Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles Definitive Edition


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, roivas napisał:

Fajna muzyka, fajna przestrzeń i spoko walka. Ale te questy w Xenobladzie to był koszmar, nie wspominam tej gry najlepiej. I ile można ją odgrzewać? No tak, przecież o to chodzi, dlatego nie ma Virtual Console...

Niektóre gry można odgrzewać bo sa tego warte (btw ale bym przytulił takiego odgrzanego Chrono Triggera na switchu, full price bym zapłacił!). XC1 nie sprzedalo sie jakos super z różnych względów (Gamestop itp.), a przez wielu krytyków bylo uznawane za najlepszego RPGa swojej generacji. XC2 sprzedało sie na tyle dobrze że warto odświeżyć jedynkę dla nowych fanów, no i ewidentnie chcą ciągnąć historię dalej w kolejnych częściach. 

 

Poza tym nie idą na łatwiznę tylko podbijając tekstury jak to ma miejsce w wielu przypadkach, tu mamy do czynienia raczej z pełnoprawnym remakiem, moze nie na skale FF7 ale jednak remakiem.

 

Co do side questow to pełna racja, byly tragiczne... jedyny ich plus że robią sie same i nie trzeba wracać do zleceniodawcy po nagrodę.

Odnośnik do komentarza

W którymś temacie już to pisałem, może nawet w tym, ale po zaliczeniu XCX odbiłem się od pierwszego Xenoblade. Później długo zbierałem się do dwójki, bo bałem się, że tylko Xeno w stylu sf mi podpasuje, ale okazało się, że zarówno Torna (od której zacząłem) jak i XC 2 to rewelacyjne gry i teraz wyczekuję tego remake’u najbardziej ze wszystkich obecnie zapowiedzianych gier (no, może na równi z sequelem BoTW). Martwię się tylko o to czy rozbudują system walki, bo w porównaniu do następnych części był dosyć ubogi i bazował mocno na levelu postaci.. 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, kazuyoshi napisał:

Biedzie grane i mam nadzieję, że tym razem dotrę do końca, bo w takim Xeno 2 - przez durnowate decyzje twórców, co by wydłużyć rozgrywkę tanimi chwytami, to się nie udało.

To nie dobrze bo mnie właśnie końcówka zmiażdżyła zjadła i wypluła .

Kawał dobrej historii :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...