Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

Gra ukończona na PS3. Całość zajęła mi około 5.5-6h. Zdecydowanie najlepszy CoD. Fabularnie stawiam go obok Black Ops, naturalnie graficznie do pięt nie dorasta BF3 ale nie to się liczy w tej grze. Gameplay jest najwyższej jakości, fabularnie również nie zawiódł, historia całkiem sensownie poukładana, zwroty akcji robią wrażenie. W wielu momentach miałem ciarki na plecach, budowa niektórych misji jest genialna. MW3 jak na swoją serię wydaje się całkiem długa, w trailerach nie pokazali zbyt dużo, dlatego singiel zaskakiwał niesamowitymi akcjami, umiejscowienie wydarzeń w Europie również robi swoje. Overall jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem FPS a w najbliższym czasie i planuje pograć tylko dla singla to wybór jest oczywisty.

Odnośnik do komentarza

Graficznie jakościowo jest identycznie jak w MW2 i Black Ops, nie ma się co oszukiwać to nadal ten sam silnik graficzny, próbują nadrobić przez "epic scale" bitw w kluczowych miastach ale w zamkniętych pomieszczeniach gra wygląda biednie. Ratują się unikatowymi lokacjami, różnorodnością miejsc oraz animacją postaci. Chyba podłapali, że ludzie jarają się akcjami w których mamy okazję cicho wykończyć przeciwników lub "close quarters combat" w wykonaniu naszych towarzyszy (Price wymiata pod tym względem) ponieważ ich ilość jest ogromna a poziom "gore i brutalności chyba najwyższy z wszystkich odsłon serii, na plus oczywiście. Na początku pytają się podobnie jak w dwójce czy chcemy dać na "skip" wyjątkowo brutalną misje ale tak szczerze w każdej są ostre akcje więc nawet nie wiem którą autorzy mieli na myśli

Odnośnik do komentarza

Heh gra ma niesamowity "power"; 1 słaby launch trailer bo w tym roku był słaby, 2-3 opinie na forum.

 

A ja już walczę ze sobą żeby nie kupić MW3 na premierę ;p Nosz kurde bele już mnie ciśnienie dopadło żeby położyć łapska na nowym Codzie. Z kolei 1000 oczoje.bnych trailerów BF3 ni cholery mnie nie zachęciło. Fajnie jeszcze jakby napisała opinię osoba która zawiodła się na mw2 ;] bo to moja największa obawa. Że Mw3 przypomina dwójkę.

 

PS. Jeżeli gra jest bardziej brutalna od BO to ja nie mam pytań :wub:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie ma, ale jest jedna wybitnie głupia akcja:

 

 

Jest to ostatnia misja, moim zdaniem mogli fabułe zakończyć po odbicia prezydenta, wtedy gra byłaby idealna. Pokazali jednak akcję w której 2 osoby w strojach Juggernauta postanawiają niczym czołgi wejść frontem do budynku pod obstrzałem setek żołnierzy. Ofcourse idziemy niczym terminator i kule zostają połykane przez pancerz ... plain stupid. Wygląda to komicznie.

 

Odnośnik do komentarza

Nie kłamali. W MM Galeria w Łodzi mają MW3 po 179 zł + HS do wyczerpania zapasów :) Widziałem po pudełkach, że po kilkadziesiąt HSów na każdą z konsol było (może nawet między 100 a 150). Jeżeli ktoś już zamówił gdzieś indziej grę, a chciałby HS Giotecka w dobrej cenie to pisać na PW, bo kupiłem identycznego HSa tydz temu w empiku za 89 zł :sleep:

Odnośnik do komentarza

Gra ukończona na PS3. Całość zajęła mi około 5.5-6h. Zdecydowanie najlepszy CoD. Fabularnie stawiam go obok Black Ops, naturalnie graficznie do pięt nie dorasta BF3 ale nie to się liczy w tej grze. Gameplay jest najwyższej jakości, fabularnie również nie zawiódł, historia całkiem sensownie poukładana, zwroty akcji robią wrażenie. W wielu momentach miałem ciarki na plecach, budowa niektórych misji jest genialna. MW3 jak na swoją serię wydaje się całkiem długa, w trailerach nie pokazali zbyt dużo, dlatego singiel zaskakiwał niesamowitymi akcjami, umiejscowienie wydarzeń w Europie również robi swoje. Overall jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem FPS a w najbliższym czasie i planuje pograć tylko dla singla to wybór jest oczywisty.

 

Doczytujące się tekstury w BF to jest porażka!!! tu jest pięknie w porównaniu z tym battlecrapem a Multi to esencja Fanu z gry, przy BF myślałem że umrę z nudów tu nie ma czasu non stop akcja i tak ma być istny Quake a nie jakieś podchody i zabawa w wojnę. A singla to dopiero odpalę jak będę miał problem z netem :)

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...