Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 3


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam drobny problem z MW3. Kupiłem dzisiaj nówkę sztukę, pograłem online kilka godzin zero problemów z połączeniem i wyłączyłem ps3. W tej chwili próbuję znowu pograć online i od godziny wygląda to mniej więcej tak - połączenie, ogromny lag -> kick lub random disconnect. Oczywiście inne gry w sieci działają bez zarzutu w zwiazku z czym moje pytanie brzmi następująco: czy takie sytuacje są na porządku dziennym?

 

Edit: Thx hellspawn

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Według mnie mw2 i 3 są gorsze od czwórki, ale to już zależy od gustu. Jeśli możesz to weź obie, a jeśli masz brać tylko jedną to spróbuj mw3. Osobiście polecałbym ci pierwszego black opsa, którego też można wyrwać w niezłej cenie, a to najlepszy codzik po mw1 (zarówno single jak i multi).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Online jest może szybki i dynamiczny ale gra a tez kilka rażących błędów, a najgorszy z nich to (dziwny lag) widzisz że jesteś schowany za ścianą bądź czymś innym nagle giniesz na killcam widać że jesteś w ogóle  w innym miejscu. Jest to strasznie denerwujące jeśli chodzi o precyzyjny ogień z ukrycia! Ponadto system ressu postaci jest totalnie beznadziejny i mam wrażenie że czasami działa totalnie na pałę! :D Ale i tak gram bo gierka jest fajna i coś jednak w sobie ma ze się wraca do niej ciągle. Oczywiście mam na myśli serie MW, nie wiem jak jest z BO.

Edytowane przez Skiper
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 6 lat później...
  • 1 miesiąc temu...

Chłopaki, ktoś wrócił do starych COD? Ogólnie są to wspaniałe gry, w tym MW3, ale jest problem ze sterowaniem. Jedni piszą, że to input lag spowodowany emulacją X360. Inni, że to kwestia deadzone, który jest większy w padzie XSX, niż w X360. Ja mówię, że nie wiem, ale jest jakaś gęsia chujnia xD

 

Coś tam da się ugrać, ale movement jest siermiężny, a to raczej nie jest kwestia wiekowości gry, a samego XSX. Póki co MS olewa temat i nic z tym nie robią. 

 

Podobno pomaga wyłączenie Dolby Vision, VRR i innych nowoczesnych technologii, tylko mój TV nawet tego nie obsługuje i nadal jest średnio ze sterowaniem :reggie:

W singlu raczej tego nie czuć, w multi mocno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...