Skocz do zawartości

Halo Combat Evolved - remake na X360


KarCzoH

Rekomendowane odpowiedzi

Nie weim jak mozna mappack nazywac gra, tak samo mozliwosc (ingame) przelaczenia sie na stara/nowa grafike.

Oryginalna gra to bylo: SP + MP. Teraz dostajesz SP (z opcja starej/nowej grafiki) + Mappack do HALO Reach.

Ja tu widze odgrzewany kotlet z mappackiem, ktory zawiera "oficialne" remake czegos co od dawna zostalo zrobione i udostepnione przez fanow.

Sorry no bonus.

Odnośnik do komentarza

Nie weim jak mozna mappack nazywac gra, tak samo mozliwosc (ingame) przelaczenia sie na stara/nowa grafike.

Oryginalna gra to bylo: SP + MP. Teraz dostajesz SP (z opcja starej/nowej grafiki) + Mappack do HALO Reach.

Ja tu widze odgrzewany kotlet z mappackiem, ktory zawiera "oficialne" remake czegos co od dawna zostalo zrobione i udostepnione przez fanow.

Sorry no bonus.

Musisz być z Sony Defence Force :potter: Żeby mieć PRAWDZIWE mapy z CE w Reach musisz kupić CE HD.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co kaman, dostajesz DWIE gry ( w tym jeden remake, druga to zupełnie inna gra) do tego map pack do Reach, co właściwie daje prawie TRZY gry!!! Jeszcze byś chciał za te 40$ multi w Halo CE :teehee:. Pewnie jeszcze za darmo? Weź może nie przesadzaj i podziękuj Microsoftowi razem z tymi nielicznymi niezadowolonymi za taką okazję. A jak nie pasuje, to kup se jakiegoś szopa pracza czy inny crap.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Widać Halo 4 tak zarządzi według Micro, że nie chcą dawać szansy fanom, na porównanie multi H4 i CE :good:

 

Dostajesz 2 gry w tym jednego crapa (multi ze Sralo: Kicz) , przecież większośc fanów czekało na ten remake właśnie głównie ze względu na multi, więc nie wiem co ty tu wypisujesz.

 

 

 

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

44bronxJak grochem o ściane, przecież będziesz mógł grać na mapkach z CE w Reach, Microsoft nie będzie dzielić graczy. Wyobraź sobie, że chcesz zagrać ze znajomymi w multi Reach, wyszukujesz grę i klops, nikogo nie ma, bo wszyscy grają w CE. To samo z Halo 4. Ja tego nie widzę inaczej i uważam, że Microsoft postąpił właściwie. Nie chciałbym, żeby tak genialne gry, nie mogły się cieszyć zasłużoną popularnością. Boję się tylko, że takie petycje jak wyżej, mogą przynieść nieporządany skutek i zmienią właściwie obraną drogę.

Odnośnik do komentarza

Nie weim jak mozna mappack nazywac gra, tak samo mozliwosc (ingame) przelaczenia sie na stara/nowa grafike.

Oryginalna gra to bylo: SP + MP. Teraz dostajesz SP (z opcja starej/nowej grafiki) + Mappack do HALO Reach.

Ja tu widze odgrzewany kotlet z mappackiem, ktory zawiera "oficialne" remake czegos co od dawna zostalo zrobione i udostepnione przez fanow.

Sorry no bonus.

Musisz być z Sony Defence Force :potter: Żeby mieć PRAWDZIWE mapy z CE w Reach musisz kupić CE HD.

Ales (pipi)nal... jak lysy o beton, really.

"Prawdziwe" wow..., wyraznie pisalem, ze fancontent (na calkiem dobrym poziomie) jest i same remake nie sa jakims wielkim OH AH dla mnie zwlaszcza, ze sa pod gameplay Reach.

Wyssanie tych "masz 3 gry" jest po prostu smieszne i tyle.

Odnośnik do komentarza

Tym tekstem ("Wyssanie tych "masz 3 gry" jest po prostu smieszne i tyle"), tylko potwierdzasz, że jesteś fanbojem Sony. Prawdziwy fan Halo doceniłby możliwość obcowania z ulubionymi bohaterami w trzech różnych odsłonach. Ja już się nie mogę doczekać, kiedy znowu zkrzyżuje promienie mojego blastera z blasterami Gruntów i to w prawdziwym HD. Żadna inna gra nie dostarczy mi takich emocji, ale widzę, że Ciebie to nie rusza. Próbujesz mi za to wmówić, że białe jest białe, a czarne jest czarne

