Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, gram w Halo wcześniej, tylko z jednego powodu - działam na scenie i mocno wspieram Halo. Wy też możecie ;)

No wlasnie! Ludki dupki w troki! Wraz z premiera H4 robimy LANy i turnieje (nawet online), ladnie sie zgrywamy, a nie "nagle nie moge grac, przesunmy mecz" itp.!

 

PLAY4FUN!

Odnośnik do komentarza
przeszedłem grę już kilka razy

 

zlituj się! :wallbash:

Nie piszę tego, żeby zrobić Wam na złość :D

Ludzie, gram w Halo wcześniej, tylko z jednego powodu - działam na scenie i mocno wspieram Halo. Wy też możecie ;)

 

Przecież spoko :] Dzięki za każde słowo w temacie. Póki co pozostaje mi zawodzenie.

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Mausenberg: Ja jestem skazany na PL wersje, ale i tak mam masakrycznie duzo frajdy. Teraz juz nawet nie slucham w MP tego co mowi komentator (wpada jednym uchem, a drugim wypada).

No tak, można się pewnie przyzwyczaić. Mnie na razie wersja PL niezbyt miło zaskoczyła w tym co usłyszałem. Szkoda, że nie wysilono się na to aby głosy brzmiały wręcz tak samo tylko po polsku, świetny przykład z innej beczki - król Julian z Madagaskaru, i po naszemu i w oryginalnie jest to wręcz ten sam głos w dwóch innych językach. "Polski" MC jest zbyt miękki i młody :confused:

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

No tak, oceniam ten kawałek co słyszałem, raptem kilka zdań. A aktorów o podobnej barwie bym znalazł, pisałem już o Fronczewskim, Ktoś wspomniał o Olbrychskim a ja jeszcze dopisze Krzysztofa Gosztyłe. Jakby tak pięknie nie śpiewał głosem jak to ma w zwyczaju, tylko wygłaszał twardo kwestie to mógłby być przekozackim MC.

Odnośnik do komentarza

Nie. Wersja PL ma polską ścieżkę dźwiękową i angielskie napisy.

 

Napisy zależą od języka ustawionego w systemie, dlatego masz angielskie. Jeśli system jest ustawiony na język polski to masz PL/PL.

 

Dobra panowie znajomy posiadacz konkurencyjnej platformy , zainteresował się Halo 4 i stąd moje pytanie. Czy da radę ograć H4 (3 i Reach także w razie czego) w singlu na x360 z tymi 4Gb pamięci flash(jako posiadacz wersji z dyskiem nigdy się tym nie interesowałem a nie chcę go w błąd wprowadzić) ?

 

Jeśli do konsoli wepniesz pendrive 8GB i przerobisz go na kartę pamięci to nie będzie problemu.

 

 

 

Słuchajcie, przeszedłem grę już kilka razy, w tym raz po Polsku, na Legendary. Jest naprawdę dobrze. Po początkowym szoku związanym z naszymi "ukochanymi" postaciami mówiącymi w języku ludu znad Wisły jest coraz lepiej. Głosy są dobrze dobrane, a aktorzy spisali się - nie są ani nazbyt drewniani, ani nie nadinterpretują swoich kwestii. Co więcej przegrałem kilka zdrowych godzin i Polskie głosy czasami śmieszą (uśmiecham się za każdym razem, gdy słyszę "Wyeliminuj drużynę wroga!" - biedny Wróg), ale nie przeszkadzają. Po prostu po jakimś czasie znikają w tle.

No ale jeśli wolicie oryginał to wasza kwestia. Nie ma sensu marudzić na to, że MS stara się trafić do wszystkich. Lepiej cieszyć się z tego faktu.

 

 

Jeśli chodzi o nowości w multi.

Całość pomimo dużej ilości nowości wydaje się być dobrze zbalansowana. Jasne, są jeszcze jakieś kwiatki, ale patrząc na historię serii zostanie to naprawione w ciągu kilku pierwszych miesięcy.

Nawet AA dają radę, osobiście używam tylko Promethean Vision, bo daje mi olbrzymią przewagę taktyczną, ale po testach pozostałych stwierdzam, że wszystkie mają swoje plusy i minusy. Niestety dopiero za kilka tygodni okaże się, czy któryś z nich nie jest nazbyt przegięty, bądź czy nie pozwala na stosowanie jakiś maksymalnie tanich zagrywek.

 

Nowe bronie są bajeczne. Każda ma swoje zadanie, pozytywy i negatywy, pomimo, że część z nich powiela się. Moimi ulubionymi zabawkami jest w tej chwili SAW (niesamowite uczucie mocy) i Railgun (trafienie kogoś tą bronią daje olbrzymią radość).

A, ciekawostka - Camo dalej jest AA, ale dodano do gry dwa nowe powerupy - Damage Boost (2x moc strzałów) i Speed Boost (około 1,5x prędkość). Pasują. A zebranie SAW'a i DB daje olbrzymią przewagę.

Coś jeszcze?

 

tak, jak przedstawia się sprawa z klasycznym trybem/trybami w H4 ? Jest coś takiego na starych zasadach, jakiś slayer pro czy cuś ?

Odnośnik do komentarza

Jest Team Slayer Pro bez armor abilities i ordinance.

 

Ludzie, gram w Halo wcześniej, tylko z jednego powodu - działam na scenie i mocno wspieram Halo. Wy też możecie ;)

No wlasnie! Ludki dupki w troki! Wraz z premiera H4 robimy LANy i turnieje (nawet online), ladnie sie zgrywamy, a nie "nagle nie moge grac, przesunmy mecz" itp.!

