Skocz do zawartości

PSX Extreme #163


Rekomendowane odpowiedzi

Też chętnie bym się przychylił do zmiany skali. Zgadzam się w pełni z przedmówcami. Z racji różnych hypeów i ciśnień używa się ocen 6-9. Jeśli gra AAA dostanie nie daj Boże 7 to znaczy, że jest totalnym crapem i się larum podnosi...

 

Nie oszukujmy się. Sporo gier z ostatnich dwóch trzech lat ocenionych na "bezpieczne" 8 zasługuje na piątki i szóstki w ZDROWEJ 10stopniowej skali. Na przykład taka jedna gra, która jest odgrzewanym kotletem, jej przejście zajmuje jeden wieczór i ma zbugowane multi. Nie mówię, że jest złą grą. Tak na 6+, czyli i tak powyżej średniej. Zróbcie coś z tym drodzy redaktorzy, bo oceniaczki tracą sens. Oczywiście tendencja ta to obraz większości growych mediów.

 

Spójrzcie na średnie ocen gier i filmów na metacritics. Czemu filmy da się normalnie oceniać ?

 

 

Numer - niestety tesco w Krakowie miało jedynie okładkę z Bulletstorma, która jest brzydka. Za to zawartość super. Dużo playtestów, co powinno być najważniejszą częścią magazynu. Ciekawe recki. Jest dobrze.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety troche brak obiektywizmu wedlug mnie. Jasne, ze trzeba promowac nasze produkty, ale bez przesady. Odnosnie, ze minusy Mozna miec w.... to juz wedlug mnie przegiecie, bo tak moze myslec kazdy fan gry (teraz wymieniam na chybil trafil) GT5, COD:BA, PES i sobie ustawic ocene koncowa gry o 1-2 punkty wyzsza. Sorry butcher, ale trzeba uderzyc sie w piers!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

mnie dziwi motyw :

Minusy: Mozna miec w (pipi)e.

No bez jaj...

 

oj dajcie już spokój ;)

 

Wady/minusy Bulletstorm'a masz w treści recenzji.

 

 

Numer mam od piątku (prenumerata) przeczytałem większość tekstów/recenzji, najciekawszy jest tekst o stereotypach :thumbsup: i powrót do przeszłości, zgrentgen GT5, oraz recenzja Marvel vs Camcop 3 i Bulletstorm.

 

Recenzja K3 jest według mnie słabo napisana a po drugie jak ktoś już wspominał 2 kartki dla tego tytułu to mała kpina, powinno być trochę więcej miejsca na tą reckę...

Odnośnik do komentarza

Oj tak Zgrentgen GT5 najlepszy w dotychczasowej historii tego działu. Masa informacji, masa opinii, szkoda, że każdej większej gry nie da się tak potraktować (może coś na portalu?).

 

Zax napisał w zapowiedzi FFXIII-2, że XIII się licho sprzedała, co nieco dziwi mając na uwadze ponad 6 baniek według VGChartz :)

Odnośnik do komentarza

Oj tak Zgrentgen GT5 najlepszy w dotychczasowej historii tego działu. Masa informacji, masa opinii, szkoda, że każdej większej gry nie da się tak potraktować (może coś na portalu?).

 

Zax napisał w zapowiedzi FFXIII-2, że XIII się licho sprzedała, co nieco dziwi mając na uwadze ponad 6 baniek według VGChartz :)

 

Nie napisałem, że licho się sprzedała, ale że Square Enix poniosło olbrzymie koszty deweloperskie.

Odnośnik do komentarza

Recenzja K3 zaczyna się od pochwał na cześć Bulleta,a to już zwiastuje o czym myślał piszący.Może gdyby były"3"grosze" kogoś innego,ocena byłaby obiektywniejsza.Do tego wychwalanie grafiki i 3D,wspomnienie ze twórcy pobili sami siebie i 9 za grafe?Rozumiem że K3 zasługuje na 9,ale w takim razie inaczej układa się zdania,bo ja z nich zrozumiałem ze to najładniejsza gra,a później patrze na ocene i czegoś nie kumam.

