Skocz do zawartości

Alan Wake's American Nightmare


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniał również dodać, że AW to "zawód generacji"....

 

Serio? Zawód generacji? Oceny mówią co innego, to samo gracze. Sprzedaż gry można nazwać zawodem generacji.

 

 

 

Mam nadzieje, ze zdecyduja sie wydac gre na plycie, wole kupic w sklepie niz sciagnac z XBL. :)
Bardzo szkoda,że nie wydadzą nowego Alana na płycie,a raczej w wersji kolekcjonerskiej,z różnymi fajnymi conceptami ,czy bajerami pokroju pistoletu na gwoździe,z miejsca bym kupił,ta gra jest,że tak powiem mega klimatyczna.

 

Po co Wam ta gra na płycie? Remedy Entertainment świadomie podjęło decyzję o wydaniu gry kanałem cyfrowej dystrybucji, ponieważ Alan Wake został spiracony do granic możliwości. Jak dla mnie takie narzekanie typu "łeee, łeeee, płyta, bla bla bla" to świecenie polaczkowymi jajami i wyraz rozczarowania faktem, że nie będzie jak ominąć płacenia tych kilkudziesięciu złotych za grę. Gardzę tym.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Wiesz warszawiaczku, są jeszcze "polaczki" które tak jakby kolekcjonują giereczki na półkach, bliźniaczo np. do płyt cd ulubionych kapel. Jak ktoś ma kolekcjonerską edycję AW, to pewnie pomyślał sobie, że fajnie by się prezentował taki American Nightmare obok.

 

8)

 

Natomiast cyfrowa dystrybucja to raczej plus dla tych co lubią oszczędzić, bo kupią sobie chińskie msp w liczbie 6k, i pobiorą AW i masę innych bajerów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W tych czasach taki sentymentalizm jest objawem mocnym archaizmem, trzeba iść z duchem czasu ;)

 

Cała sprawa z AW na XBLA jest oczywiście podyktowana niespełnieniem planu sprzedażowego jedynki, więc można powiedzieć, że gracze sami sobie zgotowali los i muszę teraz się godzić na warunki Remedy. A co do tych punktów, to wzgardzam tym procederem jeszcze bardziej niż zwykłym piractwem. Wszyscy jedziemy na tym samym wózku i jeżeli ktoś nie chce płacić za granie, to powinien w cholerę sprzedać konsolę i zająć się czymś pożytecznym, a nie szerzyć ferment w branży.

 

Cała ten tryb "Fight 'Till Dawn" jak dla mnie jest świetną sprawą. Alan Wake ma odpowiednie mechanizmy, aby był on uber grywalny i cieszę się z implementacji takiego trybu. W ogóle całość gry będzie tym, czym jest ostatnie kilkadziesiąt minut filmu "Od zmierzchu do świtu" - kto nie oglądał, niech ogarnie. Zombie, strzelanie, akcja, trochę kiczu w ogólnej stylistyce. Ja spijam ten miód.

Odnośnik do komentarza

Czytałeś w ogóle zapowiedzi? Chyba niedokładnie, ponieważ nawiązani do fabuły oryginału będzie wiele, a wszystko zapewne będzie miało swoje konsekwencje w sequelu.

 

 

Zgadzam się, ze wcześniejszymi wypowiedziami, powinna być co-op, nie wiem czemu nie umieścili tego, to jest tak naprawdę dla mnie jedyna informacja "na minus", resztą się jaram strasznie i czekam, a czuję, że premiera już blisko, w końcu PR'owiec Remedy by nie nakręcał hype'u bez powodu ;)

Odnośnik do komentarza

Serio ? Myślisz, że groteskowy AW's:AN ma stawiać na element zaszczucia? Tak można byłoby tłumaczyć w przypadku jedynki, ale tu aż się prosi o luźne dialogi z Barrym :) Wydaje mi się, że raczej ludzie w Remedy(ewentualnie ta część pracująca nad AN) nie są specami od rozgrywki Online, a czas poganiał ;)

 

 

W zapowiedziach piszą, że gra będzie nastawiona na akcję, z fabułą grającą drugie skrzypce.

 

Czyli czytasz/oglądasz niedokładnie :) Akcji będzie więcej niż w stosunku do "oryginalnego" Alana, a fabuła, jak to w grach Remedy będzie odgrywać bardzo ważne zadanie. Ma zostać poruszony wątek Alice, tego co się stało z pisarzem Wake'iem(AN dzieje się dwa lata po podstawce), mają być programy TV i audycje radiowe, z których to będziemy również poznawać historie i z tego co wyczytałem, będzie można prowadzić dialogi z NPC(dziwne, bo z tą informacją spotkałem się tylko w jednym tekście). To tylko zalążek góry lodowej, bo samą fabule w grze mamy poznawać dzięki wstawkom filmowym(a nie cutscenkom jak to zazwyczaj bywa) :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...