Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odżywiam się pizzą i browarem, wpadło na automatach 3 koła za 2 paki wrzucone i się dzieje. :obama: Miły prezent na koniec urlopu. Żegnaj formo witaj nowy ja. Zestaw do szydełkowania w drodze. Trzeba się pogodzić z losem i targać na bica dużo sześciopaków. Pozdrawiam spartakusów, będę was odwiedzał czasem i już więcej nie drażnię swoją "wiedzą". :lapka: Pozdrawiam. :cool:

Odnośnik do komentarza

Ja odżywiam się pizzą i browarem, wpadło na automatach 3 koła za 2 paki wrzucone i się dzieje. :obama: Miły prezent na koniec urlopu. Żegnaj formo witaj nowy ja. Zestaw do szydełkowania w drodze. Trzeba się pogodzić z losem i targać na bica dużo sześciopaków. Pozdrawiam spartakusów, będę was odwiedzał czasem i już więcej nie drażnię swoją "wiedzą". :lapka: Pozdrawiam. :cool:

Wypyerdalaj.

 

Red ten z biedry nie pachnie bo jest rafinowany czyli guwniany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No zwyczajnie chyba co nie?

Masz np obiad piers z ryzem i warzywami. Wywal ryz, piers owin dwoma trzema plasterkami boczku i upiecz. Albo zapiecz w serze. Na sniadanie zamiast owsianki, np jajecznica na domowym smalcu plus pare pomidorkow. Pijesz odzywke? Dodaj do niej duza lyzke oleju kokosowego. Przed snem zjedz z dwie lyzki masla orzechowego, czy np pomieszaj je z twarogiem. Opcji jest duzo Banny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co to znaczy zdrowe? Ludzie robia carbnite gdzie spozycie wegli na dzien jest max 30g i zyja. Oczywiscie potrzeba wtedy suplementacji witaminami, mineralami i blonnikiem, ale nikt jeszcze nie umarl po tym. A efekty sa imo swietne. Jak to za duzo, zrob CBL, gdzie wegle jesz tylko po treningu, choc i tak jest potrzebna jest conajmniej tygodniowa "rekalibracja" z 30g wegli na dzien. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...