Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

w tej grze nie będzie hordy ?

Trybow gier w ogole poki co jest z lekka mało. Kampania - ostro przysiedlismy i chyba jesteśmy w polowie, graficznie o wiele lepiej niż w poprzednich częściach, ale poki co, uważam ze recka w PSXie oddaje dokładnie to co dostaliśmy, najlepsze HALO jakie było, z najładniejsza grafika, ale większość akcakcji niestety już gdzies widziałem... Multi chyba jeszcze bardziej skilowe, swietnie ze w końcu jest bieg, fajnie, ze sa klasy i perki, zaznaczone bronie na mapie itp.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

pytanie do chłopaków grających już w H4 - jak wygląda sprawa z melee ? Jest bleedthrough czy jest jak w riczu ?

10-20% tarczy, melee, you die. Wystarczy? :P.

@UnexpectedBoy: Szkoda, ze nie wrzucil gry wczesniejszej (doslownie jeden mecz wczesniej lub pozniej :P) :D.

Ogolnie nowe FFA daje rade, robi sie z tego prawdziwe FFA.

 

 

Tak juz z innej beczki... poniewaz wersja PL w MP mnie irytuje... jak myslicie... Jak bym pozyczyl sobie wersje EN i zainstalowal, zalatwilo by sprawe? :D Warto sprawdzic! :P.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Easy: Nie ma Firefight bo jak już ktoś z 343 Industries mówił - mało kto w to grał i nie opłacało im się robić czegoś co i tak większość oleje. Zamiast tego zrobili Spartan Ops bo co-op jest bardzo popularny w Halo.

Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki.

 

Jutro z rana moja limitka bedzie w oddziale DPD w moim miescie, no ale wiadomo, kurier nie trybi w sobote. Czy moge podjechac do oddzialu i sam odebrac gre ? Nie chce czekac do poniedzialku :P

 

Śmiało uderzaj do oddziału, ja przy premierze Reach też grałem już w sobotę, bo osobiście ich odwiedziłem. Weź ze sobą numer przesyłki, bo inaczej nie będzie im się chciało szukać ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Pytanie z innej beczki.

 

Jutro z rana moja limitka bedzie w oddziale DPD w moim miescie, no ale wiadomo, kurier nie trybi w sobote. Czy moge podjechac do oddzialu i sam odebrac gre ? Nie chce czekac do poniedzialku :P

 

Śmiało uderzaj do oddziału, ja przy premierze Reach też grałem już w sobotę, bo osobiście ich odwiedziłem. Weź ze sobą numer przesyłki, bo inaczej nie będzie im się chciało szukać ;)

 

Dokładnie. Oni normalnie w soboty pracują bo rozwożą paczki, które zostały opłacone na dowóz w sobotę, a tym samym muszą mieć magazyny otwarte.

Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki.

 

Jutro z rana moja limitka bedzie w oddziale DPD w moim miescie, no ale wiadomo, kurier nie trybi w sobote. Czy moge podjechac do oddzialu i sam odebrac gre ? Nie chce czekac do poniedzialku :P

 

Śmiało uderzaj do oddziału, ja przy premierze Reach też grałem już w sobotę, bo osobiście ich odwiedziłem. Weź ze sobą numer przesyłki, bo inaczej nie będzie im się chciało szukać ;)

 

Dokładnie. Oni normalnie w soboty pracują bo rozwożą paczki, które zostały opłacone na dowóz w sobotę, a tym samym muszą mieć magazyny otwarte.

 

Moja paczka jest już w oddziale w Szczecinie ale niestety nie mogę jej odebrać, dzwoniłem i jakaś baba powiedziała definitywne nie:/ oby do poniedziałku

Odnośnik do komentarza

Pytanie z innej beczki.

 

Jutro z rana moja limitka bedzie w oddziale DPD w moim miescie, no ale wiadomo, kurier nie trybi w sobote. Czy moge podjechac do oddzialu i sam odebrac gre ? Nie chce czekac do poniedzialku :P

 

Śmiało uderzaj do oddziału, ja przy premierze Reach też grałem już w sobotę, bo osobiście ich odwiedziłem. Weź ze sobą numer przesyłki, bo inaczej nie będzie im się chciało szukać ;)

 

Dokładnie. Oni normalnie w soboty pracują bo rozwożą paczki, które zostały opłacone na dowóz w sobotę, a tym samym muszą mieć magazyny otwarte.

 

Moja paczka jest już w oddziale w Szczecinie ale niestety nie mogę jej odebrać, dzwoniłem i jakaś baba powiedziała definitywne nie:/ oby do poniedziałku

 

 

Babka z lubelskiego oddziału powiedziała mi to samo - paczka nie jest opłacona jako dostarczana w soboty, więc nikt mi jej nie wyda.;/

 

Zaoszczędziłem przynajmniej kasę na paliwie, którą wydam w poniedziałek na piwa do Halo. :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Recka od 3 dni juz krąży po sieci, także słaby zapłon. :)

 

Mój kumpel skomentował: "było słychać podniecenie w głosie kolesia, który ją czytał".

 

W ogóle w nic juz nie chce mi się grać, ODST i Wars wyłączone po kilkunastu minutach, bo wiem, że to raczej nie jest ten poziom, porzez który zarwę noc w poniedziałek. :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...