Skocz do zawartości

Darksiders II


Crying_Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Tak słabej końcówki się nie spodziewałem.

 

Dwa zdania i nic więcej. Uchodzące powietrze z balona byłoby dłuższe i bardziej ciągające.

 

 

Do tego zupełnie nie podobał mi się czas spędzony na

Ziemi. Rozumiem, że chcieli jakoś urozmaicić rozgrywkę, ale wyrzucili w tej sekwencji wszystko co najlepsze w systemie walki na rzecz nie dających żadnej satysfakcji pukawek.

 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Gram na normal i gra ogólnie jest łatwa, jeśli ginę to zazwyczaj spadając w jakąś przepaść przez przypadek, w walce zginąłem chyba tylko z 5-6 razy i to z opcjonalnym bossem. Na pewno nie będę w to grał 2 razy. Za jednym robię tyle ile dam radę, a już wiem, że niektórych questów z szukaniem przeciwników nieoznaczonych na mapie, czy czegoś innego rozsianego po wszystkich światach nie chce mi się robić/szukać.

Odnośnik do komentarza

Po przejściu gry i tak otwiera się nowy poziom trudności, więc jak ktoś chce calakować to i tak musi przejść drugi raz.(chociaż nie wiem, czy jest osiągnięcie/trofik za ten dodatkowy poziom trudnosci)

 

Skończyłem grę. Końcówka trochę rozczarowała...

spodziewałem się jakiegoś mega super wielkiego dungeonu ze wszystkimi dotychczasowmi mechanikami rozgrywki, a tutaj od razu boss :D No i zakończenie w stlu to be continued... nie mam nic przeciwko, ale trzecia część darksiders wcale taka pewna nie jest...

Tak samo ostatni dungeon też trochę zawiódł... najlepszy był ten w którym zdobyliśmy "portale" - super to było zarówno pod względem art jak i level desingu.

 

Ogólnie ta gadka polygamii, że gra jest za długo ma sens. Z tym, że nie chodzi tu o samą długość, a stosunek tego co robimy, do czasu gry. Giera tak naprawdę rozkręca się dopiero w drugiej połowie krainy śmierci... czyli w połowie gry około. Wszystko co było wcześniej było zbyt rozciągnięte. Skondensować to tak o połowę i by była gitara. A ten fragment o którym wyżej piszecie -

to była nędza, idź i tłucz przez przez godzine bez przerwy...

 

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Po przejściu gry i tak otwiera się nowy poziom trudności, więc jak ktoś chce calakować to i tak musi przejść drugi raz.(chociaż nie wiem, czy jest osiągnięcie/trofik za ten dodatkowy poziom trudnosci)

 

No właśnie nie ma, dlatego zadałem pytanie. Trzeba jeno Śmierci doładować 30lvl co się robi na NG+, więc do platyny nie trzeba przechodzić dwa razy.

Odnośnik do komentarza

No to w takim wypadku od razu polecam na apokalipsie. W ostatnim świecie znalazłem silną broń z możliwym ulepszaniem, ulepszyłem na maxa. 3500 DMG na sekunde w statystykach. 45% szansy critala (200%dmg) i jak wszedł to 6000-7000 DMG na strzał. Ostatni boss to dosłownie na 10 hitów z ciężkiej broni zszedł.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

ja od vulgrima same słabe rzeczy dostawałem niestety xD Młot znalazłem w skrzyni w trzecim świecie i tamtejszych przeciwników miałem dosłownie na hita jak critical wpadł (a wpadal w 7 na 10 ciosów, chociaż procentowo miałem 45% szansy) W ogóle dupa trochę, bo ekwipunek jest generowany losowo za każdym razem, przez co w mauzoleach czy najlepiej poukrytych skrzyniach czesto znajdowałem (pipi), a w/w najlepszą broń w jakiejś randomowej skrzyni po drodze.

