Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo białka. Ile to kuraków? ;). Te 90 węgli, jak tylko z warzyw to pewnie jeszcze mniej jakby błonnik uwzględnić. Na węglach jednak lepiej się ćwiczy. Dziś 10g glukozy zjadłem bezpośrednio przed ćwiczeniami. Niby mało. Ale mimo zmęczenia, to niebo, a ziemia. Ćwiczenia o 21 były, a dodatkowo w południe były HIIT/cardio, do tego cały dzień na podwórku z dzieciakami biegałem. Gdyby nie to że dobrze dobrze się czuję będąc w ketozie to bym to rzucił. Niebawem będę miał specjalny glukometr do ketonów i wtedy sobie dokładnie określę ile gram węgli mogę na dobę wrzucać.

 

 

Z innej beczki. Dziś będąc na mieście dokładniej zwracałem uwagę na grubasów. Z pierwszych 10 osób 9 było z brzuchem. Przestałem liczyć. Jednak nie to jest najgorsze. Mieszkam w małym miasteczku, a widziałem 3 osoby na skuterkach dla niepełnosprawnych. Nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa. Coś jak Wallmart cart pusher. Siada się i jeździ po sklepie.

Nie mam nic naprzeciwko jak ktoś jest sparaliżowany, po wypadku itp. Jednak żadna z tych spotkanych osób taka nie była. W dupach się ludziom przewraca. Później płaczą jak po latach odzywają się skutki takiego trybu życia.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj cheat meal idealny. Kupilem w jakims dziwnym sklepie z suplami wynalazki: protein pizza 50g białek w 100g produktu oraz protein tomato sauce. Wpadła pizza z mozarella chorizo i jalapeno. Musze powiedziec ze ciasto spoko ale na 200g tego wynalazku dalem jeszcze 100g klasycznej maki na pizze. Sos malo pomidotowy nastepnym raz3m dodam z 3 lyzki koncentratu i bedzie git w 50g porcji sosu jest 15g białka

Odnośnik do komentarza

Chuy tam lubie sie bawic w kuchni i testowac takie (pipi)y nie robie takiej formy zylety jak wy jak mam ochote na cos to to jem i tak.

Jak ktos nie robi cheatow a pilnuje michy na stale to niezla alternatywa w cenie 2 pudelek z pizza na miescie

Odnośnik do komentarza

Cztery tygodnie do startu.Kończy się smyranie a zaczyna jazda.Moje PPM to 1775 kcal,dziś zjadłem 1780.Bieżnia 600 kcal,trening cycki i barki jakieś 200,działanie T3 i termogeników zaookrąglam na 200 kcal,więc wychodzi że dzisiaj jestem 1000 kcal poniżej przeżycia ;) Moim celem w tym tygodniu(bo w poniedziałek pomiar) debet kaloryczny rzędu 9000-10000 kcal.I tak przez następne 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Testowanko ;) Smak lekko mączny ale im dluzej jemy tym bardziej nam smakuje,dobry skład i co najważniejsze syci. Minus to cena,bo za 120 gram trzeba wyrzucić 8 zeta,natomiast jeżeli przeliczymy go na takiego Hagen Dusta to już tak zle ekonomicznie nie wychodzi.

 

 

http://i64.tinypic.com/1yk008.jpg

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

To zwykły glukometr. Optium Xido Neo. Nowy ponad 100zł kosztuje. Jednak najdroższe są paski do ketonów. Około 130zł za 10szt. Ale można pokombinować.

 

Kupiłem na allegro używkę Optium Xido ( poprzednia wersja ), kosztuje różnie 20-50zł. Po rozwiązaniu testu na stronie producenta można na numer seryjny glukometru dostać 1op ( 10szt ) za darmo. Te nowe paski nie działają ze starym glukometrem. Dlatego dzwonimy na infolinię producenta. Podajemy numer pasków i wysyłają nam nową wersję glukometru, w którym nie ma problemu z ketonami. Dodatkowo jak już dojdzie to zamawiamy na jego numer seryjny kolejną partię pasków do ketonów. Czyli 260zł do przodu.

 

Ja kupiłem jeszcze kod na OLX od pasków do cukru ( 20zł ). Wtedy na taki pasek można na infolinii zamówić dodatkowy glukometr ( tylko nie można mówić że już się jeden ma ;) ). Na ten glukometr można oczywiście zamówić kolejne paski.

 

 

Dziś ketony 2,6. Ale nie ma sensu co dzień mierzyć. Bardziej żeby zobaczyć ile węgli możemy zjeść. Albo jak ktoś ładuje to po ładowaniu z ciekawości sprawdzić kiedy się jest znowu w pełnej ketozie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...