Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem zakończenie MW3 i gościu który nagrywał pokazał, że skończył kampanię w 4h 20 minut.

 

 

a samo zakończenie chyba nawet jeszcze głupsze niż w MW2.

To lepszy wynik niz w HALO...

Biegnac na very izi kazda gre mozna przejsc w 4 godziny, no i swietnie Mazz ze przeszedles gre na YT. :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

To ciekaw jestem co robia ludzie, ktorym ta gra zajmuje prawie 7 godzin. Przeciez nie liza katow.

Poza tym, stary, speedruny sa w kazdej grze. W RE4 mam 17 godzin na liczniku, a ludzie przechodza ta gre w 1,5 godziny. Halo 3, Reach tez sie dalo przejsc w 4-5 godzin.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Pytanie dla tych, którzy skończyli wątek fabularny

 

 

Soap ginie w którymś momencie kampanii?

 

 

Tak.

Dobry gracz nawet na hardened przejdzie grę poniżej 7 godzin. Ułatwia to konstrukcja leveli, gdzie jest naprawdę niewiele miejsc, gdzie walczymy z 30 przeciwnikami w wąskim korytarzu, mamy wiele mozliwosci zajscia kolesi z flanki i sprzatniecie najgrozniejszych przeciwnikow z nienacka.

Odnośnik do komentarza

Dobry gracz nawet na hardened przejdzie grę poniżej 7 godzin. Ułatwia to konstrukcja leveli, gdzie jest naprawdę niewiele miejsc, gdzie walczymy z 30 przeciwnikami w wąskim korytarzu, mamy wiele mozliwosci zajscia kolesi z flanki i sprzatniecie najgrozniejszych przeciwnikow z nienacka.

hmm,ale z tego co widzialem nadal miejscami do poki nie pojdziemy do przodu jest ciagly respown przeciwnikow, a to na Veteranie zawsze bylo najtrudniejsze. Mam nadzieje,ze w tym roku bedzie mniejszy hardcore.

Odnośnik do komentarza

Pytanie dla tych, którzy skończyli wątek fabularny

 

 

Soap ginie w którymś momencie kampanii?

 

Tak.

 

No to szkoda.

Bo to jakby nie było, główny bohater tej serii. Z drugiej strony Infinity Ward się nie pierdoli i uśmierca kluczowe postaci, za co mimo wszystko plus, bo mało kto w tej branży decyduje się na coś takiego.

 

Odnośnik do komentarza

Dobry gracz nawet na hardened przejdzie grę poniżej 7 godzin. Ułatwia to konstrukcja leveli, gdzie jest naprawdę niewiele miejsc, gdzie walczymy z 30 przeciwnikami w wąskim korytarzu, mamy wiele mozliwosci zajscia kolesi z flanki i sprzatniecie najgrozniejszych przeciwnikow z nienacka.

hmm,ale z tego co widzialem nadal miejscami do poki nie pojdziemy do przodu jest ciagly respown przeciwnikow, a to na Veteranie zawsze bylo najtrudniejsze. Mam nadzieje,ze w tym roku bedzie mniejszy hardcore.

Hmm kilka miejsc na pewno takich jest, ale w większości przeciwnicy się tak nie respawnuja, a z drugiej strony można łatwiej obejść ich bokiem i przejść "trigger pointa" za którym już się nie spawnują.

Odnośnik do komentarza

Widziałem zakończenie MW3 i gościu który nagrywał pokazał, że skończył kampanię w 4h 20 minut.

 

 

a samo zakończenie chyba nawet jeszcze głupsze niż w MW2.

 

 

 

Czy ja wiem?

Wiszący na sznurze Makarov przynajmniej wygląda satysfakcjonująco.

 

 

W każdym bądź razie lepsze taka walka niż tym czym się popisali panowie z DICE -

Zabicie głównego złego cegłą na pewno przejdzie do historii :sorcerer:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...