Skocz do zawartości

Darksiders II


Crying_Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Argul's Tomb ograny, w sumie dodatkowe 1,5-2 godziny grania. Tomb rozdziela się na 3 lokacje, w pierwszej lecimy przed siebie i kosimy przeciwników, drugi i trzeci to miks zagadek z przeciwnikami. Na końcu boss, dosyć mocny (grając na normalu musiałem 3x doładować życie). Tomb zrobiony w lodowych klimatach, trochę jak na samym początku gry. Po drodze kilka(naście?) skrzyń, nic specjalnego tam nie znalazłem (gdybym nie ukończył NG+ może coś z tych rzeczy znalezionych by mi się przydało). Za bossa też dostajemy nową broń, ale tak samo jak znalezione przedmioty była słabsza niż stuff z areny/znaleziony w podstawce.

 

Trofeów za ten dodatek (póki co) nie ma, jak ktoś wciągnął się w D2 to myślę, że dodatek mu się spodoba (mi się podobał :)). Aby go włączyć trzeba (z tego co wyczytałem) mieć ukończone 3/4 gry (dojść do ostatniego świata; dodatek opiera się na gadżecie który dostajemy w 3 świecie), odpala się go z dodatków w menu gry.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Po ogarnięciu platyny tytuł oceniam nawet wyżej niż po pierwszym przejściu. Bardzo mi się podobało szukanie znajdziek- był motyw bo nagrody atrakcyjne + dostęp do wcześniej niedostępnych, ciekawych lokacji.

Na koniec Tygiel, czyli uporanie się ze 100-ma falami przeciwników. Ostatnie fale nie łatwe nawet na easy (chyba, że mamy dopakowaną postać na maxa z najlepszą zbroją).

8+/10, świetna gra, polecam!

Odnośnik do komentarza

Gra na pewno bedzie dobra, ale jak wspomnialem, czekamy zdecydowanie za dlugo. Odkladali premiere kilka razy i w przeszlosci nigdy to sprzedazy gry na dobre nie wychdzilo. Hype na te gre jest coraz mniejszy. Troche pokpili sprawe.

Niestety, sprawdzily sie moje slowa z lipca:( Gra nie sprzedala sie dobrze ( http://www.ps3site.pl/sprzedaz-darksiders-ii-znacznie-ponizej-oczekiwan/131824), THQ zdycha. Nic juz chyba nie jest w stanie uchronic ich przed bankructwem (http://www.ps3site.p...-niz-zle/132957).

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja mam już przegrane 21 h, w sumie tylko 2 poboczne, końca nie widać.

 

Gra świetna, różnorodny gameplay (walki, elementy platformowe, zagadki, eksploracja,), fajne uniwersum, klimatyczne postacie i w uj sprzętu do zbierania (bronie, zbroje, buty, talizmany). Technicznie też dobrze, dźwięk DTS 5.1. mimo, że nie chwalą się tym na pudełku, wszystko śmiga płynnie (może miałem z 2-3 spadki klatek podczas tych 21 h), grafa ma czasami technicznie niedoróbki, ale design i warstwa artystyczna z nawiązką kamuflują te braczki tak, że możną się nawet czasami zachwycić.

 

Żeby nie było gram tak po 2-3 h co 2 dzień od jakiś 3 tygodni (może jak bym walił maratony to by nie było takiej podniety).

 

Polecam na maksa!!!

Odnośnik do komentarza

mam fioletowe ale poziom 5 i nie moge ulepszyc.dziwnie to wszystko jest pokazane broń na 5 poziomie ma wiecej mocy niz na 9.i tylko 2 bronie moglem ulepszac max do 5 poziomu przy 5h gry

 

jeszcze jedno...obok ikonki złota mam jakies ikonke kryształku,mam już ich ponad 20.do czego one służą?bo ani nie idzie ich sprzedać ani nic

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

Da się wyrwać jeszcze te bronie za kody z facezboka? Słyszałem o dwóch, link do jednego przewinął się gdzieś na początku tego tematu, więc sobie znajdę, ale co z drugim? I na co konkretnie to są te kody, tj. na jakie konkretnie bronie? Kod jest od razu do wpisania na SEN czy najpierw do przemielenia przez stronę THQ? Pytam bo niedługo THQ może upaść, a chciałbym mieć kompletną grę. ;)

 

BTW: U kogo mogę ulepszać opętane bronie? Zbliżam się do drzewa i powoli zaczyna być mi ciężko na apokaliptyku (samo łajno mi wypada ze skrzyń, co za dekiel wymyślił randomowy loot). :P

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Fakt, ślepy byłem. :)

 

A ma znaczenie co łączę ze sobą? Tzn. czy np. toporek z "fioletowymi butami" lub "zieloną kosą"? Różnica polega na ilości xp do broni czy także przyznawanych przy lv up statsach?

 

 

Jeśli przedmiot ma np. kradzież życia, to taką umiejętność będziesz mógł dodać do broni ulepszanej, jeśli ma krytyki, to będziesz mógł podwyższyć trafienia krytyczne itp. Więc jest to ważne, czym ulepszana jest dana broń.

Odnośnik do komentarza

To to tak, zauważyłem, ale dalej nie widzę sensu podziału na kolory, levele i rodzaj ekwipunku (rozumiem, że mogę spawać np. buty do np. kosy aby ta zyskała bonus do DEF).

 

Berion, na temat opętanych broni i tego jak je levelować ludzie piszą prace magisterskie. Check this shit out:

http://www.ps3trophies.org/forum/darksiders-ii/169030-possessed-weapon-guide.html

 

Jednak pamiętać trzeba, że to sztuka dla sztuki, bo tak jak już ludziska wspominali, gra jest łatwa i nie ma gdzie i na kim używać dopakowanego sprzętu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy takie bezużyteczne. Gram na apokaliptyku i momentami mam ochotę rozj*ć telewizor (Cityof Dead, fale przeciników przy składaniu tej różdżki itd.). Obecnie mam lv20, dostałem portal guna i nie mam startu choćby do Deposed King (czy jak mu tam było), powyżej lv4 Soul Arbiter Mazie itd. Więc albo mam mega niefart i wypada mi sam złom (w sklepach jeszcze większy), albo ta gra jest trudna.

 

Myślałem, że się poratuję składaniem broni, ale na wiele mi to się nie zdało.

Odnośnik do komentarza

Ja ulepszyłem kosy dodając wysysanie zdrowia 30% z każdym ciosem + 25% szansa na criticala + amulet na wysysanie gniewu i leciałem jak burza na apokalipsie, prawie bez używania potionów. Może pomoże Ci amulet z areny (chyba za 50. falę się dostaje) - zwiększa szansę na wydropienie cennych przedmiotów. Warto też odwiedzić skarbce (klucze do nich u Vulgrima za strony z książki) - również dobre rzeczy można znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...