Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

@ Sanryu

 

Wcale mi nie przeszkadza, że takie gry będą na Wii U. Dla tych, którzy je klepią nie ma już i tak ratunku, więc grunt, żeby reszta robiła swoje.

 

@ Yano

 

Ten "ciul" jako główny programista Nintendo w latach 80-ych wyciągał branżę po potopie jaki spowodowali jego koledzy po fachu zza oceanu, a teraz jako prezes "N" przynajmniej się stara, żeby branża nie wyglądała jak tegoroczna konferencja MS. ; /

Edytowane przez Enkidou
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

lol co to ma byc? gosciu (pipi)i takie farmazony.... albo to jest niezły trolling albo (pipi) nitendo postradało zmysły i strzela sobie w kolano z armaty

 

http://www.gametrailers.com/video/nintendo-direct-nintendo/730873

 

co to za marketing? dac ciula ktory nie umie mowic po angielsku i reklamuje takie niesamowite nowosci jak GAŁKI !! łooooo inne konsole miały gałki 15 lat temu!

 

 

ten nowy pad tez jakis po(pipi)any, gałki ponad wszystkim innmi klawiszami? czy oni tam maja testerów? czy mowią "domra musimy zrobic cos innego i nowego, (pipi)nijmy gałki na tylnej sciance konsoli, napewno bedzie wygodnie"

Ja nie miałem żadnego problemu ze zrozumieniem Iwaty i jak na Japończyka uważam ,że bardzo dobrze mówi po angielsku.

Pozostałą wypowiedz pozostawię bez komentarza...

Odnośnik do komentarza

co to za marketing? dac ciula ktory nie umie mowic po angielsku i reklamuje takie niesamowite nowosci jak GAŁKI !! łooooo inne konsole miały gałki 15 lat temu!

 

 

ten nowy pad tez jakis po(pipi)any, gałki ponad wszystkim innmi klawiszami? czy oni tam maja testerów? czy mowią "domra musimy zrobic cos innego i nowego, (pipi)nijmy gałki na tylnej sciance konsoli, napewno bedzie wygodnie"

 

 

Ale tak generalnie to wiesz, że to jest szef firmy, która wprowadziła w zasadzie wszystko jeśli chodzi o używane dzisiaj kontrolery do gier?

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

co to za marketing? dac ciula ktory nie umie mowic po angielsku i reklamuje takie niesamowite nowosci jak GAŁKI !! łooooo inne konsole miały gałki 15 lat temu!

 

 

ten nowy pad tez jakis po(pipi)any, gałki ponad wszystkim innmi klawiszami? czy oni tam maja testerów? czy mowią "domra musimy zrobic cos innego i nowego, (pipi)nijmy gałki na tylnej sciance konsoli, napewno bedzie wygodnie"

 

 

Ale tak generalnie to wiesz, że to jest szef firmy, która wprowadziła w zasadzie wszystko jeśli chodzi o używane dzisiaj kontrolery do gier?

Liczy się hejt, a nie fakty. Czyli cała prawda o tej branży.

Odnośnik do komentarza

aha zapomnialem ze na tablicy nintendo sa glownie fanboje bo nikt normalny tu nie wchodzi :P

 

dobrze dla was to moze byc szef, może cudownie mowic po angielsku, moze mieć zasługi sprzed 20 lat. ale na tym filmiku pieprzy farmazony, i jeśli gałki uwazacje za innowacie, albo pada wielkosci tabletu uznajecie za cos wygodnego, to ja poprostu nie mam słów

 

aha i ktos powiedzial ze konfa MS byla jakas dretwa czy nudna? ten typek opowiadał tak konkretnie że 4 razy w trakcie tego filmiku musialem sobie wstrzyknąć morfine żeby nie wpaść w śpiączke

 

 

 

 

aha i jak ktos chce mnie zjechać to nie zapominajacie ze forum sluzy do wyrazania swoich opinii, i ja wlasnie wyrażam bardzo negatywną opinie o wiiu oraz o samym filmiku

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze to nie była konfa. Nie wiem czemu niektórzy ciągle gadają, że to jakaś konferencja, ot po prostu Nintendo udostępniło garść info na temat Wii U, konfa od nich dopiero przed nami. A po drugie wiadomo, że niczego strasznego nie odkrył z tymi opcjami sieciowymi/gałkami i innymi rzeczami. Po prostu każdy jest ciekaw co nowego może nam Big N zaoferować i jak rozwiną patenty jakie posiada już konkurencja.W końcu oni zawsze umieli zaskoczyć.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Co mial promowac wedlug Ciebie?

