Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles Definitive Edition


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.01.2020 o 13:33, Strife napisał:

Dla mnie Xeno to priorytet(na gruszce i willocie grało się ciulowo) , oby się sprzedało dobrze to może i X szybko wypulą. Parę razy już się powstrzymałem żeby wiiu nie kupować. 

 

Dlatego ja miałem w limitce tego czerwonego padzika, i w sumie z niego skorzystałem. Nie zmienia to faktu, że mimo tego że ograłem ten tytuł na wszelkie możliwe sposoby, to jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez moją osobę gier tego roku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, P-chan napisał:

 

Dlatego ja miałem w limitce tego czerwonego padzika, i w sumie z niego skorzystałem. Nie zmienia to faktu, że mimo tego że ograłem ten tytuł na wszelkie możliwe sposoby, to jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez moją osobę gier tego roku.

ja kupiłem jakiś gówniany padzik za 15 zł na allegro i też grało się przyjemnie bo na domyślnych kontrolerach wii nie dał bym rady xD

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak kolega P-chan oryginalnego Xenoblade'a ogrywałem na Classic Pro Controllerze z limitki Xeno i grało się na nim wybornie. Osobiście mam cichą nadzieje, że remake/remaster Xeno 1 nie jest jedynym projektem Monolith i rzeczywiście dłubią nad jakimś nowym Action RPG. Tak czy siak sam czekam na datę premiery i pewnie wezmę Day One, bo uwielbiam tą serię (choć X był dla mnie strasznym średniakiem). 

Odnośnik do komentarza

Wiadomo coś może o tych dodatkowych lokacjach, do których nie było dostępu na wii?

 

Cytat

 (choć X był dla mnie strasznym średniakiem)

 

Jako że wiiu nie  miałem to bym łyknął ten tytuł jak pelikan, strasznie mi się podoba eksploracja w X.

Edytowane przez Strife
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, chrno-x napisał:

Podobnie jak kolega P-chan oryginalnego Xenoblade'a ogrywałem na Classic Pro Controllerze z limitki Xeno i grało się na nim wybornie. Osobiście mam cichą nadzieje, że remake/remaster Xeno 1 nie jest jedynym projektem Monolith i rzeczywiście dłubią nad jakimś nowym Action RPG. Tak czy siak sam czekam na datę premiery i pewnie wezmę Day One, bo uwielbiam tą serię (choć X był dla mnie strasznym średniakiem). 

 

Też mam taką nadzieje, szczególnie że ostatnio przecież w końcu kogoś rekrutowali, a i przecież też plotkowano o tym tajemniczym dziejącym się w świecie fantasy. O którym ostatnio coś cicho się zrobiło.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak COVID nie namiesza to biorę kolekcjonerkę, Monolith w serduszku co by nie wydali. Jednak musze powiedzieć że troche się zawiodłem po tym fragmencie co pokazali. W systemie walki chyba nic sie nie zmieniło, a ten w oryginale był kiepskawy. Poza tym, wyglada to strasznie plastikowo i sterylnie, jak jakas bajka 3D dla dzieci z marnym budżetem, a szczegolnie menusy hud gui itp, ale moze to tylko na trailerze takie sprawia wrażenie.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, XM. napisał:

Tez biorę kolekcjonerke, postawie obok tej z xc2.

Najlepsza seria, oby w tym roku cos ppkazali z ich nowej gry.

Myślę że na E3 (bo zakładam że mimo odwołania tegorocznych targów w normalnej formie to i tak Direct i treehouse będą standardowo) Monolithsoft pokaże coś nowego, bo XC DE robi z tego co słyszałem jakis poboczny zespół a reszta dłubie przy nowych projektach MS i nowej Zeldzie i pewnie jeszcze przy wielu innych IP Nintendo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...