Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Zanosi sie na to, że przerzuce się na dłuższy czas tylko na ryby, bo jak patrze na kurczaka po ponad pół roku wsuwania go prawie codziennie, to mi się aż niedobrze robi.

 

Na pierwszy ogień pójdzie dorsz, z którego sobie jutro kupie w rybiarni filety i zrobie zapas na tydzień. Troche mniej białka wyjdzie mi w rozrachunku, ale chyba różnice typu ~15g dziennie nie zrobia jakies wielkiej roznicy?

 

Jeszcze jedno pytanie - gdzie można dostac mleko sojowe w jakiejś ludzkiej cenie? Nie trawie laktozy, a mam od dawna cholerną ochote na zwykłe płatki kukurydziane z cukrem, a jak byłem ostatnio w Tesco to za litr mleka sojowego wołali sobie 13zł :(.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Kauflandu i Auchanu u mnie nie ma, ale popatrze w biedronce i carrefourze jeszcze.

 

Co do wątróbki - kiedyś lubiłem ale sie naczytałem artykułów że w niej sie gromadzi największy syf z organizmu i mi jakoś ochota przeszła ;).

Po drugie nie byłbym w stanie tego jesc tak hurtowo. Kiedyś raz na dwa tygodnie na kolacje z cebulką lubiłem zjesc, ale nie częściej ;).

Odnośnik do komentarza

Maciucha jak cie stac to wal ryby smiało. Białko ryb>białko kurczaka. I wcale mniej nie wychodzi a u niektórych gatunków ryb nawet powinno ci wyjść więcej protein. Tylko pamietaj zeby nie kupowac jakichś chińskich wybryków tylko normalne morskie rybki. A ze swojej strony dodam zebys tez spróbował naszych rybek, szczupaka lub sandacza. gwarantuje ci że po spróbowaniu nie bedziesz mial ochoty na jakieś pstrągi z lidla.


Co do watróbki, wiadomo od czego w organiźmie jest wątroba. No i zjeść pół kilo jednego dnia. Próbowałem. Hardkor

Odnośnik do komentarza

są jakieś spartakusy wegetarianie? w sensie nie koniecznie na forumku tylko czy znacie kogoś kto dość tak coś trenuje i nie je mięcha?

 

ja od jakichś 2 miesięcy nie jem mięsa wcale - po wizycie na wsi u rodzin dostaliśmy trochę świniaka, jakiś pasztet, schabik, kiełbache z takiego swojego - pyszności!

jak zjedliśmy to i znów poszedłem do sklepu po wędlinę czy inne mięso to nie mogłem się tego chwycić potem i fakt faktem zrezygnowaliśmy z żoną z mięsa.

Odnośnik do komentarza

są jakieś spartakusy wegetarianie? w sensie nie koniecznie na forumku tylko czy znacie kogoś kto dość tak coś trenuje i nie je mięcha?

 

ja od jakichś 2 miesięcy nie jem mięsa wcale - po wizycie na wsi u rodzin dostaliśmy trochę świniaka, jakiś pasztet, schabik, kiełbache z takiego swojego - pyszności!

jak zjedliśmy to i znów poszedłem do sklepu po wędlinę czy inne mięso to nie mogłem się tego chwycić potem i fakt faktem zrezygnowaliśmy z żoną z mięsa.

Tim Bradley np

 

l_0e222363f5ecce1262be57bb79f59f73bradle

Odnośnik do komentarza

http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Tu%C5%84czyk-kawa%C5%82ki-w-sosie-w%C5%82asnym-Amerigo.html

Jadł ktoś? Z tego co liczę to wychodzi z tego aż 26 gram białka.Albo źle liczę bo obecnie wychodzi mi że dziennie spożywam 270 gram białka co raczej jest mało możliwe.

Odnośnik do komentarza

Nie chce mi sie czytac wstecz, 

 

a co takiego robisz i jakie masz proporcje? Nadmiar tego białka = niepotrzebna tkanka tłuszczowa plus pryszcze. Nie pisząc juz o obciążaniu nerek

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...