Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

zamiast się bawić i odwalać akcje po prostu przejść trudny moment

 

to nie ma sensu xD

po tym zdaniu pasuje, trafiłem do pokoju z  konsolomaniakami, zapomnialem ze wasz swiat ma inne zasady niż ludzi z zyciem osobistym, katapultuje się, adioooooooooos.

Odnośnik do komentarza

No a co tam miałeś za problem, powiedz mi proszę. Zamiast walić na pałę ogarnąć co trzeba zrobić, przejść i dalej już do końca walić na pałę napieprzając klawisze jak leci. Jak masz takie problemy to bierz w następnym GOW'ie Easy albo hobby zmień bo ta część jest na hard dużo łatwiejsza niż GOW3.

 

E: Patch ułatwiający grę - ja pieprzę. Brakuje patch'y typu "Press X to The End". Przechodzić na YT a nie (pipi) grać...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ale ja nie chce patcha, bo gre przeszedłem, znalazłem w koncu metode i pokonalem wszystkie pietra bez mashowania i fuksa, w(pipi)iało mnie ogladanie ciagle tych samych animacji, i brak checkpointa, a nie brak energii.

Lubie jak jest ciezko, ale nie lubie tracic czasu na przechodzenie tego samego 6 razy pod rzad, jak nie rozumiesz to wgraj sobie patcha z jezyka polskiego.

Zmien hobby, dobre, a może weż spier...?

Odnośnik do komentarza

E: Patch ułatwiający grę - ja pieprzę. Brakuje patch'y typu "Press X to The End". Przechodzić na YT a nie (pipi) grać...

Killzone 2 swego czasu też dostał podobny patch, ułatwiający co prawda sterowanie ale zawsze. Co do GOWa to zła praktyka. Bardzo zła. Szkoda, że jeszcze samograja nie wrzucili jak w Marianach. 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, nie ma ani wyzwań, ani areny. Jedyny bonus to kilka strojów po przejściu gry, ale w odróżnieniu do poprzednich części, tu nie mają dodatkowych właściwości. Tytana właśnie przechodzę, ale wątpie aby coś za niego było.

Btw. jest to moje trzecie przejście gry i lecę teraz po polsku. Narazie się nie wkurzam na dubbing, bo mało gadania jest w tej części :P

Odnośnik do komentarza

Miałem poczekać z kupnem tego GoWa aż stanieje ze względu na małą ilość nowości, ale hype podziałał i od wczoraj mam Wstąpienie. Bez żadnego zaskoczenia póki co. Dostałem to co chciałem i czego się spodziewałem. Stary dobry GoW. Jest kilka kosmetycznych zmian w gameplayu, nie wiem czy na lepsze czy na gorsze najważniejsze, że nadal gra się bardzo przyjemnie.  Wrażenia jak najbardziej pozytywne.

Gra jednak nie ma takiej mocy jak 3, to nie jest to samo. W 3 czuło się nadchodzący roz(pipi), tutaj jest jakoś spokojniej. Póki co najbardziej ta część przypomina mi jedynkę, która, choć znakomita, w mojej opinii była gorsza od 2 i 3, i tak samo jest z Ascension. Przynajmniej póki co.

W każdym razie grę jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza

Jedynka była pierwsza i krzywdzące dla niej jest późniejsze porównywanie do 2 i 3. W czasach gdy był tylko jeden God Of War na PS2 i gdzieś tam majaczyła informacja że sequel się robi, gierka była w skrócie da best. Odczucia co do "czwórki" mam podobne - też dostałem to na co oczekiwałem. Co ciekawe w tej części są momenty, że człowiek sobie przypomina podobne akcje czy miejscówki z wszystkich trzech odsłon. W sumie to i dobrze, wg. mnie jest bardziej różnorodna od trójki. Potrzebna szpila na zakończenie ery PS3. 

Odnośnik do komentarza

Może i jestem dziwny, ale ja nowego GoW'a kupiłem głównie dla multi, ponieważ w trakcie bety, rozgrywka w necie sprawiła mi sporo przyjemności. I ciągle sprawia, co sprawiło, że przez pierwsze dni po nabyciu gry, nawet nie ruszyłem historii Kratosa. Mapki w rozgrywce wieloosobowej są świetne, inspirowane /zrzynane znanymi z serii miejscówkami z poprzednich  części. A rozgrywka w tym trybie jest naprawdę fajna, zwłaszcza podczas 1vs1, przy których poziom adrenaliny rósł najczęściej.

Po dobiciu 15 lvl u Posejdona, postanowiłem wziąć się za singla. I ( jestem w trakcie 14 rozdziału) jest bardzo dobrze. Nie jest to aż tak epicki poziom jak w II lub III, ale i tak gra się świetnie. Było już kilka fajnych potyczek z szefami, a podstawowe moby to najczęściej nasi starzy znajomi, tu jakiś latający nietoperzyk, tu pies czy wilk, tu cyklop lub słoń ( ale walka z nim nie wyróżnia się szczególnie) itp. Nowością jest używanie broni przeciwnika, niczym w Prince of Persia: Dwa trony, i przyznam, że czasami dla urozmaicenia z nich korzystałem. O dziwo nie czułem, że są dużo gorsze od Ostrzy Chaosu. Nowy pomysł na magię nawet fajny, chociaż szkoda, że nie ma jak na razie przeciwników, na których dana magia nie działa, i trzeba się przerzucić na inną.

