Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

heh ciagle slysze ze fabula dla idiotow bez podawania konkretow.

ciekawe czy tak samo ludzie by mysleli gdyby zrobic gre gdzie w 1939 niemcy robia blitzkrieg a w 2001 2 samoloty wlatuja w budynki a w 2011 inny samolot laduje bez podwozia i nic nikomu nie jest.

reality is sometimes stranger than fiction

Po pierwsze blitzkrieg skończył się po kilku dniach gdy niemcy zauważyli, że opór jest zbyt duży aby móc stosować tą taktykę(dopiero we francji lepiej zdawała rezultat).

Po drugie wywiad i inne służby USA wiedziały o tym ataku, ale nie zareagowały odpowiednio.

Po trzecie takie lądowania się już na świecie zdarzały

Po czwarte niespodziewany atak na USA to bajka przy ich systemach wczesnego ostrzegania.

Odnośnik do komentarza

W ogóle o czym my tutaj rozmawiamy. W dzisiejszym świecie II Wojna Światowa się nie powtórzy. Nie ma możlwości, żeby jeden kraj rozpoczął zdobywanie terytoriów od USA (nosz (pipi)a, proszę was) a potem Europę. Jeżeli miałoby dojść do III Wojny Światowej to na tle surowcowym.

 

 

Moje emocje troche opadły w stosunku do MW3 i słowem podsumowania ujmę to tak - akcja jest intensywna, co rusz jakieś zacne skrypty i jest Soap, któremu podkłada głos Kevin McKidd i po raz kolejny robi to znakomicie. Singiel krótki, intensywny i sprawiający frajdę. Należy jednak wyłączyć mózg i nie myśleć o fabule. Żal do IW mam, bo z jedynki MW, która zapowiadała się na konfilkt miedzy Bliskim Wschodem, Rosją i USA ale dość cichego, przerodziło się to w III WŚ, kompletnie nierealną.

 

Jednak dla mnie singiel MW>MW2>MW3.

Odnośnik do komentarza

heh ciagle slysze ze fabula dla idiotow bez podawania konkretow.

ciekawe czy tak samo ludzie by mysleli gdyby zrobic gre gdzie w 1939 niemcy robia blitzkrieg a w 2001 2 samoloty wlatuja w budynki a w 2011 inny samolot laduje bez podwozia i nic nikomu nie jest.

reality is sometimes stranger than fiction

Po pierwsze blitzkrieg skończył się po kilku dniach gdy niemcy zauważyli, że opór jest zbyt duży aby móc stosować tą taktykę(dopiero we francji lepiej zdawała rezultat).

Po drugie wywiad i inne służby USA wiedziały o tym ataku, ale nie zareagowały odpowiednio.

Po trzecie takie lądowania się już na świecie zdarzały

Po czwarte niespodziewany atak na USA to bajka przy ich systemach wczesnego ostrzegania.

wiesz chodzilo mi raczej o to co ludzie postrzegaja za niemozliwe az do momentu gdy sie to wydarzy.

gdyby w takim 1920 powiedziec ze za 19 lat niemcy zaatakuja cala europe i zrobia w stylu "codziennie inny kraj" to by cie wysmiali za science fiction.

jakby powiedziec w 1995 ze za 6 lat brudne turbany skutecznie zaatakuja najpotezniejszy kraj swiata robiac kamikaze w wtc tez by cie wysmiali za "debilna fabule" bo to niemozliwe by sie udalo.

jakby kolesiom przy pierwszym locie boeing powiedziec "a wiecie ze mozna takim wyladowac bez podwozia" to pewnie reakcje bylyby podobne jak na fabule w mw3.

przykladu na to gdy jeden kraj atakuje inny kraj w odpowiedzi na zamach terrorystyczny tez daleko szukac nie trzeba.

 

a ze w mw rosja zaczela od usa to mozna patrzec tak ze gdyby tego nie zrobila to po elemencie zaskoczenia no i rozwalili ten system wczesnego ostrzegania.

chce tylko jeszcze zaznaczyc ze rosja zaatakowala usa w mw2 (co imo bylo glupie przy wylozeniu ich systemu obronnego raczej by wyslali nuke omijajac mutual assured destruction i gg) a w najnowszej czesci zaczynamy po prostu od "jest juz wojna" a widzialem jakies komentarze ze fabula w mw3 jest jeszcze bardziej debilna wiec ciekawi mnie co tak kolosalnie niemozliwego sie tam stalo wg was. bo jak narazie widzialem tylko konkret o tym ze

przezyli krakse samolotem i ze rosja robi blitzkrieg (czy raczej makarov sterujac rzadem ale w/e)

czyli troche malo.

