Skocz do zawartości

Alan Wake's American Nightmare


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

większa kpiną już jest gow3 po normalnej cenie i 1/3 wyciętej gry w DLC.

 

Nie wiem co to za smęcenie że AW będzie kosztował 1200 a nie więcej ?

Nawet jeśli wyjdzie w takich 3 częściach co sobie tutaj strzelamy to i tak znacznie taniej niż gra w pudełku. Nie ma co się dziwić że na XBL to będzie jak jedynka była najchętniej ściąganą grą w 2010, przebijając wszystkie inne.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

No ja smęcę bo pomysł wydawania gier w epizodach już się u Valve parę lat temu nie sprawdził. Ani to jakiś mały odcinek jak DLC do AW, ani to pełnoprawna gra którą się nagrasz. To ja już bym wolał żeby Remedy wydało to po pełnoprawnej cenie na Games on Demand.

 

1200msp za wycinek gry, i tak co parę miesięcy - naprawdę podoba wam się kierunek które obrało Remedy? Jeszcze biorąc pod uwagę że to małe studio, nie ma co liczyć na Alan Wake 2 w bliższej perspektywie...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W jaki niby sposób?

 

AW kosztował Remedy 20 parę mln $, a grę kupiło w bólach ledwo kilkaset tys. osób. Z mojej perspektywy to powinniśmy się cieszyć, że nie porzucili IP tylko dopasowali się do sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jest pierwsze info z jakiegoś fińskiego portalu czy gazety:

 

Akcja toczy się w Arizonie podczas jednego z odcinków Night Springs (Alan jest w nim uwięziony), do którego Alan kiedyś napisał scenariusz. Pierwsza część była inspirowana Kingiem i serialem Lost, a American Nightmare jest inspirowane filmami Tarantino (Pulp Fiction, From Dusk Till Dawn). Wątek fabularny trwa kilka godzin. Sama gra zawiera więcej dynamicznej akcji. Będzie też osobny tryb na wzór Hordy. Gra zawiera też informacje odnośnie wydarzeń, które działy się po pierwszej odsłonie.

 

 

Alanowa Horda :D Mam nadzieję, że będzie przynajmniej dostępna w co-opie po sieci. Jakby był też split to bym się rozpłynął.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Ważne info, w ty wywiadzie pracownik Remedy wspomina o tym, że American Nightmare nie powinien być ostatnią częścią przygód pisarza, a sequel nadchodzi, lecz o szczegółach nie może jeszcze mówić.

 

To wiadomo od dawna że równocześnie robią AW2, mam nadzieję że plotki o next genie się potwierdzą.

Twoja sygnatura wygląda jak okładka horrorów klasy B z lat 80/90, może w tym kierunku pójdzie AN.

Odnośnik do komentarza

Tego, co pokazali przez pierwszą połowę AW - świetnego klimatu i fajnych proporcji pomiędzy akcją a elementami typowo horrorowymi. Jak chcą, to potrafią, więc nie wiem co stoi na przeszkodzie by podobnie było w wypadku American Nightmare. Niestety prościej jest zapełnić większość czasu gry samymi ucieczkami/walką, niż jakimiś sensownymi zagadkami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...