Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Jajka ze wsi to najlepsze co może być. Zawsze jak przyjeżdżam do rodziny na wioskę to pierwsze co leci combo , jajecznica na maśle + świeże mleko = petarda . W ogóle na wsi te jedzenie zawsze jakieś smaczniejsze mi się wydaje albo po prostu ja chuyowo gotuje :(

Odnośnik do komentarza

Litwin ograniczałeś coś pod koniec redukcji warzywa czy dalej 200-300g na posiłek(chyba pisałeś że tyle szamałeś a jak nie to ile jadłeś na posiłek)? Wiadomo warzywo są bardzo nisko kaloryczne a do tego bogate w błonnik ale zastanawia mnie ilość no i jak z obróbką termiczną , z tego co kojarzę niektórych warzyw (np. marchew) nie powinno się spożywać po gotowaniu bo ma wysoki IG. A no i chodzi mi o końcowy okres redukcji ale przed zrzucaniem wody .

Odnośnik do komentarza

Jak wiecie pracuję na siłce,ale jest ona na za(pipi)u,dużo tutaj pól uprawnych.Ostatnio przyszedł rolnik,ma pakiety swojskich wędlin-pasztetowa,krupniok,kiełbasa z kuraka,świni,szybka wędzona,kabanosy.Za ok. 3 kg wędlin bierze 50 zeta,powiem wam że tak jak to smakuje to szok,ogólnie nie jadam wędlin,ale takie coś będę opierdzielał na masie często,tak samo wędzone pstrągi z Pucka,drogawe ale składowo pewnie moc.

 

Ej z tym rolnikiem weź mi 6 KG jakoś dhlem przyślij. Oddam hajs oczywiście.

Odnośnik do komentarza

 

Jak wiecie pracuję na siłce,ale jest ona na za(pipi)u,dużo tutaj pól uprawnych.Ostatnio przyszedł rolnik,ma pakiety swojskich wędlin-pasztetowa,krupniok,kiełbasa z kuraka,świni,szybka wędzona,kabanosy.Za ok. 3 kg wędlin bierze 50 zeta,powiem wam że tak jak to smakuje to szok,ogólnie nie jadam wędlin,ale takie coś będę opierdzielał na masie często,tak samo wędzone pstrągi z Pucka,drogawe ale składowo pewnie moc.

 

Ej z tym rolnikiem weź mi 6 KG jakoś dhlem przyślij. Oddam hajs oczywiście.

 

Na razie dla siebie wziąłem

 

Litwin ograniczałeś coś pod koniec redukcji warzywa czy dalej 200-300g na posiłek(chyba pisałeś że tyle szamałeś a jak nie to ile jadłeś na posiłek)? Wiadomo warzywo są bardzo nisko kaloryczne a do tego bogate w błonnik ale zastanawia mnie ilość no i jak z obróbką termiczną , z tego co kojarzę niektórych warzyw (np. marchew) nie powinno się spożywać po gotowaniu bo ma wysoki IG. A no i chodzi mi o końcowy okres redukcji ale przed zrzucaniem wody .

Warzywa wbrew pozorom nie maja tak dużo błonnika,stosowałem je bardziej jako zapychacz,by nie myśleć o żarciu i się nie zakwasić,ale ostatnie 2 tygodnie to już tylko fat i białko,czasami rukola.Trawienie spowolniło,jak zacząłem ładowanie węglami od owoców to od razu kop i 3 razy na kibel.Marchwi nie stosowałem,bo ją się liczy jak owoc,dużo węgli,spore iq,jadłem albo fasolkę albo sałatki z rucoli,szpinaku itp.

1 kg,jak się rozwinie to ci podeślę na testy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie na razie wygląda to tak : 2686 kcal 272b 311w 39t

Zejdę jeszcze do 290-300g węgli(warzyw nie wliczam) i potem już dodaje więcej aerobów , strasznie obawiam się że spjerdole tak jak na pierwszej redukcji gdzie czułem się strasznie wycieńczony a mięśnie były jakby sflaczałe(wtedy 2000-2100kcal i 5x aero w tygodniu) . Musze kombinować i tak właśnie myślałem czy by tłuszczy nie dowalić jak pisałeś i wywalić z 70-80 g węgli . Chciałbym zachować jak najwięcej mięcha więc ilość białka minimalnie podbiłem , może coś pomoże .