 

ps. nie bronie fabuly bo mam na tyle duzy suspension of disbelief ze mi kompletnie nie przeszkadza jako pretekst do zmyslonej wojny ktora przedstawiono w epicki sposob w mw3. pytam z ciekawosci.

ps2. dla mnie single mw3>mw>mw2 pod wzgledem struktury misji i tego co mozna w nich doswiadczyc od strony rozgrywki czy jako widowisko.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

pękł veteran w mw3. chyba najłatwiejszy z nowych codów, (obeszło sie bez klecia na głos), bardzo fajna kampania z przytupem, multi nie ruszam narazie :P. mam na dzieje ze przyszłe cody bedą miały juz nowy silnik. teoretycznie chyba zamknietą "trylogie makarova" wiec mam nadzieje ze nastepne czescie bedą bardziej innowacyjne :P

Odnośnik do komentarza

rowniez skonczylem kampanie, zaczynam robic spec opsy na 3 gwiazdki no i troche liznalem multi. Jesli chodzi o kampanie bardzo pozytywny koniec, najlepsza misja, ucieczka z twierdzy ;] graficznie najladniejsza mapa. Spec opsy jak zwykle najciezsze, bo przejscie gry na weteranie to nic trudnego. Liczylem na 1, 2 mocne motywy gdzie bede sie denerwowal, o dziwo nic z tych rzeczy. Jak narazie bardzo mi sie podoba. I pokladam nadzieje, ze te pieniadze ktore wydalismy wszyscy, zaowocuja w nowym codzie. Na nowym silniku graficznym, nowych mozliwosciach, licze ze nas zaskocza. I nie jestem pewny czy stanie sie to na ps3, czy to przypadkiem nie jest maximum tego co mogli wyciagnac. Jezeli tak to czekam do 2013-14 na ps4. I chce widziec nowego coda z AA, troche sie rozmazylem.. . Licze na to, ze warto bedzie czekac.

Odnośnik do komentarza

I pokladam nadzieje, ze te pieniadze ktore wydalismy wszyscy, zaowocuja w nowym codzie. Na nowym silniku graficznym, nowych mozliwosciach, licze ze nas zaskocza.

Pomarzyć zawsze można :)

 

Nie w tej generacji. Silnik na PS3 i X360 sie juz nie zmieni. Cos ruszy dopiero z nowymi konsolami.

 

Jestem tego samego zdania co Voytec. Napewno już nic nie zmienią w kwestii grafiki. Pewnie jeszcze wyjdą ze 2-3 części na tym samym silniku... Jestem fanem serii, ale troszeczke drażni mnie ta polityka, żeby wydusić z nas jak najwięcej kasy - nie dając nic w zamian, poza nową historią i trybami rozgrywki.

 

Co do samej gry to jestem zadowolony z misji Spec-ops, które są jak dla mnie perełką w tej grze - jak i w poprzedniej MW2. Idealna rozrywka, żeby zagrać z kolesiem przy piwku i męczyć się na Veteranie. Szkoda, że jest ich mniej, niż w poprzedniej części.

Multi równie dobre i chętnie w nie gram.

Kampanii jeszcze nie ruszyłem, ale już niedługo odpale i pewnie znowu mnie porwie na parę ładnych godzin z bananem na twarzy :)

Odnośnik do komentarza

Nie ma tematu poświęconego trofeom z grze, więc napiszę tutaj. Szukam kogoś chętnego do zrobienia wspólnie Spec Ops'ów na Veteranie.

 

Jakby ktoś reflektował to wysyłać zaproszenie na PSN.

 

nvm. nie wysyłać zaproszeń, bo od jakiegoś czasu już platyna na koncie. Te misje są o wiele łatwiejsze niż w MW2. Niestety.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Dla zainteresowanych:

Witam. Z dniem dzisiejszym klan TNT rozpoczyna nabór w szeregi dywizji Call of Duty Modern Warfare 3 na PS3.