 

To byly dwie male informacje o OSie Wii U i potwierdzenie kilku zmian w kontrolerze o ktorych sie mowilo. "Promocje" na ktore tak czekasz to bedzie dzisiaj (Wii U) i jutro (3DS). Nintendo Direct nigdy nie byl od zapowiadania mega-ważnych rzeczy (zreszta, kto by chcial cos waznego oglaszac PRZED swoja konferencja?) wiec odkorkuj anusa, napij sie meliski albo ,nie wiem, pohejtuj katolików i uspokoj sie.

Odnośnik do komentarza

Słabo było. ; / Początek konferencji (Pikmin 3, nowy Super Mario) całkiem przyzwoity, ale potem to się rozjechali z rzeczywistością. Mieli skupić się bardziej na core'owych graczach, a pokazali zmontowany trailer z zachodnią (w większości) chałturą znaną z PS360, która nikogo nie zmusi do kupna nowego sprzętu. Chcieli też trafić do casuali - pokazali więc gry, które nie rozpalają emocji jak Wiilot swego czasu. Okazuje się teraz, że nie mogą stać w rozkroku - muszą wybrać jedno. Zdumiewająca jest dla mnie sytuacja, że oto firma przedstawia nowy sprzęt i nie pokazuje choćby concept trailerów swoich najbardziej obiecujących projektów (coś od Retro, coś od Monolith, Zelda, SSB, Metroid, Star Fox).

 

Jeszcze mają czas się odkuć przed premierą konsoli, więc liczę, że E3 to tylko falstart. W przeciwnym razie nawet nie chcę myśleć co będzie. Następna generacja (tj. PS4 i Durango) już teraz zapowiada na bankructwo jakiejkolwiek kreatywności.

 

PS. Czy ktoś obeznany z polityką N jest w stanie powiedzieć, czy przyszłym tygodniu będzie jakaś konferencja/event organizowany z myślą o japońskim rynku?

Odnośnik do komentarza
nie wiem czy to byla konfa, ale raczej jakis material promocyjny, nie? wiec bardzo slabo promował

O tym czy promował dobrze czy źle dowiemy się jak pojawią się pierwsze preordery i poznamy liczbę zamówień.

 

Od premiery DSa każda konferencja Nintendo wygląda podobnie więc nie wiem skąd to niby zaskoczenie że tak słabo?

Jak ktoś nie przepada za tą firmą to nawet nowe GTA by go nie przekonało do Wii U.

Zabawne jest też narzekanie na kontroler, jestem przekonany że co drugi hater sam używa tableta.

Odnośnik do komentarza

BTW ktoś czeka na gry 3rd party developerów Japonii?

Niestety Nintendo ma brzydki nawyk zażynania swych konsol w momencie zapowiedzi nowego sprzętu. Olewa poprzednika i skupia się na odwalaniu kolejnych tasiemców na następcę. Jeśli to ma być innowacyjność Nintendo to dzięki. To powinien być sprzęt który odgoni posiadaczy PS3 lub X360 od swoich konsol. Tak będzie? Wątpię.Te same gry z wyjątkiem kilku Exów, które jak mniemam podgrzały bardzo słabo, nawet największych kochanków japońskiej firmy.

Oczywiście czekam na największy żart Nintendo - cenę konsoli. Na moje oko będą chcieli go sprzedać ze 100% przebitką, oczywiście wciskając kit, że "taniej się nie da".

Ponadto do przedmówców: potrafię odróżnić Nintendo Direct od konferencji z E3. Jeśli coś robimy, zróbmy to dobrze. To powinno wisieć nad głową Satoru Iwaty a nie, jakieś Wara Wara.

Nie jestem hejterem i nie dowalam Nintendo od tak ale gdyby tak wszyscy podchodzili do innowacyjności to obecnie na topie byłyby maszyny do pisania. Nie będę oszukiwał sam siebie w czasie gdy prawie każdy przyzwyczaił się do HD, online w grach, sklepów, passów i cyfrowej dystrybucji. Niestety Nintendo za każdym razem odkrywa odkryte i wywarza otwarte drzwi.

Dla nas wszystkich byłoby super gdyby ta konsola sprzedała się kiepsko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...