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pajgi, nie tłumacz mi rzeczy, które wiem ;) Chodzi o to, że Reach to mega kupa, liczyłem na remake CE ze względu na multi, myślałem, że znów będziemy miec dobre Halo. Wiem, że zdecydowali się na taki krok, dla ciebie jest on słuszny, dla mnie kompletnie nie, bo jakbym chciał grac w Reach to odpaliłbym go, a nie mam na to ochoty. Żeby grac w normalne Halo muszę grac w H3, które niestety nie ma już wsparcia twórców, a i mało ludzi w to gra, bo na siłe grają w tego zje.banego Reacha, pewnie dlatego ''bo to nowe halo'', zamiast wspierac ''stare dobre'' Halo.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie każde kolejne Halo jest równie dobre, każde kolejne wnosi wiele nowego, a inni producenci jedynie nieudolnie kopiują. Ja jestem podekscytowany możliwością odpalenia kultowych mapek w Reach, w wypalającej gałki oczne grafice :dance: Do tego dostałem jetpack i tyle nowych możliwości rozgrywki :wub:

Odnośnik do komentarza

Halo Reach jest bardzo słabe w multi. To są fakty, H3 to piękna gra w porównaniu do tego, Reach to takie Halo dla przyciągnięcia fanów MW. Długo broniłem tej gry, ale Reach jest failem i nie można tego inaczej nazwac.

 

Nie ma co offtopowac, czekam na remake, bo z przyjemnością odwiedzę klasyczne lokacje w nowej oprawie z kumplami na Live.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Guzik mnie obchodzi multi. Chcę tylko dorwać w swoje obleśne łapska single i w końcu przejść Halo 1 na Legendary. Resztę zostawię bratu jeśli będzie chciał achievementy z kolesiami zdobywać. To jest mega uciecha dla każdego fana. Fakt, że doją z nas nie odstrasza nawet mnie - zagorzałego przeciwnika ogrzewańców.

Odnośnik do komentarza

44bronxJak grochem o ściane, przecież będziesz mógł grać na mapkach z CE w Reach, Microsoft nie będzie dzielić graczy.

 

Przeczytaj i przeanalizuj to co sam napisałeś ponieważ oni WŁAŚNIE TO ZROBILI!!!!!!

 

Masz zwolenników:

 

HALO1 NTSC - pistol

HALO 2 - BR

HALO 3 - BR

HALO REACH <-- Ty do tego grona się zaliczasz wraz ze swoim jetpackiem i z(pipi)anym bloomem

 

Przestańcie gadać głupoty, znając życie to gdyby 343 zrobiłoby multi do CE Anniversary to też by zaczęło się pierdolenie że słabe,

że zbyt podobne do Reach, że to nie to samo co 10 lat temu etc i kazdy by przestal grać po 2 miechach.

 

Ja co jakiś czas odpalam wraz ze swoim friendem H1 na starym xclocku, gramy na podzielonym screenie i gameplay tej gry poprostu miażdży.

Gra będzie stała na starym silniku ze wsparciem nowego czyli cała mechanika gry nie zostanie zmieniona.

Gracze ciąle zapominają że Halo stało się nie popularne przez wspaniały SP tylko przez genialny MP no i lan party...

 

Petycje o dodanie Halo CE MP

http://www.petitiononline.com/HCEA/petition.html

http://halo.xbox.com...6949.aspx#76949

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

44bronxJak grochem o ściane, przecież będziesz mógł grać na mapkach z CE w Reach, Microsoft nie będzie dzielić graczy.

 

Przeczytaj i przeanalizuj to co sam napisałeś ponieważ oni WŁAŚNIE TO ZROBILI!!!!!!

 

Masz zwolenników:

 

HALO1 NTSC - pistol

HALO 2 - BR

HALO 3 - BR

HALO REACH <-- Ty do tego grona się zaliczasz wraz ze swoim jetpackiem i z(pipi)anym bloomem

 

Widzę, że macki Sony sięgają już tak daleko, że nawet starzy fani Halo zaczynają wątpić :angry: . Uwielbiam KAŻDĄ część Halo, każdą z innego powodu (np. Halo 2 za kapitalny, nowatorski design przeciwników) i kiedy był czas do grania w HALO CE to grałem w nie bez opamiętania. Teraz jest czas Reach, a później Halo 4.

Co jest złego w jetpackach i bloomie? Widzę, że doszukujemy się skazy na perfekcyjnie oszlifowanym diamencie :yes: Trochę Cię rozumiem, bo pewnie się dobrze nie zastanowiłeś nad tym, tak jak ja, zaraz po odpaleniu Reach. "Eeeee, po co mi ten jetpack", ale jak tylko zobaczyłem, że i w K3 wrzucili ten dodatek, to już byłem pewien, że Bungie znowu wytyczyło szlak w gatunku FPP, któym podążać będą inni producenci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...