Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

A weźcie sobie ugotujcie batata na lekko twardo, przekrójcie wzdłuż, ale nie całkowicie. Do środka twaróg z ziołami, drobno pokrojona szynka lub boczek i na górę ser, potem do piekarnika na kilka minut. Polecam.

 

Jak nie miałem diety to robiłem tak tylko ze zwykłymi ziemniakami, zawijałem w sreberka i robilem na grillu na działeczce, fakt zaje.biste były ;)

Odnośnik do komentarza

Miałem kiedyś białko z konopi(ale bez thc ;) ) ale było okrutne smakowo.

 

Jeszcze nie próbowałem ale cos czuje ze bedzie trzeba połączyc z czyms zeby było zjadliwe. 

No akurat te białka czy inne artykuły kierowane na spożywke sa z konopii siewnych nie indyjskich które thc mają sladowe ilosci. jedno ziarno konopii indyjskiej kosztuje koło 20zł więc jakbym kupił takich kilo za 8zł zostałbym bogaczem ;) 

 

Choc ta czekolada akurat z amsterdamu to kinwie z jakimi była hehe

Odnośnik do komentarza

Mój ziomek wegan co pakuje na siłowni kupuje odżywki białkowe konopne własnie, i całkiem niezłe ma przyrosty także pewnie nie głupi pomysł. 


Ziarna jakiejkolwiek konopi pozbawione są thc. Ziarna konopi nawet indyjskiej można legalnie posiadać w Polsce. Dla jasności. :)

 

Prawo ma się zmienić i ponoć nawet ziaren nie bedzie można xD

Odnośnik do komentarza

Ziarna jakiejkolwiek konopi pozbawione są thc. Ziarna konopi nawet indyjskiej można legalnie posiadać w Polsce. Dla jasności. :)

 

Mi chodzi głównie o cene, siewnej kosztuje 8zł/kg, indyjskiej 20/szt. jest różnica?

Co za poj.ebane prawo, najrozsądniejsze prawo dotyczace marihuany chyba jest w belgii. Mozesz miec jeden krzaczek na wlasny uzytek i spisz spokojnie. 

 

Wujaszek pewnie chcialby mieszkac w urugwaju, tam mozna sadzic, palić, je.bac nic sie nie bac :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie. Zmotałem wczoraj sernik. 500 g chudego twarogu, 8 jajek i 60 g odżywki czekoladowej. 40 minut w piekarniku 220 stopni. Konsystencja ok, wyrosło fajnie ale coś ze smakiem? Wiem, że to dietetyczne i cukier jest fe ale co dołożyć do takiego ciasta żeby po upieczeniu wchodziło łatwiej? :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie, a co jest najlepsze do słodzenia? Moja siostra też używała stewii, ja głównie operuje miodem czy to do herbaty czy kawki. Natomiast na temat stewii słyszałam podzielone zdania.. położna w czasie ciąży zabroniła mi stosować, teraz jak karmię też. :/ Kupić ten cukier brzozowy czy jeszcze coś lepszego jest ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...