Minusem najbardziej mi dokuczającym jest praca kamery. Już kilka razy, podczas potyczek oddaliła się tak daleko, że na moim ( :P ) 26 calowym tv ciężko było mi dostrzec mojego bohatera, a tym bardziej zrobić skuteczny unik.

Wrażenia na tą chwile są naprawdę ok, więc jeśli kampania utrzyma ten poziom, jaki jest w pierwszej połowie, to będę jak najbardziej zadowolony z zakupu :)

Odnośnik do komentarza

Wlaczylem dzisiaj. Linda to udany Kratos i tu sie nic nie zmienilo. Design leveli i pomyslowosc na walki jak zwykle powalaja. Na chwile obecna dopiero sie rozkreca, niebawem zdobede powera od boga piorunow. Ale poczatek niezwykle udany. Gubie sie za to w fabule nieco - to jest prequell czy co? Nie sledzilem doniesien nt. tej gry wczesniej.

Odnośnik do komentarza

Wrażenia na tą chwile są naprawdę ok, więc jeśli kampania utrzyma ten poziom, jaki jest w pierwszej połowie, to będę jak najbardziej zadowolony z zakupu :)

 

Jak dla mnie to później jest jeszcze lepiej (od 18 rozdziału) :) Ascension bardzo przypomina jedynkę, szczególnie od wspomnianego wcześniej momentu. Aktualnie na Tytanie jestem w 23 rozdziale i tylko się w tym utwierdziłem.

 

Multi narazie odpaliłem raz, bo single mnie strasznie wciągnął, ale pewnie zabawie też tam trochę.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@up

Właśnie dopłynąłem do 18 rozdziału, ale na dzisiaj chyba przystopuje. Zobaczymy co to będzie, chociaż prawdę powiedziawszy to etap w Świątyni Pandory z pierwszego GoW'a wspominam najgorzej z całej serii. Może dlatego, że było to moje pierwsze spotkanie z serią ( grałem na ps3 z hd collection) i oczekiwałem od tej gry zbyt wiele.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wpadła platynka i zajęło mi to 18h(kilka razy powtarzałem trudniejsze walki, no i "lizałem" ściany). Sporo, do porównania w GoW 3 około 10h zajęło mi zdobycie platyny. Gra jest dłuższa i trudniejsza od 3, przynjamniej dla mnie. Duży plus za to.

Ktoś tu dobrze napisał, że od 18 rozidzału się rozkręca, to prawda. Walka z ostatnim bossem też jest bardzo udana chociaż chyba mogłaby być trochę dłuższa, lekki niedosyt. Ogólnie bardzo dobry God of War. 8/10

Multi włączyłem i jakoś mi nie podchodzi, w ogóle mało osób chyba gra, bo bardzo długo szukało graczy, chyba nie zabawie tam na dłużej.

 

btw, jestem ciekaw w jakim kierunku teraz seria pójdzie, bo nie chce mi się wierzyć, że to była ostatnia część. Kolejny prequel?(przed zabiciem swojej rodziny) Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Jestem w 28 rozdziale, jade na normalu i dla mnie jako niedzielnego gracza poziom trudnosci spoko, na hardzir pewnie bym sie zapocil a niektorzy pewnie z was jada to bez zajakniecia, hehe. Gra przekozak - podoba mi sie jak cholera a kreatywnosc ludzi od designu miejscowek zapamietam na zawsze. Btw - ile jest leveli w grze?

Odnośnik do komentarza

Normalnie miestus ze mnie. :/ 28 chapter, Proba Archimedesa czy wyzwanie, anyway. Poziom normal, zginalem juz chyba z 20 razy na tej cholernej windzie. Mam na maxa dopakowane ostrza, ogien, pioruny i hadesa. Ciskam jak zly, pamietam o bloku, kontruje ale szybko mnie szlak trafia i ide na chaos, dostaje po du,psku, wrrrrrr. Udalo mi sie kilka razy dojsc do ostatniego etapu tego wyzwania i pan kon mial juz nad lbem czerwony znacznik, akurat w tym momencie sie turlalem, wpadlem na kolce i zdechlem. FFffffffuuuuuuuu... ;[ Zna ktos jakies dobre strategie na ta serie walk?

Odnośnik do komentarza

Często używaj spowolnienia czasu na tych większych przeciwników(wtedy możesz ich uderzać ile się da, ruszają się jak muchy w smole) i w dodatku ten cień Kratosa odpalaj ile się da(ma bardzo mocne ciosy). Z broni to ja używałem Zeusa, najbardziej mi pasował czar i wydawało mi się, że szybciej się nabija gniew.

Dodatkowo przed zabiciem każdej meduzy zawsze odpalaj czar tak, żeby sięgnął tą drugą, bo za każdą zabitą meduzę dostaje się jeden pasek many.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Gra skonczona - dzieki Ci przedmowco szanowny, zwalnianie tempa tym cholerstwom z ogonami plus manewry o ktorych pisales daly rade. Przeszedlem sie, spacer, wrocilem i za 1 razem peklo. Pozniejsze walki to formalnosc. Jak wzbije sie na wyzyny pewnosci siebie zaatakuje hard. Gra przekot totalny, God Of War pelna geba i piekny prezent od studia Santa Monica na koniec tej generacji. Dziekuje. Widowiskowa, nie przegadana posiadajaca spore poklady miodu - wiecej takich gier. :) Przeciwnikom lokalizacji polecam zagrac po Polsku - Linda naprawde masakruje uszy. :D 9/10 od mietusa mordoklepek chodzonych!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...