Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jakość wody ma znaczenie ze względu że to najlepsze źródło magnezu(ogólnie minerałów) i nas nawadnia,zapewnia odpowiednia osmozę.Jest dużo dobrych wód mineralnych w Polsce,bo my tak naprawdę leżymy na nich.Jak ktoś ma braki magnezu polecam Magnesie(ta akurat chyba czeska).

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

 

Nawet nie widziałem, że w Biedrze mają takie wody, chociaż moja to taka mała jest. Zawsze robię zapas wody i jajków w Auchanie.

Ta muszyna tez jest po 1,49 w oszołomie i magnesia tam też jest i mają wody lecznicze typu "Franciszek"-strasznie wali siarką ;)
Najlepszy jest Zuber. Wali zbukiem ale o dziwo smak fajny. Tylko miesza się z zapachem więc rozkosz to to nie jest. Za to czuję się po niej jak po kodeinie :).
Odnośnik do komentarza

 

 

Ja codziennie w pracy 2l Cechini Muszyna, wieczorem czasami drugie tyle.

kupiłem dziś w tesco i bardzo dobra ta woda, niby lekko gazowana, ale w ogóle nie czuć tego gazu, dużo lepsza od muszynianki 

 

 

 

Nawet nie widziałem, że w Biedrze mają takie wody, chociaż moja to taka mała jest. Zawsze robię zapas wody i jajków w Auchanie.

Ta muszyna tez jest po 1,49 w oszołomie i magnesia tam też jest i mają wody lecznicze typu "Franciszek"-strasznie wali siarką ;)
Najlepszy jest Zuber. Wali zbukiem ale o dziwo smak fajny. Tylko miesza się z zapachem więc rozkosz to to nie jest. Za to czuję się po niej jak po kodeinie :).

 

kodeina świetna sprawa, musze sprawdzić tego Zubera :ogor:

Odnośnik do komentarza

Teraz w niczym. Kiedyś były tabletki z czystą kodeiną ale już niedostępne. Jest neoazarina, bez recepty ale 1tabl ma 10mg kodeiny i tymianek. Tymianku raczej nie idzie przedawkować no ale czysta kodeina to to nie jest. Do tego masz jeszcze syropy Herbapini i Sirupus pini ale byś musiał całą lub dwie butelki wypić. Myślę że to z tymiankiem najlepsze. Ewentualnie czysta morfina ;).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teraz w niczym. Kiedyś były tabletki z czystą kodeiną ale już niedostępne. Jest neoazarina, bez recepty ale 1tabl ma 10mg kodeiny i tymianek. Tymianku raczej nie idzie przedawkować no ale czysta kodeina to to nie jest. Do tego masz jeszcze syropy Herbapini i Sirupus pini ale byś musiał całą lub dwie butelki wypić. Myślę że to z tymiankiem najlepsze. Ewentualnie czysta morfina ;).

Przeciez to nie jest jakis wielki problem oddzielic kodeine od paracetamolu, wystarczy poczytac. Obie substancje maja zupelnie inna rozpuszczalnosc w wodzie w danej temperaturze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...