Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

nie zauwazyliscie czegos dziwnego podczas grania w mw3 na PS3? a mianowicie naped blu ray NON STOP mieli płytę - gra na dysku ma raptem paredziesiat MB ! w bcbf2 bylo to pare giga, i cisza podczas grania! a tu mozna oszalec, na dodatek pisza ze ta gra niszczy konsole

 

http://forums.activision.com/message/105938592

 

fajnie, kupilem, i juz bede musial ja zwrocic/wymienic i wziac BF3! :\\

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Gry z serii COD zawsze podczas gry używają płytę in real time :) ... ten "problem" jest znany i omawiany od COD4

Nigdy nie słyszałem aby komuś przez CODa padła konsola i jeśli grasz w 100% ciszy to tak możesz to słyszeć.

Gram od 5lat bardzo często we wszystkie MW i nigdy nie miałem problemów z konsola czy laserem wiec sie nie obawiaj.

 

A tak poza tym to wygląda ten post na jakąś fanbojowska reklamę bf3, który wiemy wszyscy maj więcej wad niż MW3 wiec nie trafiona reklama.

 

ps. wiele ludzi sie oburza że gre trzeba instalować a jak juz gra działa z płyty to znowu chcą instalki bo sie boją o laser :)

Edytowane przez LiSoQuan
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
na dodatek pisza ze ta gra niszczy konsole

Co za bzdura.

 

MW3, tak jak i większość gier które odczytują sporo danych z płyty, nie należy do najcichszych i nic w tym dziwnego. A płytę "mieli" dość często, bo taka jest też natura tego silnika - zauważ, że wszelkie tekstury doczytywane są na bieżąco; to akurat problemy znany już od czasów pierwszego MW - na podobną przypadłość cierpią gry hulające na Unreal Engine - często można trafić na teksturowego bohomaza, który nie zdążył się doczytać (przy czym na to nie pomaga nawet instalka).

Zresztą dziwne, że koleś przypomniał sobie o tym dopiero teraz - identyczna sytuacja ma miejsce od CoD4.

 

Napęd pracuje i nic na to nie poradzisz. Swego czasu sam panikowałem jak przy jednych tytułach chodził głośniej niż przy innych, ale to też normalna sprawa. Ludzie też zresztą już przeginają z tym szczaniem ze strachu nad laserem, który miałby się niby zepsuć tylko dlatego, że jeden na dziesięć tytułów wymaga odczytu prosto z BD.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Mam problem w misji w której trzeba uciec z Volkiem z Paryża. Dochodzę do fragmentu w którym trzeba się przebić przez dziedziniec, wyjeżdża czołg, dostaję komunikat aby oznaczyć go granatami dymnymi, d-pad w prawo, rzucam granatami i kicha, nie ma fioletowego dymu, nikt nie niszczy czołgu z powietrza, a ja nie mogę przejść tego fragmentu.

 

Miał tak ktoś? Wie może ktoś jak to przejść?

Odnośnik do komentarza

U mnie było wsio w porządku. Jesteś pewien, że po wciśnięciu krzyżaka nie trzeba wcisnąć przypadkiem R1, żeby rzucić granat (a nie R2, bo wtedy walnie standardowym)? Zaliczyłem Veterana tyle co, a nawet nie pamiętam właściwie jak to wyglądało :D

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle nie pamiętam tej misji ale wczoraj już się utwierdziłem że w multi są sytuacje kiedy granaty znikają. Zdarza się to rzadko i zawsze mówiłem "wydaje ci sie" ale wczoraj rzuciłem granat dość blisko bo chciałem wykurzyć kolesia z za rogu i wyraźnie widziałem jak mój granat upadł na ziemie i znikł bez wybuchu itp. Czy to błąd gry czy po prostu zdarzają się niewypały (zamierzona sytuacja przez prod.)

Odnośnik do komentarza

Identyczne sytuacje z granatami miały miejsce w Uncharted 2 i z reguły były efektem problemów z łączem/lagów/obydwu na raz. A biorąc pod uwagę cyrki jakie czasem mają miejsce w MW3 - coś takiego wcale by mnie nie zdziwiło :P Z drugiej strony i tak jest o niebo lepiej niż w MW2 pod wieloma względami, chociaż po ostatnim patchu znowu jakieś dziwy mają miejsce.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Dobra jakoś wczoraj poszło bezproblemowo, przy okazji skończyłem od razu całą grę. Bugów w niej od zarąbania, kilka razy musiałem Price'a poganiać strzałem w plecy, bo się zacinał gdzieś na planszy. Scenariusz najsłabszy ze wszystkich MW, może ze dwie misje godne zapamiętania (samolot i finałowa). Powyrzynali mi wszystkich żołdaków których lubiłem, w dwójce Ghosta, teraz ... . Spec Opsy bardzo fajne, szczególnie Przetrwanie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...