Odnośnik do komentarza

Dlatego ja olałem całą tą losowość i używałem tylko tych legendarnych, unikatowych broni. Na NG+ po zabiciu 1 bossa w tym "tutorialu" dostaje się fajną kosę, gdzie za każdym ciosem powoli zamraża się przeciwnika. A każdy cios w zamrożonego wroga odnawia nam zdrowie i to sporo. Do tego używam broni ostatniego bossa, która ma srogi dmg i jest miazga. Ciekawy jestem co się później dostaje.

Odnośnik do komentarza

Lepiej jak regenerują pasek gniewu, wtedy można do woli spamować magię. Ja tak robię cały czas z ostatnim czarem w drzewku nekromanty. Pożera mi co prawda cały pasek, ale atak jest bardzo mocny, a po dwóch uderzeniach kosami jest znowu pełny. ;]

 

Btw gierka strasznie mi się już dłuży, jestem w

krainie demonów i muszę dorwać Samaela. Jak dla mnie mogli tą grę skończyć już po krainie umarłych, od tamtej pory są coraz gorsze miejscówki i gra się wlecze żółwim tempem.

.

Odnośnik do komentarza

No właśnie to zadanie to straszne kupsko, bo kamyki możesz zacząć zbierać dopiero po rozpoczęciu questu. Ja już do tego czasu zaliczyłem kilka lokacji i widziałem w kilku miejscach te kamyki, niestety wcześniej nie dało się ich zestrzelić, a później zwyczajnie nie chciało mi się wracać do tych samych miejscówek i przypominać sobie gdzie je widziałem.

Odnośnik do komentarza

Na początku zwiedzałem co się da, potem korzystałem już tylko i wyłącznie z szybkiego przemieszczania. A co do broni, jak było coś ciekawego to brałem u sprzedawców, ciężko znaleźć coś dobrego, trzeba mieć farta. Później u Vulgrima kosę do ulepszania i do końca gry została tylko ona.

Odnośnik do komentarza

Techniczne pytanko: kupujecie coś u Alya, czy raczej zbieracie przedmioty losowo? I czy korzystacie z szybkich podróży czy lepiej jak najwięcej walczyć co by rozwijać postać? Zacząłem przygodę na Apocalypse i generalnie TO JEST TO! Genialna muzyka i klimat :wub:

 

Ja miałem wszystko z dropów, nic nie kupowałem. Korzystałem z szybkich podróży, bez tego raczej sobie tej gry nie wyobrażam ;) Expa sporo dostajesz za questy, nie trzeba nic farmić na siłę :)

Odnośnik do komentarza

jak na razie jestem zawiedziony. jestem w tej krainie zaraz po lodowej i.... czuje sie jak bym gral w jakies hefalumpy a nie darksiders. ku.rva czy pozniej bedzie mroczniej czy caly czas tak kolorowo? na razie zawod na pelnej lini. laze po ogromnej krainie gdzie jest pustawo. smierc w trailerach wydawal sie kozakiem a jak na razie to chlopak na posylki idz tam otworz to/zdobadz tamto etc. kamera chu.jova co jakis czas mi sie gubi przeciwnik chyba ze go zalokuje. wstepnie takie mozne 6/10 imo gorzej i nudniej niz w jedynce..

Odnośnik do komentarza

jak na razie jestem zawiedziony. jestem w tej krainie zaraz po lodowej i.... czuje sie jak bym gral w jakies hefalumpy a nie darksiders. ku.rva czy pozniej bedzie mroczniej czy caly czas tak kolorowo? na razie zawod na pelnej lini. laze po ogromnej krainie gdzie jest pustawo. smierc w trailerach wydawal sie kozakiem a jak na razie to chlopak na posylki idz tam otworz to/zdobadz tamto etc. kamera chu.jova co jakis czas mi sie gubi przeciwnik chyba ze go zalokuje. wstepnie takie mozne 6/10 imo gorzej i nudniej niz w jedynce..

 

Musisz niestety całą tą krainę przeczekać. Potem będzie dobrze. Też na to narzekałem. ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...