Jednakże jako ambitny zespół stawiamy pewne wymagania:

 

- Wysoki skill połączony z doświadczeniem

- Znajomość map

- Headset (obowiązkowo!)

- Odpowiednie nastawienie i podejście do tematu (żadnych dzieci, płaczków i osób, które nie potrafią pogodzić się z porażką)

- Gra zespołowa (realizowanie zadań ustalonych przed spotkaniem, na treningu)

- Ratio (Min. 2,0)*

 

Mam nadzieję, że znajdzie się chociaż tych kilka osób, które chciałyby spróbować swoich sił w Modern Warfare 3 na scenie klanowej. Zaznaczam, że naprawdę potrzebne osoby, które ogarniają temat gry zespołowej i posiadają wysokie umiejętnośći.

 

Kontakt:

 

maciej36 - GG: 6329518 PSN ID: maciej36

 

Myślę, że nie muszę opisywać historii o klanie, gdyż jest on dobrze znany na konsolowej scenie, tymbardziej zachęcam do spróbowania swoich sił i zgłoszeniu się do mnie na wstępną rekrutacje.

 

*Gdyby istniały jakiekolwiek wątpliwości - tak, wiemy że K/D to nie wyznacznik umiejętności gracza, (jeśli ktoś nie spełnia tego wymogu i czuje się na siłach to zapraszam, każdy może się wykazać) jednakże wysoki współczynnik już mówi nam co nieco o graczu i o jego grze w dany tytuł.

Odnośnik do komentarza

HEEELP NEED HELP, do cholery! :)

 

Padl router, zmienilem, po uruchomieniu nowego wszystko elegancko sie loguje, surfowanie w sieci , ps store, wszystko chodzi.... z wyjatkiem cholernej rozgrywki ONLINE. Po wybraniu gry online dlugo sie meczy po czym wypluwa info :

 

"Serwer gry Call of Duty :Modern Warfare 3 jest obecnie niedostepny. Sprobuj ponownie pozniej lub wejdz na strone http://www.callofduty.com/mw3/status, aby uzyskac informacje...

 

Informacje sa takie, ze serwery sa sprawne , zero na temat usterki, "sprobowalem ponownie", sprawdzilem ustawienia sieci ....

 

CO ROBIC? CHCE GRAC!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czy ktos z Was spotkal sie z takim problemem?

 

Kupiłem przez weekend ELITE na naszym polskim PSN, zapłaciłem za to oczywiście 179 zł i OK. Wchodzę na konto, a to w dalszym ciągu chce bym kupił upgrade smiley.gif nie widzi wykupionego ELITE. Myślę sobie OK, wejdę na konto, pociągnę jeszcze raz, może załapie. Wchodzę do sklepu, nie ma ELITE smiley.gif daję "wyszukaj" - JEST, ale po wejściu na to ustrojstwo jest już komunikat o tym, jakoby rzeczony program nie był dostępny w naszym kraju ! Tak nie jest dostępny w naszym kraju, ale jakoś 179 zł ktoś za niego skasował. Teraz do kogo ja mam uderzyć po wyjaśnienia, bądź po zwrot pieniędzy które mi ukradły chamy ?

A może poczekać do pierwszego DLC, bo wyłącznie na tym mi zależy ?

Nie wiem czy ktoś miał już takie problemy, ja wczoraj miałem ochotę wypie*** PS3 przez okno, dalej takową ochotę mam ...

Cytuj

SONY ONLINE SERVICE/INTERNE­T

-179,00 PLN

 

Dla pełnego obrazu sprawy, kupowałem ELITE tak samo jak wyszukiwałem, to jest przez "wyszukaj", znalazło, bez problemu otwarła się strona z kupnem, wykupiłem. Teraz takowa opcja już nie działa po mimo tego że została zapłacona.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak wygląda sprawa z trofeami za Survival? Póki co obadałem ten tryb w pojedynke i po pierwszej fali fajnie legalnie wskoczyło stosowne trofeum. Ale kolejne dwa (przetrwaj 10 i bodajże 15 fal) już nie, mimo że wytrwałem do 22 chyba. To zależy od poziomu trudności fali, czy może wpadną one jedynie w czasie coopa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...