Skocz do zawartości

PSX Extreme #163


Rekomendowane odpowiedzi

No jak widać rusza Ciebie i to bardzo, bo co drugi post w tym temacie jest Twojego autorstwa i tylko o Killzone 3 <_<

No możemy przeliczyć czy co drugi post tu napisałem,a że pisze o tym samym?No cóż nie jest to tuba propagandowa,nie wszyscy słyszą mój przekaz,więc jak nowy użytkownik poruszył ten temat to odpowiedziałem,nie moja wina ze ty to tak odbierasz.Poza tym cały czas czekam by zajrzał tutaj Butch i odpowiedział na pytania.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

ale na jakie pytania? kwestia oceny całosciowej jest kwestią gustu, nikt tu sie nie czepia , chyba , ze jakis popaprany fanboj. Aspekt oceny graficznej jest zas jego failem, co tu do komentowania?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

EDIT: Ach, no i zgrentgen kompletnie w takiej formie mi nie pasuje. Żeby daleko nie szukać dwa cytaty z początku: "obecność zaledwie garstki dokładnie odwzorowanych modeli", "część tras żywcem przeniesiono z GT4". Sorry, ale to jest kompletny brak ważenia słów. Jak chcę poczytać nieprzemyślane słowa niepodparte jakąkolwiek odpowiedzialnością to mam od tego Internet, nie potrzebuję kolejnych buraków w gazecie. Albo to filtrujcie jakoś, albo niech autorzy się podpisują imieniem i nazwiskiem.

W ogóle w tym komicznym zgrentgenie wszystko leży i kwiczy. Nawet korekta najwyraźniej lagę wyłożyła na poprawianie marudnych konsolomaniaków pozbawionych większych problemów, a w związku z tym niejaki Rodzyna nie wypadł zbyt korzystnie ze swoją "rządzą" i "najmniejszą linią oporu". Nie doczytałem nawet do końca, bo mnie zemdliło i substancja wydalana się wycofała w połowie drogi. A to nie jest przyjemne, wbrew pozorom.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie mam połowę aktualnego numeru za sobą. Okładka jak i oprawa graficzna pisma na plus. Recenzje też są ok. Co do recki KZ3 autorstwa Butcher'a to cóż, jego zdanie i tyle. Po co miałby pisać inaczej o stronie fabularnej gry, skoro ta jak widać go zwyczajnie nie poruszyła? Na tym polega różnica pomiędzy recenzjami, jednym się coś podoba, innym nie.

 

Ale tak sobie pomyślałem: przecież Uncharted 2 też nie zachwycało od strony fabularnej prawda? Klasycznie Drake, czyli poszukiwacz przygód trafia na ślad słynnego podróżnika, pojawia się tradycyjnie bad guy, potem bohaterowie docierają do zaginionego lądu...może postaci zostały wtedy lepiej nakreślone, nie wiem, bo dopiero czekam aż mi przyjdzie Killzone 3. Ale ocena 8+ to przecież gra bardzo, bardzo dobra. :thumbsup:

 

Ciekawi mnie jeszcze recka Bulletstorm, po południu chętnie ją przeczytam. Ogólnie numer bardzo ok.

Odnośnik do komentarza

EDIT: Ach, no i zgrentgen kompletnie w takiej formie mi nie pasuje. Żeby daleko nie szukać dwa cytaty z początku: "obecność zaledwie garstki dokładnie odwzorowanych modeli", "część tras żywcem przeniesiono z GT4". Sorry, ale to jest kompletny brak ważenia słów. Jak chcę poczytać nieprzemyślane słowa niepodparte jakąkolwiek odpowiedzialnością to mam od tego Internet, nie potrzebuję kolejnych buraków w gazecie. Albo to filtrujcie jakoś, albo niech autorzy się podpisują imieniem i nazwiskiem.

W ogóle w tym komicznym zgrentgenie wszystko leży i kwiczy. Nawet korekta najwyraźniej lagę wyłożyła na poprawianie marudnych konsolomaniaków pozbawionych większych problemów, a w związku z tym niejaki Rodzyna nie wypadł zbyt korzystnie ze swoją "rządzą" i "najmniejszą linią oporu". Nie doczytałem nawet do końca, bo mnie zemdliło i substancja wydalana się wycofała w połowie drogi. A to nie jest przyjemne, wbrew pozorom.

Przecież "pogrubione" to prawda. Gazety jeszcze nie mam, ale redaktor napisał samą prawdę niestety. Chyba, że są tam jeszcze inne babole ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

zapowiedź znajduje sie na witrynie sklepu PE, co jest jak dla mnie nie fair posunieciem, chce kupowac pe ale sklep pe mnie nie interesuje w ogóle, nie chce tam wchodzic a jestem niejako zachecany na siłe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...