucialby kurze zlotyc jaj" :)

"cechowal sie skokiem" - jakim, czego?

 

 

 

R69R-LPND-R884

Jakis kod na motyw.

Edytowane przez Ken Marinaris
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...