Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jeżeli po treningu wypije carbo w odpowiedniej ilości to po przyjściu do domu (~30 minut) wystarczy że zjem posiłek z białkiem?Czy muszę dorzucić jakieś węgle.

 

ja na twoim miejscu wywaliłbym carbo a z weglami z żarcia po treningu nawet bym sie nie zastanawiał, tak jak pisał yeti

Odnośnik do komentarza

Całe szczęście, że mogę zachlewać się mlekiem i całą resztą bez turbulencji żołądkowych. Nie wiedziałem, że aż tyle ludzi ma problemy z laktozą. Pamiętam, że robiąc w lidlu miałem zmiany od 4 rano i o trzeciej żrąc śniadanie za godzine mnie czyściło, lol. Co to byly za chore godziny pracy szkoda gadać.

 

Zacząłem jeść brązowy ryż i nawet mi smakuje, szkoda, że pół dnia się gotuje.

Odnośnik do komentarza

Czy ryba w puszce w sosie pomidorowym z biedry to dobry skladnik zarcia na mase? Jem dziennie po 2 puchy na spokojnie, lekko wchodzi, jest sycaca i w puszce jest 410 kcal / bialko 15,6g / wegle 8,2g / tluszcz 35g. Szybki posilek dla robola lepszy niz hotdogi czy pita - chlopaki takie cos pochlaniaja non stop. Ja ewentualnie biore pite z gyrosem do pelna z fastfoodow. W sumie na weekend jem cos innego jak pizza z... Potrojnym gyrosem albo tunczykiem. Dalej nie wiem jak sie je po 5 posilkow dziennie ale zglebiam ta wiedze, moj zoladek ma jednak powazne problemy z trawieniem. Co dobrego polecacie wlaczyc do diety na dobre sranie? Jogurty i sypac ziarna bogate w blonnik?

 

Poza tym co jeszcze oprocz jaj, ryzu, kaszy, makreli, sledzia, kurczaka, tunczyka mozna jesc dobrego? Wciagam wszystkie nowe pomysly. Z okazji niedzieli atakuje dzisiaj gulasz z lopatki na cebuli, do tego ziemniaki ale raz-dwa w tygodniu mozna frytasy czy cos w podobie zjesc, hehehe.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zacząłem miksować wszystko w blenderze, najczęściej twaróg + 1/3 jogurtu naturalnego (400g całość) + pol bananka i powiem Wam, idealna przekąska na podwieczorek/drugie śniadanie.

Tak się tylko zastanawiam, jakbym dokupił zwykłe białko i aplikował do tego koktajlu, byłoby wszystko ok? W sensie ,czy z twarogiem i naturalnym moze być to białeczko? Bo pisaliście, by z mlekiem nie łączyć..

 

/

kiedyś pisałem o wydętym brzuchu, to po prostu za dużo mlecznych wyrobów jem, rano owsianka, później serki wiejskie+twaróg +woda i mamy gotowy brzuch ciązowy : (

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...