Skocz do zawartości

Alan Wake's American Nightmare


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

tymczasem na facebooku:

Alan Wake's American Nightmare is coming Q1 2012.. Not long to wait guys:)

 

tak sie teraz zastanawiam. czy nowy alan nie będzie przypadkiem pierwszą grą z nowym trendem. mianowicie: wydajmy gre AAA w cyfrowej dystrybucji, porznijmy ją jak świniaka na epizody i sprzedajmy je za ileś tam pointsów. gdzies czytałem artykuł o takich gdybaniach. podano statystyke ile osób ukonczyło daną grę od a do z i Alan był w czołówce nieukonczonych gier (chyba po achievmentach to sprawdzali), stąd pomysł na pociecie gry na epizody, jak sie nam gra spodoba kupimy kolejny epizod jak nie trudno wydalismy "tylko" 1XXX msp a nie 4XXX pointsów lub 170zł w sklepie za gre na nosniku którego moge odsprzedać. ograniczy to tez handel "chińskimi" kontami z punktami jak bedziemy chcieli kupic epizod (mówie w dniu premiery kazdego kolejnego odcinka oczywiscie) bedziemy zmuszeni kupowac za kazdym razem nowe chinskie konto (ponieważ za lewe punkty trzeba jak najszybciej wydać, nie moga sobie leżec na koncie do premiery nastepnego "odcinka" alana powiedzmy miesiąc). tak że wery klewer.

Odnośnik do komentarza

Mr.Scratch duszący kogoś torbą :woot: Ogólnie klimat jest inny, zdecydowanie bardziej pokręcony, nie jestem pewien czy to dobrze. Czekam, premiera w pierwszym kwartale 2012 roku.

 

Info z oficjalnego twittera

 

http://twitter.com/#...700469921161216

 

 

 

Pod tym linkiem znajdziecie obszerna analizę trailera, polecam się zapoznać

 

http://www.relyonhor...ican-nightmare/

Odnośnik do komentarza
Mr.Scratch duszący kogoś torbą :woot: Ogólnie klimat jest inny, zdecydowanie bardziej pokręcony, nie jestem pewien czy to dobrze. Czekam, premiera w pierwszym kwartale 2012 roku.

 

Info z oficjalnego twittera

 

http://twitter.com/#...700469921161216

 

 

 

Pod tym linkiem znajdziecie obszerna analizę trailera, polecam się zapoznać

 

http://www.relyonhor...ican-nightmare/

 

Pokręcony ? To jak najbardziej na plus trochę schizy, raz od czasu jakieś anielskie momenty i mamy jak nic hit po raz kolejny ;) A ta koszula to miły akcent od strony amerykańsko-wiejskiej :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

UZI?!

 

 

 

Ciekawostka - kusza :)

 

ad5f02da.jpg

 

Kusza i AA-12 :woot:

 

 

 

Pokręcony ? To jak najbardziej na plus trochę schizy, raz od czasu jakieś anielskie momenty i mamy jak nic hit po raz kolejny ;) A ta koszula to miły akcent od strony amerykańsko-wiejskiej :)

 

Dla mnie pod pojęciem "dobry pokręcony klimat" kryje się to co mieliśmy w DLC(szczególnie drugim). Czyli było troszku przedziwnych akcji, ale dało się wyczuć "oryginalny" klimat AW :) Chodzi mi o to, żeby AW:American Nightmare nie był bezmyślną sieczką, a zachował wciąż swój bez wątpienia unikalny klimat.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

do 24xx ms pointsów kupie bez wahania, 32XX zobacze będe rozważał 42XX niech spyerdalają poczekam na obniżkę.

jak bedzie poziom crysisa ( w sensie długosci to kupie na bank) ale mówie potną to jak salami na pizze za 1200msp za odcinek

Edytowane przez Orzeszek87
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

a czym innym mam sie martwić? Alan mnie kupił 100% jedyne co moze to zmienic, to cena nieadekwatna do stanu rzeczy, nie lubie jak ktoś chce bawić sie moim portfelem.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Pierwszy trailer pokazali, a oni martwią się już ceną i sposobem dystrybucji <facepalm>

 

A czemu się nie martwić? Wcześniej Remedy mówiło o pełnoprawnej grze, teraz się okazuje że cena to 1200msp, jak uważacie że za tyle dostaniecie długą grę to pozdro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...