Odnośnik do komentarza

U mnie na razie wygląda to tak : 2686 kcal 272b 311w 39t

Zejdę jeszcze do 290-300g węgli(warzyw nie wliczam) i potem już dodaje więcej aerobów , strasznie obawiam się że spjerdole tak jak na pierwszej redukcji gdzie czułem się strasznie wycieńczony a mięśnie były jakby sflaczałe(wtedy 2000-2100kcal i 5x aero w tygodniu) . Musze kombinować i tak właśnie myślałem czy by tłuszczy nie dowalić jak pisałeś i wywalić z 70-80 g węgli . Chciałbym zachować jak najwięcej mięcha więc ilość białka minimalnie podbiłem , może coś pomoże .

Nie bój się białka,były dni ze jadłem ok. 4 gramów na 1 kg masy ciała,dodawałem rukoli i innych zielonych sałatek,kapusty kiszonej(nie kwaszonej)by to ruszyć na jelitach.Do tego sporo tłuszczu a waga i tak leciała,okresowo jak poczujesz brak mocy możesz dawać węgle do śniadania i przed treningiem by zrobić cięższy trening,ale to przejściowe,organizm się przyzwyczaja i stykają mu na cały dzień płatki z rana.Zrób formę,pyknij fotki iw róc do w miare normalnego jedzenia,ale czystego by nie zalać się na wakacje.

 

Litwin, na północy Polski na kaszankę tez mówi się krupniok, tak jak na Śląsku?

 

Na Pomorzy mówi się kaszanka lub po wojsku żużel ;) Ale matka jest z Sierpca i tam mówiło się krupniok.

Odnośnik do komentarza

To jak Litwin polecasz ? Wywalać stopniowo węgle i kcal czerpać z tłuszczu? Bym spróbował coś nowego co da dość fajny efekt do wakacji te 2-3 kg bym zrzucił i było by idealnie , zalany nie jestem a docinać jak Ty na zawody nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

To jak Litwin polecasz ? Wywalać stopniowo węgle i kcal czerpać z tłuszczu? Bym spróbował coś nowego co da dość fajny efekt do wakacji te 2-3 kg bym zrzucił i było by idealnie , zalany nie jestem a docinać jak Ty na zawody nie ma sensu.

 

 

Ja od aktualnego poziommu wegli tne ok 50g co 2 tyg by potem siedziec w przedziale 150-200g.

+ interwaly + silowka (5/3/1) bo biegac nie bede :F

Odnośnik do komentarza

Myślałem by wpierw zejść do 200-250g węgli i wtedy dodawać cardio by robić je 5-6 razy w tygodniu , a potem jak już nic nie ruszy to zbijać jeszcze niżej. Mam okropnie szybki metabolizm więc bardzo niska podaż węgli mnie zniszczy :D

Odnośnik do komentarza

Myślałem by wpierw zejść do 200-250g węgli i wtedy dodawać cardio by robić je 5-6 razy w tygodniu , a potem jak już nic nie ruszy to zbijać jeszcze niżej. Mam okropnie szybki metabolizm więc bardzo niska podaż węgli mnie zniszczy :D

To tym bardziej rób to stopniowo i ucz się jak organizm reaguje.

Odnośnik do komentarza

6.00 banan

8.00 po trenningu banan + biały ryż/makaron + białko

 

9.30 i tutaj mam problem, mogę zjeść omlet z jajek, białek i z płatkami? rozumiem, że nie może być słodzony, a czy banan, miód odpada? nie chcę na sucho zjadać.

 

Reszta dnia to brązowy ryż, warzywa, kurczak, ryba, orzechy itd. kalorie sobie policze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...