Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Wypier... te z(pipi)... animacje z assassination i bedzie dobrze. Ch... mnie strzelil dzis, gdzie zamiast double killa padlem, bo wlaczyla sie animka a 2gi koles sie odwrocil i mnie zarabal w trakcie animacji. Oczywiscie ten, ktoremu w plecy dawalem przezyl przez to. Co za zje... go... .

Od razu mi lepiej! lol

Odnośnik do komentarza

Spoko. Moglibyście może polecić jakieś sklepy w okolicach centrum warszawy ? Jak patrzyłem na allegro to większość tych mniejszych sklepów ma wersję z polskim dubbingiem, a mi właśnie zależy na wersji ENG :/ Specjalnie dla niej anulowałem mojego preordera, którego normalnie otrzymałbym własnie jutro.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie tak Filip! :D

 

Tak przy okazji: http://blogs.haloway...S-Giveaway.aspx

Konkurs, w ktorym mozemy brac udziale... giveaway - wystarczy posta zostawic.

@Terror: Ultima, jakis sklep na samej gorze w Zlotych Tarasach, pozniej juz okolice metra pole mokotowskie Mad Games.

Tam bym szukal.

Odnośnik do komentarza

Wypier... te z(pipi)... animacje z assassination i bedzie dobrze. Ch... mnie strzelil dzis, gdzie zamiast double killa padlem, bo wlaczyla sie animka a 2gi koles sie odwrocil i mnie zarabal w trakcie animacji. Oczywiscie ten, ktoremu w plecy dawalem przezyl przez to. Co za zje... go... .

Od razu mi lepiej! lol

 

Rapti, miałeś pecha, bo trafiłeś gościa centralnie między łopatki.

Nie wiem dlaczego 343 wprowadziło nowy system, który imho jest kompletnie debilny, tzn. teraz nie trzeba trzymać klawisza, żeby posadzić assassina, wystarczy trafić gościa idealnie od tyłu. Trafienie lekko od boku powoduje normalne zabicie. Bezsens.

Odnośnik do komentarza

no tak mi się wydaje, BR jest jednostrzałowy, celownik nawet nie drgnie podczas celowania. Bron znacznie lesza dla mnie na wiekszy dystans, ale za to DMR w tym samym czasie strzela 3 pociskami, jest bloom, ale w mniejszych dystansach często pojedynki z nim przegrywam...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

grafa mega, ps3 moze o czyms takim pomarzyc:P (wiem bo mam obie konsole)

 

 

Recenzje i wiekszość opinni mówi co innego.Niestety.

 

Napisz z jakim tytułem porównujesz.

 

Mnie grafika do końca nie powaliła. Owszem rozmach leveli i ogólnych widoków jest wspaniały i tu ciężko żeby cokolwiek z jakiejkolwiek konsoli podskoczyło w tej materii. Często z ziomkiem zatrzymywaliśmy się na chwilę i rozglądaliśmy podziwiając widoki. Do tego pomysłowość i gra świateł. Ale większość rzeczy będących w pobliżu wygląda dość przeciętnie. Może to właśnie przez ten rozmach.

 

Na filmiku wcześniej widziałem fragment z dżunglą i mi się strasznie podobała. Generalnie po obejrzeniu tego fragmentu miałem nadzieję, że lokalizacje będą bardziej zróżnicowane dzięki czemu pokażą ile jeszcze z tej maszynki można wycisnąć. Ale po zagraniu nie urzekło mnie a reszta lokalizacji znowu w większości jest dość sterylnych.

 

Graficznie najlepsza część serii na pewno. Jednak imo z Uncharted 3 nie ma szans.

Odnośnik do komentarza

Pograłem ze 2 godziny i gra bardzo spoko, jak zaczynał się level Requiem to prawie wpadłem w zachwyt i przypomniały mi się czasy Halo1.

Może nie ma przełomu, ale gra się baaardzo przyjemnie a wizualia jak na 7-letnią konsolę znakomite.

 

PS.

 

 

 

pb040020lol.jpg

 

 

XDDD

Edytowane przez Masorz
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...