Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles Definitive Edition


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam, to długość Xenoblade głównie zależy od tego, co chcesz robić. Ja grałem grubo ponad 100 godzin i się nie nudziłem. Jeśli chodzi o ilość lokacji to powiedziałbym, że Prison Island jest już nieco w drugiej połowie gry.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Fetch questy to sól tej gry. Dają pretekst do biegania po tym pięknym świecie, odkrywania różnych miejsc i toczenia różnych walk w tym świetnym systemie. Biegasz dla biegania, ale przy okazji gra "docenia" twoją eksplorację, a czasami sugeruje, gdzie jeszcze można się udać. Przynajmniej dla mnie nie było nic istotniejszego w tej grze.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli co - wyjscie tylko jedno i levelowanie? Boss ma chyba 52 lvl wiec sporo przede mną zabawy. ;/

 

A od czego zależy unikanie ataków przez nasza postac? Odpaliłem jakis gameplay co gosciu walczy z Mechonem, ma dwa levele wiecej od bossa i normalnie 90% ciosów unika.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

FYI tej grze nie trzeba grindować - wystarczy robić questy, a exp jest aż za nadto. Ogólnie wykonując ok 2/3 questów (tych najłatwiejszych i dających dobre kamienie/ekwipunek) w danej miejscówce zawsze będziesz 2-3 lvl ponad bossem.

XC stoi questami i bieganiem 15x po tych samych lokacjach. Mi się to nie nudziło wcale.

 

Co do unikania, to jak ktoś wyżej pisał, wystarczy być lvl wyżej od bossa i już nie stanowi on najmniejszego problemu, do tego wybrane dobre "drzewko", mocny ekwipunek i nic Cię nie pokona. Chociaż ekwipunek i tak jest drugorzędny do wysokości levela (tam gdzie jesteś powinieneś mieć 53)

Odnośnik do komentarza

Odbudowa Colony 6 jest dość żmudna. Więc jak cię inne subquesty nie zainteresowały to i to ci się nie spodoba. Nagrody są słabe.

 

Swoją drogą nieźle zasuwasz, ja nabiłem ze 110h i jestem tuż przed głównym bossem. Powiem Ci tylko, że żeby go pokonać (w miarę łatwo) trzeba być w okolicach 80lvl (tak piszą na internetach) ale "subbosowie" to potwierdzają więc dobijesz raczej do 50h.

 

Tak jeszcze BTW, ja z chęcią bym spędził jeszcze z 50h z tą grą. Jest na prawdę super (poza nudnymi subquestami i dziwnym poziomem trudności) :)

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

Mam 68 lvl, 48h i udało mi się właśnie pokonać

Egila juz w corze Mechonisa. Musialem juz wcziraj skonczyc w tym momencie i bedw mial teraz ucieczke z rozwalajcego mechonisa.

Naprawdę dobra gra, ale o niszczatorze fabularnym jeszcze nie ma mowy bo wielu rzeczy szło sie domyśli ze tak sie wydarzy.

A najazdy kamery na dicksona i jego teksty juz od połowy gry dawały wskazówki, że coś odeje.bie

Odnośnik do komentarza

Jest znowu na

Prison Island. Idę juz na Dicksona i Zanze.

Ile jeszcze do końca gry mniej więcej w godzinach? Przyznaję, że już mnie męczy to je.bane grindowanie pod każdego bossa i chcę już skończyc i poznac fabułę.


Nie chce wbijac na stronki z info bo jeszcze na spoiler sie nadzieje.


Nie chce wbijac na stronki z info bo jeszcze na spoiler sie nadzieje.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem :obama: Dopakowałem do 79 lvl jak miał smok, zwiekszył na maxa agility i już do końca gry bossowie mieli problem z trafieniem mnie i każdego przeszedłem za pierwszym razem choc ostatniego to doje.bali równo :obama: Wrażenia z gry napiszę już w stosownym temacie, muszę się przespac z zakończeniem. Ale fakt - wszystko ładnie zazębione, nie jak w XCX. Trzeba czekac na kontynuacje. :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.