Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

No ale czy to nie wkur,wiajace? Obok miejsca gdzie ja mieszkam byl sobie rzeznik. Prawdziwy angielski rzeznik. Bylo tam okolo 20% drozej niz w sieciowce ale mieso bylo absolutnie nie do pobicia. MOgles sobie przebierac, wybierac i prosic o jaka bys nie chcial czesc kury/swini/krowy/jagniecia itd

Niestety muslimskie ku.rwy made in halal przejely biznes i teraz to strach przejsc obok. Z samemgo poczatku myslalem ze dam im szanse. Poszedlem wiec i prosze zeby mi zmielil 0.5kg piersi z kurczaka. Oczywiscie sapali ze co to za fanaberie. Koniec koncow zmielili i przychodzi do placenia, daje mu banknot, on ma wydac mi kolejny io mniejszym nominale, ale nie umial sobie poradzic z wyciagnieciem go z kasy. Wiec postanowil nawilzyc paluchy i w(pipi)al trzy do mojego mielonego miesa!!!!

Jak bym mial pas z ladunkiem to bym tam go ku.rwa odpalil taki bylem wsciekly. Zazadalem mojej kasy z powrotem a kolezka kto mu te miesi kupi jak zmielone jest?!

Ja je.bie, kase oddali ale trwalo to dobre 20 minut. Dla nich nie bylo problemu, skur.wiale brudasy ;/


Litwin, dlaczego w Twojej diecie redukcyjnej są takie potrawy jak kiełbacha, czy golona? Co to ma na celu? Pytam z ciekawości, bo zaintrygowało mnie to :D

Bo Litwin unika wegli, tluszcz i bialko w tej postaci sa dobre. Ja nie wiem, taki mit sie utarl ze wszystko co tluste to smierc i pozoga ;/ a my potrzebujemy tez takich tluszczy w diecie.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najgorsze połączenie to węgle(proste to masakra) i tłuszcze(szczególnie trans).Połączenie białka z tłuszczem jest super i jak wliczysz to w dobowe spożycie kaloryczne to nie ma mowy że to tuczące a i tłuszcze nasycone zwierzęce dla osoby aktywnej są potrzebne.Organizm człowiek wykorzystuje tłuszcz na cele energetyczne,słabo jedynie sobie radzi z trans,nie umie ich"przepalić",a jak podniesiemy poziom insuliny to ten fat idzie do adipocytów,czyli komórek tłuszczowych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokladnie, mialem pisac jeszcze o insulinie ale dobrze ze ty Litwin to zrobiles. U mnie typ na silowni zre czekolade, BO WENGLE I ENERDZI!!! Oczywiscie jak mu powiesz ze robi to zle to mowi ze sie dowalam XD Brzuszysko oczywiscie jak sam sk...yn ale o slowie tolerancja insulinowa to nawet nie chce slyszec. No nic, jest beka :)

Odnośnik do komentarza

No ale zeby byc dokladnym musza to byc duze ilosci fruktozy. Do tego w normalnych warunkach fruktozie towarzyszy blonniik ktory zmniejsza wchlanianie weglowodanow zmniejszajac ilosc pojawiajacej sie insuliny we krwi, przyspiesza pojawianie się uczucia sytości, obniża wchłanianie niektórych wolnych kwasów tłuszczowych, co znowu obniża poziom insuliny.

Tak ze nie ma co popadac ze skrajnosci w skrajnosc.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo że nie chodzi o 1 czy 2 owoce w ciągu dnia,ale ja kiedyś do każdego posiłku na masie dawałem sporo grona czy granata,banany,śliwki i cholesterol miałem wyżej.Natomiast problem z fruktozą jest taki że ona jest trawiona tylko i wyłącznie w wątrobie,co jest i dobre i złe,dobre że nie podnosi insuliny a złe bo wpływa na cholesterol i upośledza metabolizm tkanki tłuszczowej.

Odnośnik do komentarza

Dzieny za info bo ja sam jem sporo owoców a jak jest sezon to i całymi dniami mogę tylko owoce jeść i jest na przykład taka stronka 30bananasaday i koleś jest maratończykiem, napierdala trasy po 500km rowerem będąc tylko na owocowej diecie i tak sobie rozkminiałem czy zbyt duża ilość może w jakikolwiek sposób szkodzić organizmowi. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Konsumenci świadomi wyboru sugerują sie składem nie hantelkami na opakowaniu


Czego nie rozumiesz? Handlu? Sztangielki sa po to zeby seba pomyslał ze taki produkt jest cos wart , nie zna sie wiec nie sprawdzi skladu i wierzy. Mniej wiecej podobnie działają margaryny z napisami o obnizaniu cholesterolu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...