Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles Definitive Edition


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że czekamy tylko ja i XM. Może jeszcze Ficuś, ale On chyba już nie zagląda na forum..

 

W każdym razie wjechało trochę nowych screenów z postaciami: 

 

https://www.rpgsite.net/news/9693-new-character-screenshots-and-artwork-for-xenoblade-chronicles-definitive-edition

 

Oj coś czuję, że wjedzie trzecie Xeno do mojego top 10 gier

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Nie no ja tez czekam. Tyle że mam wersje na 3DSa w ktora pograłem trochę i mnie nie zachwyciła. Plus trochę Xeno2 jednak mi zaspoilowerowało tą grę jak szukałem wyjaśnienia fabuły.

 

Ale tak czy siak czekam i chętnie zobaczę to wyglądające normalnie a nie rozpiksowane jak ma 3ds.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, XM. napisał:

A wiesz może skąd taka cena? Ta edycja jest w sumie uboga, aż dziwne że to ma być nawet droższe niż edycja kolekcjonerska XC2.

xenoblade-chronicles-definitive-edition-gra-nintendo-switch-edycja-kolekcjonerska.jpg

 

Przecież ta kolekcjonerka w Europie ma mieć:

Steelbook

Duży Artbook, 

Soundtrack mp3 do pobrania

Płytę winylową 

Jakiś tam plakat 

 

Kolekcjonerka XC2 miała 3 z tych 5 pozycji, więc nie wiem do czego pijesz:dunno: Aczkolwiek jeżeli to prawda i będzie miała kosztować dajmy 500/600zł to ich lekko mówiąc pogrzało. 

Odnośnik do komentarza

No i według Ciebie byle plakat i winyl są w stanie podbić cenę nawet o 200zl? :) no właśnie. Moim zdaniem jedna ze slabszych edycji nintendo, nie wiele lepsza niz ta oadaka za 400 zł xc2.

Rozumialbym figurkę i taka ewentualnie cene, a nie taka hoiowizne.

Chciałem mieć fajnego steela do kompletu z xc2, ale jak rzeczywiście cena będzie kosmos to powieka nie mrugnie i wezmie sie standard.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.05.2020 o 18:50, XM. napisał:

No i według Ciebie byle plakat i winyl są w stanie podbić cenę nawet o 200zl? :) no właśnie. Moim zdaniem jedna ze slabszych edycji nintendo, nie wiele lepsza niz ta oadaka za 400 zł xc2.

Rozumialbym figurkę i taka ewentualnie cene, a nie taka hoiowizne.

Chciałem mieć fajnego steela do kompletu z xc2, ale jak rzeczywiście cena będzie kosmos to powieka nie mrugnie i wezmie sie standard.

 

Kolekcjonerkę XC2 kupiłem za chyba 340zł i nie żałuję bo sam artbook to bydle A4 mające jakieś 200 stron? Sam ten Artbook normalnie by chodził za ok. 150zł lub więcej, więc wystarczy sobie wszystko dodać. Nigdzie też nie napisałem, że warto będzie dać te 600zł ale jeżeli Artbook znowu będzie miał podobną liczbę stron (rozmiar będzie na bank podobny), gdzie pozostałe rzeczy nie odbiegają jakościowo czy ilościowo to spokojnie mogę dać te 400zł. Zresztą jeżeli będzie śmigać za max. 450zł to również wezmę, bo względnie kolekcjonerek mam bardzo mało i takich kupuję może 2/3 na rok. Tak czy siak wiadomo kwestia gustu :)

 

Co do figurek to osobiście się cieszę, że Nintendo nie idzie w tym kierunku. Wszystkie te kolekcjonerki z figurkami w exach od Sony to jedna wielka padaka i moim zdaniem aż wstyd wydać na takie kolekcjonerki 600zł, gdzie figurka wygląda gorzej niż źle a cała reszta pochodzi z limitowanych edycji (które swoją drogą są całkiem fajne, aczkolwiek Big N w swoich kolekcjonerkach daje więcej za tą samą cenę). 

 

@auxMnie dodatkowo podobały się czasy Wii U. Ta konsola miała najprostsze ale jednocześnie najfajniejsze limitki: Gra, Steelbook, Artbook, mapa z gry/plakat z postaciami na papierze kredowym a cenowo często gęsto można było je wyrwać za 230-260zł w zależności skąd i kiedy się kupowało (do pełni szczęścia brakowało mi malutkiego OSTa z wybranymi utworami). 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...