Skocz do zawartości

Halo Combat Evolved - remake na X360


KarCzoH

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W jednym zdaniu oddałeś kwintesencję nie tylko radochy, ale i całej serii Halo. Bo tym właśnie jest to uniwersum - pokładem grywalności i radochy.

 

Halo Combat Evolved - mój pierwszy shooter FPP, który (jak dla mnie) zrewolucjonizował ten rodzaj na konsolach. W tą grę należy wręcz zagrać w HD.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Grałem dziś, ale nie na moim profilu, bo po ostatniej sesji z wasylem i matkiem mój profil został zbanowany na dwa tygodnie :/ Nawet nie gadaliśmy z burgerami, nie wysyłałem im żadnych wiadomości, nie wyszliśmy z żadnego meczu, więc nie wiem dlaczego, pewnie zabolały pupki jakichś burgerków zbyt mocno jak jechaliśmy ich z beerek ;) wyślę Ci jutro inv to można popykac w H3 ;)

Odnośnik do komentarza

Czy mi się wydaje, czy wszelkie animacje (broni, rąk, postaci, wrogów) są żywcem wzięte z jedynki?

 

I w ogóle co to za model AR, przecież na trailerze z E3 było coś zupełnie innego

 

mAh7V.jpg

 

łotdafak mę

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Grafika grafiką, gra ta sama co sprzed lat. Pewnie wyjdę na trolla a posta zminusujecie, ale zaznaczę mimo wszystko, że Halo krytykować nie chcę. Dziwi mnie jednak, że z takim zapałem i entuzjazmem ludzie podchodzą do zwykłego remake'u HD gry, która w dzisiejszych czasach niczym szczególnym już się nie wyróżnia. Grałem oryginał, oglądałem ten gameplay (http://www.gametrailers.com/video/sdcc-11-halo-anniversary/717890 - lepsza jakość?) i prawdę mówiąc śmiem twierdzić, że sama rozgrywka nie różni się niczym szczególnym od "nowego" Duke Nukem Forever. Albo inaczej, wiele rzeczy, za które skrytykowano w mediach DNF można przypisać także temu Halo (dwie bronie jednocześnie, prosty i liniowy gameplay, dziwaczni kosmici, brak wyczucia mocy w broniach, "przestarzała grafika" itp. itd). Niemniej jednak dam sobie paznokcia uciąć, że oceny w tym przypadku będą bardzo wysokie, podobnie jak opinia fanów, podczas gdy DNF zrównano za te same elementy z ziemią (niesłusznie, dodam). Trochę mało konsekwentne, jeśli mogę być szczery.

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

świetnie wygląda H CE i ten patent z przełączaniem grafiki, powinni robić więcej takich remake-ów a nie podbicie do HD + pucharki...

 

porównanie do DNF nie na miejscu, DNF to nowa gra którą robili 10lat, H CE to remake 10letniej gry, DNF wygląda i rusza się jak jakaś mega wczesna wersja alpha, H CE wygląda bardzo ładnie i rozgrywka ma być jak najbardziej wierna oryginałowi.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Grafika grafiką, gra ta sama co sprzed lat. Pewnie wyjdę na trolla a posta zminusujecie, ale zaznaczę mimo wszystko, że Halo krytykować nie chcę. Dziwi mnie jednak, że z takim zapałem i entuzjazmem ludzie podchodzą do zwykłego remake'u HD gry, która w dzisiejszych czasach niczym szczególnym już się nie wyróżnia. Grałem oryginał, oglądałem ten gameplay (http://www.gametrailers.com/video/sdcc-11-halo-anniversary/717890 - lepsza jakość?) i prawdę mówiąc śmiem twierdzić, że sama rozgrywka nie różni się niczym szczególnym od "nowego" Duke Nukem Forever. Albo inaczej, wiele rzeczy, za które skrytykowano w mediach DNF można przypisać także temu Halo (dwie bronie jednocześnie, prosty i liniowy gameplay, dziwaczni kosmici, brak wyczucia mocy w broniach, "przestarzała grafika" itp. itd). Niemniej jednak dam sobie paznokcia uciąć, że oceny w tym przypadku będą bardzo wysokie, podobnie jak opinia fanów, podczas gdy DNF zrównano za te same elementy z ziemią (niesłusznie, dodam). Trochę mało konsekwentne, jeśli mogę być szczery.

 

Tylko DNF miał zyebaną grafikę, wydajność i meachnikę celowania. A na noszenie 2 broni naraz narzeka się dlatego, że to jest czysto arkadowa strzelanka, której esencją było, że nosiłeś przy sobie cały arsenał :)

 

jeszcze niech zrobią remake H2 i będzie git. Tam multi powinno być łatwiejsze do ogarnięcia.

 

No jakbym dostał na X360 jeszcze taki remake Halo 2 to bym zgłupiał z radości :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...