Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przy okazji - jeśli ktoś potrzebuje kodu na szybszy dostęp do specjalizacji do zapraszam do Facebookowej grupy Halo Arena. Od dzisiaj, przez najbliższe 5 dni będziemy rozdawać po jednym.

 

A we wtorek ruszymy z mini konkursem, w którym do wygrania będą nagrody rzeczowe.

 

EDIT

Pokażmy MS, że nam zależy na wszelkich inicjatywach z ich strony. Dołączajcie do facebookowego wydarzenia dotyczącego Warszawskiej premiery Halo 4. Oznaczcie, że weźmiecie udział, albo, że jesteście niezdecydowani. Nie liczy się to, czy się pojawicie, ważne jest po prostu okazanie wsparcia i podbicie statystyki.

 

Link do wydarzenia

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

Jak widać tylko od piratów można się dowiedzieć rzetelnych informacji. Dobrze, że zamówiłem ENG wersję.

Nie tylko. Po prostu nikt z nas nie miał zwykłej sklepowej wersji w rękach, która by w 100% rozwiała wątpliwości.

 

Na OC od wczoraj wisi ten artykuł: http://www.onlinecenter.pl/Wideo/Wideo-Porownanie-wersji-jezykowych-Halo-4.html

Odnośnik do komentarza

Jak widać tylko od piratów można się dowiedzieć rzetelnych informacji. Dobrze, że zamówiłem ENG wersję.

Nie pirace, udalo mi sie dzisiaj zalatwic swoja kopie. Oryginal angielski posiada polskie napisy...

Pozniej opisze wrazenia z gry.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

Jak widać tylko od piratów można się dowiedzieć rzetelnych informacji. Dobrze, że zamówiłem ENG wersję.

Nie pirace, udalo mi sie dzisiaj zalatwic swoja kopie. Oryginal angielski posiada polskie napisy...

Pozniej opisze wrazenia z gry.

 

to gdzie Ty to niby zalawiles?

podziw,ze bana nie dostales, grajac tak wczesnie:P

Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

no i git , to juz jasne,ze angielska ma polskie napisy :D i ze dostepna gra jest spod lady i mozna juz grac od wczoraj bez bana :)

takze co, widzimy sie w grze :)

 

WROG Ty to masz dobrze, polska i angielska zarazem, tych co pytalem doradzali bardziej angielska niz z polskim dubbingiem

 

http://www.youtube.com/watch?v=3c8cKKYj0Eo

grafa mega, ps3 moze o czyms takim pomarzyc:P (wiem bo mam obie konsole)

 

 

----------------------

 

Pytanie do tych co grali, nie wkurza was dzwiek opadajacej broni po sprincie?? w filmikach jest to dosc denerwujace i mocno , a nawet za mocno slyszalne, a wiadomo,ze sprintem nie pobiegnie sie raz w tej grze, a raczej prawie co chwile.

 

 

 

---------------------

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...