Odnośnik do komentarza

A mi się już środkowa strona wyrwała, pomimo tylko 2 otworzeń magazynu... I szkoda, że tak mało miejsca na gry na ostatniej stronie. ;)

wpis. tez mi stronka srodkowa "wylata"

 

kurczę tak samo mi od razu wyleciały 4 strony ze środka :confused:

 

W tym numerze komiksy wyszły naprawdę dobrze kilka jest mocnych.

 

Jak zwykle denerwują zdjęcia HC room'ów Butcher naprawdę nie masz nic lepszego do pokazania??? , nie piszę że zawsze są słabe ale w większości to LCD + 1,2 kosnole i 2gry to jest HC room? :no:

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

oj rzeczywiście straszne rzeczy, bulletstrom ma wyższą ocenę od Killzona :o

 

Najpierw proponuje przeczytać obie recenzje a nie patrzeć na nic znaczące cyferki. W ogóle jak dla mnie to tych ocen może nie być, albo zrobić skalę od 1 do 5 czy tam 6 - będzie znacznie lepiej.

 

 

A sam numer bardzo dobry, tylko ta okładka :/

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

Kiedy wy przestaniecie zwracac uwagę na te oceny? Gry na które jest hajp zawsze są oceniane w kategorii 8-10, które przyznają chyba losowo. Przykładowo MW2 za grafę dostał chyba 9, Black Ops 8, RDR 9, GT5 8. Imo żadna z tych gier (może za wyjątkiem RDR) za grafę nie zasługuje na więcej niż 7. Ja jak widzę takie oceny i później ogrywam te gry to się tylko śmieję pod nosem. No, ale to tylko moje zdanie.

Co do kłótni Bulletstorm vs Killzone 3 to się w sumie nie wypowiadam, bo mi się obie podobały. Killzone bardziej, ale to pewnie dlatego, że loffciam dwójkę.

A propos, pamięta ktoś jak był oceniony KZ2?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oj tak Zgrentgen GT5 najlepszy w dotychczasowej historii tego działu. Masa informacji, masa opinii, szkoda, że każdej większej gry nie da się tak potraktować (może coś na portalu?).

 

Zax napisał w zapowiedzi FFXIII-2, że XIII się licho sprzedała, co nieco dziwi mając na uwadze ponad 6 baniek według VGChartz :)

 

Nie napisałem, że licho się sprzedała, ale że Square Enix poniosło olbrzymie koszty deweloperskie.

 

Racja.

Napisałeś jednak "..sprzedaż FFXIII- okazała się dobra, lecz nie rewelacyjna...". Ukuł mnie ten tekst bo pamiętam dokładnie artykuły traktujące o rewelacyjnej i zaskakująco dobrej sprzedaży FFXIII. Nie da się ukryć, że wynik jaki osiagnął jest jednym z najlepszych dla gier japońskiej produkcji w tej generacji konsol. Ja uważam, że premiera sequela to właśnie efekt świetnej sprzedaży XIII, a nie chęci nadrobienia zbyt wysokich kosztów poniesionych przy jego produkcji.

Odnośnik do komentarza
Wyglada na to, ze teraz jak cos niedostanie 9 albo 10 to jest crapem, ale to niestety nie jest wina czytelnikow tylko tych, którzy te gry oceniaja.

 

A dlaczego niby wina tych co oceniał (w tym wypadku Butchera)? To nie jego wina że stado trolli robi shitstorm na forum uważając, że 8+ to ocena zbyt niska o_O

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mazzeo troche samokrytyki,gdyż nie ma większego trolla od ciebie,przypomnę tutaj wpadanie do działu BC2 na PS3 i wylewanie swych mądrości.

 

Yakubu dostał ogólnie 9+,za grafe i za muze 10,w opisie K3 było zdanie że twórcy przeszli sami siebie,oprawa wraz z 3D gniecie jaja i za grafe 9?To co w strzelankach w ostatnim czasie wyszło takiego ze tak znacznie podbiło oceniaczke w tym segmencie?Od początku próbuje udowodnić brak konsekwencji w ocenie K3,gdyż pewnie autor był pod wrażeniem Bulleta(nawet od tego zaczął recenzje K3).Próbuje to uwypuklić,gdyż po to kupuje pismo,jak mam sam sobie noty wystawiać na podstawie gry to nie musze PSXE co miecha nabywać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...