Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem i generalnie Wii U to Wii w wersji HD. Niestety dla poważnych graczy w tym przedstawieniu nie było nic ciekawego.Mii ludki i kolejne wykwity słowotwórstwa Wara Wara to zemsta konkurencji. Poza tym same gadżety, które ubawią młode dziewczynki zakochane w konikach Pony. Nintendo twardo celuje w świadomych użytkowników ich poprzedniej konsoli i na nich opiera swój sukces.Ale tak na prawdę ilu ich jest z puli tych 100 milionów? Połowa? Dla tych wszystkich dziadków, babć, ciotek i wujków tablet to za mało by dać zarobić Nintendo na nowej konsoli. Przecież Mii ludki mają już na Wii a żeby zagrać na tym fajnym padlecie trzeba też dokupić konsolę. Tak? To nie, dziękuję, za drogo. Oni nie zauważą różnicy bo trzeba odróżnić stare od nowego. Obawiam się że casuale tego nie potrafią lub mają w nosie.

Wracając to kontrolera to nie wyobrażam sobie wygodnej gry na tym "cudzie". Nie chodzi o ciężar ale jego gabaryty. Trzeba mieć kawał palucha by to ogarnąć.

Ponadto mogliby się pokusić o fajne menu godne przejścia w HD, niestety wszystko po staremu.

Plus natomiast za pada który wygląda jako jedyny jak skierowany do "prawdziwych" graczy oraz online w postaci Nintendo Network.

Ponarzekałem trochę ale mimo braku uprzedzeń do Nintendo liczyłem na jakiś hardcore'owy akcent z ich strony. Call of Duty czy Darksiders od third party nie zmienią obrazu całości. Potężny minus za wciskanie ciemnoty i przestarzałego sprzętu z 300% marżą po raz kolejny...

Tak wiem, będzie Mario Party 16 i Mario Wii U i jeszcze Mario Kart 87 bo to z założenia rewolucyjne gry, żadne tam tasiemce...

 

Ahhh i jeszcze jedno. Upięty jak drewniany słup Satoru Iwata przy tej statycznej kamerze prezentuje się jak dyktator Korei Północnej. Tak już się nie robi spotów.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

krew mnie zalewa jak patrze co nintendo odpier*dala. skonczyli sie na gamecubie. 21 wiek, powazne czasy, wszdzie rozwoj, postep, nadchodza nextgeny, a oni bezczelnie wypuszczaja na rynek chłam z bebechami commodore64 za gruby hajs, pakuja to w fajne opakowania, prezentacje, bajery, dotyk,3d, Mariana i sprzedaja. Stracilem do nintendo juz dawno jakikolwiek szacunek a ludzie ktorzy to kupuja sa zdrowo (pipi)n*ieci. no chyba ze ktos dla zeldy kupi. wybacze.

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
krew mnie zalewa jak patrze co nintendo odpier*dala. skonczyli sie na gamecubie.

Raczej odbili się od dna po dotkliwej porażce GC z PS2, Nintendo właśnie dzięki DS/Wii wróciło na szczyt. Na złość wszystkim haterom :P

 

Jak cena wyniesie 300 euro to biorę w dniu premiery, jarają mnie opcje społecznościowe :)

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza
krew mnie zalewa jak patrze co nintendo odpier*dala. skonczyli sie na gamecubie.

Raczej odbili się od dna po dotkliwej porażce GC z PS2, Nintendo właśnie dzięki DS/Wii wróciło na szczyt. Na złość wszystkim haterom :P

 

Jak cena wyniesie 300 euro to biorę w dniu premiery, jarają mnie opcje społecznościowe :)

 

powinni zostac przy handheldach i grach dla 3 latków, kropka.

Odnośnik do komentarza
krew mnie zalewa jak patrze co nintendo odpier*dala. skonczyli sie na gamecubie.

Raczej odbili się od dna po dotkliwej porażce GC z PS2, Nintendo właśnie dzięki DS/Wii wróciło na szczyt. Na złość wszystkim haterom :P

 

Jak cena wyniesie 300 euro to biorę w dniu premiery, jarają mnie opcje społecznościowe :)

 

powinni zostac przy handheldach i grach dla 3 latków, kropka.

 

Odezwała się dorosła osoba, która zapewne gra tylko w dorosłe gry...

 

@da$io:

Rozwiń mi pojęcie "powarznych graczy" bo chyba mamy całkowicie inne mniemanie na ten temat...

 

Co do samej konsoli, to mnie kupili, rozwineli usługi na swój własny orginalny sposób, nie zapominając, że wciąż jest to jednak konsola, co niestety konkurencja zaczyna zapominać w przypadku swoich "zabawek"...

 

Ja obstaje, że za Wii U zapłacimy 300 dolców?300 euro - co jest za wygranie zakładuXD...

Odnośnik do komentarza
krew mnie zalewa jak patrze co nintendo odpier*dala. skonczyli sie na gamecubie.

Raczej odbili się od dna po dotkliwej porażce GC z PS2, Nintendo właśnie dzięki DS/Wii wróciło na szczyt. Na złość wszystkim haterom :P

 

Jak cena wyniesie 300 euro to biorę w dniu premiery, jarają mnie opcje społecznościowe :)

 

powinni zostac przy handheldach i grach dla 3 latków, kropka.

 

Odezwała się dorosła osoba, która zapewne gra tylko w dorosłe gry...

 

@da$io:

Rozwiń mi pojęcie "powarznych graczy" bo chyba mamy całkowicie inne mniemanie na ten temat...

 

Co do samej konsoli, to mnie kupili, rozwineli usługi na swój własny orginalny sposób, nie zapominając, że wciąż jest to jednak konsola, co niestety konkurencja zaczyna zapominać w przypadku swoich "zabawek"...

 

Ja obstaje, że za Wii U zapłacimy 300 dolców?300 euro - co jest za wygranie zakładuXD...

 

Poważny gracz to min taki, który umie pisać poprawnie nie robiąc byków jak małe dziecko typu "powarznych"

Odnośnik do komentarza

Poważny gracz to taki gracz, który ma wzwód na widok kolejnego dzieła z kosmitami/nazistami/terrorystami/space marines/ew. czymś jeszcze (niepotrzebne skreślić). Że też Wy, dzieciaczki od Nintendo, jeszcze się tego nie nauczyliście. : (

 

Dobre ;) Jednak z drugiej strony to chyba wlasnie na Wii U zostanie to wszystko "zaproszone" ;)

Osobiscie zawsze jestem ciekaw nowych konsol, ale poczekam jak sie rozwinie "growa sytuacja" by moc wybierac gry warte wydania ciezkich pieniedzy.

Odnośnik do komentarza

lol co to ma byc? gosciu (pipi)i takie farmazony.... albo to jest niezły trolling albo (pipi) nitendo postradało zmysły i strzela sobie w kolano z armaty

 

http://www.gametrailers.com/video/nintendo-direct-nintendo/730873

 

co to za marketing? dac ciula ktory nie umie mowic po angielsku i reklamuje takie niesamowite nowosci jak GAŁKI !! łooooo inne konsole miały gałki 15 lat temu!

 

 

ten nowy pad tez jakis po(pipi)any, gałki ponad wszystkim innmi klawiszami? czy oni tam maja testerów? czy mowią "domra musimy zrobic cos innego i nowego, (pipi)nijmy gałki na tylnej sciance konsoli, napewno bedzie wygodnie"

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...