Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta próbka/ porównanie co jest na TY to jest istna tragedia jak dla mnie. No ale dobra, wierze, że ludziom się przecież tez może po prostu podobać..

 

jak porównasz z orginałem to nie ma dobrego dubbingu ;P

 

nawet w bajkach, a co dopiero grach,

pewnie po kilku h się człowiek przyzwyczai ale po co :P jak można mieć orginał :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Normalne, że jak ktoś grał w 3 poprzednie części w oryginale, to będzie się dziwnie czuł z polskimi dialogami, ale to jest kwestia wieloletniego przyzwyczajenia, a nie tego, że niby dubbing jest słaby bo nie jest.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To jak kumpel czekał na Rocksmith z Muve.pl. 5 dni - nic, dzwoni - okazuje się, że nie mają, wku#wił się i zażądał zwrotu kasy, tydzień czekał - nic, zadzwonił i nawrzucał - dostał przelew następnego dnia :P

Odnośnik do komentarza

Pogralem niecale 2 godziny w multi i jest za(pipi)iscie, kill-cam czasami niedomaga (typ strzela w powietrze ze snajpy a ja niby od headshota zginalem) jednak to drobnostka. Carnage nieziemski, strzelanie sprawia wieksza frajde niz w Reach (krotka przygoda z multi), grafika cieszy oko, (choc to na pewno nie jest najladniejsza gra na konsolach jaka widzialem - na pewno poza moim podium - niemniej jednak awesome dodatek do gry ktora nigdy nie musiala sie oprawa przejmowac [strona techniczna of course]) brak lagow i szybki matchmaking - to pierwsze pozytywnie nastrajajace mnie wrazenia (im Halo newb). Obawiam sie ze jak tak dalej pojdzie moj pad doczeka sie zgonu, i prawy analog bedzie pierwszym martwym narzadem ;).

 

PS. dubbing ownuje Infinity Slayer = Zabojca Infinity :ph34r:

 

EDIT: A wlasnie, gdyby ktos chcial pograc to zapraszam, kagannpwnz - relatywnie nowy jesli chodzi o Halo ale miesem armatnim nie jestem, poki co plasuje sie przewaznie w 3 pierwszych pozycjach :P

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś dostał info od muve że wysłali? Ja narazie jedynie kody :confused:

 

Ja dostałem o godzinie 14, że paczka jest na magazynie i czeka na kuriera. Czyli u mnie już jutro pewnie będzie HALO 4 : D

 

Zwykłą wersję zamawiałeś? Bo ja limitkę i jest prawie 18 i nadal zamówienie niezrealizowane, ja pjerdole.

 

Za to w moim MM już jest, zwykła 219, limitka 339 :|||||||||||||

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...