 

PLAY4FUN!

 

Oby oby, ja jestem chętny na wszelkie lany, turnieje online itp :) Ile razy oglądam streama albo jakiś gameplay z multi to jestem pewien że wciągnie mnie to bardziej niż Reach czy nawet Gearsy 3 :) A w obie ograłem 300h+

Odnośnik do komentarza

Mantisem można robić niezłą rozpierduchę w Big Team. Jednak po tym, co widziałem do tej pory, to wcale przegięty się nie wydaje. Drużyna musi po prostu wspólnie się zabrać za jego wyeliminowanie.

 

 

jak to jest dokładni z tymi wersjami językowymi?

w limitce są napisy czy ich nie ma?

bo przyznam się pogubiłem się :(

Nikt Ci nie odpowie na 100%, póki tej wersji nie dostanie do rąk, prawda? Najprawdopodobniej angielska wersja ma polskie napisy, tak przynajmniej jest w promce.

Odnośnik do komentarza

Mantisem można robić niezłą rozpierduchę w Big Team. Jednak po tym, co widziałem do tej pory, to wcale przegięty się nie wydaje. Drużyna musi po prostu wspólnie się zabrać za jego wyeliminowanie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=u4B5-3QvQhY

 

jak to jest dokładni z tymi wersjami językowymi?

w limitce są napisy czy ich nie ma?

bo przyznam się pogubiłem się :(

Nikt Ci nie odpowie na 100%, póki tej wersji nie dostanie do rąk, prawda? Najprawdopodobniej angielska wersja ma polskie napisy, tak przynajmniej jest w promce.

 

jak dla mnie to ten mantis jest przegięty jak nic. Kompletnie mi się to nie podoba, koleś biega sobie cały mecz tym ustrojstwem i nikt mu nie może nic zrobić, a on piernięciem robi rampage. Noobki pewnie już zacierają rączki

Odnośnik do komentarza

No ale jak drużyna się zbierze do kupy to myślę, że jednak pach pach i gleba. Granaty plazmowe, sapartan laser, co tam jeszcze...na pewno jest coś co go szybko rozwala przy jego nieuwadze.

 

jak to jest dokładni z tymi wersjami językowymi?

 

w limitce są napisy czy ich nie ma?

 

bo przyznam się pogubiłem się :(

 

Pewnie dopiero we wtorek ostatecznie się dowiemy ;> Choć ja obstawiam, że jednak napisy PL będą w ENG.

Edytowane przez mausenberg
Odnośnik do komentarza

Są, owszem, ale nie w Pro.

 

domyślam się, ale właśnie chodzi mi o to jak to działa w innych trybach, czy nie robi bałaganu i nie psuje rozgrywki, bo 343 zarzekali się, że te perki nie mają dużego wpływu

 

Nie, tak naprawdę są to małe zmiany, jak np. nieskończony sprint, o 16% szybsze ładowanie tarczy, 15% szybsze przeładowanie, itp.

 

 

Mantisem można robić niezłą rozpierduchę w Big Team. Jednak po tym, co widziałem do tej pory, to wcale przegięty się nie wydaje. Drużyna musi po prostu wspólnie się zabrać za jego wyeliminowanie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=u4B5-3QvQhY

 

jak to jest dokładni z tymi wersjami językowymi?

w limitce są napisy czy ich nie ma?

bo przyznam się pogubiłem się :(

Nikt Ci nie odpowie na 100%, póki tej wersji nie dostanie do rąk, prawda? Najprawdopodobniej angielska wersja ma polskie napisy, tak przynajmniej jest w promce.

 

jak dla mnie to ten mantis jest przegięty jak nic. Kompletnie mi się to nie podoba, koleś biega sobie cały mecz tym ustrojstwem i nikt mu nie może nic zrobić, a on piernięciem robi rampage. Noobki pewnie już zacierają rączki

 

2 rakiery, 2 slazery, 4 raile. Nie jest źle, jak gracze się ogarną i skupią na tym pojeździe to leci szybko. IMHO problemem jest to, że pojazdy respują się za szybko.

Odnośnik do komentarza

Mantisem można robić niezłą rozpierduchę w Big Team. Jednak po tym, co widziałem do tej pory, to wcale przegięty się nie wydaje. Drużyna musi po prostu wspólnie się zabrać za jego wyeliminowanie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=u4B5-3QvQhY

 

jak to jest dokładni z tymi wersjami językowymi?

w limitce są napisy czy ich nie ma?

bo przyznam się pogubiłem się :(

Nikt Ci nie odpowie na 100%, póki tej wersji nie dostanie do rąk, prawda? Najprawdopodobniej angielska wersja ma polskie napisy, tak przynajmniej jest w promce.

 

myślalem że macie jakies mega tajne info :(

 

barth czy wiesz może czy ktoś z 343i pojawi się w wawce we wtorek :P ?

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie to ten mantis jest przegięty jak nic. Kompletnie mi się to nie podoba, koleś biega sobie cały mecz tym ustrojstwem i nikt mu nie może nic zrobić, a on piernięciem robi rampage. Noobki pewnie już zacierają rączki

Jak trafiasz na ludzi, którzy nie potrafią się ogarnąć, by wyeliminować pojazd, to zrobisz to samo czołgiem, ghostem albo banshee. Jak się przyjrzysz, to zauważysz, że tarcza szybko schodzi, a bronie się po chwili przegrzewają.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...