Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Ahahahahahha.

 

Niech ktoś potwierdzi - nawet anglik przy ustawionym na polski dashu wyświetla polskie napisy? Bo jeśli tak, to bede musial zmienic jezyk :confused:

Tak - polskie napisy sa. Zgadzam się z tym, co napisał Masorz, co lepsze, w multi po raz pierwszy od dawna czuje się jakbym katowal w pierwsza czesc HALO.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ahahahahahha.

 

Niech ktoś potwierdzi - nawet anglik przy ustawionym na polski dashu wyświetla polskie napisy? Bo jeśli tak, to bede musial zmienic jezyk :confused:

Tak, jak chcesz full ENG, to musisz mieć też angielski interfejs konsoli ustawiony.

 

Tak jest w przypadku chyba każdej gry, która jest ENG, ale ma na płycie napisy PL.

Odnośnik do komentarza

 

Pytałem się dzisiaj w saturnie o H4 ale nie mieli o niczym pojęcia. Czy oprócz MM/Saturna/Empiku - zna ktoś jeszcze jakieś sklepy w Krakowie gdzie można kupić GRĘ ? xD

 

A wiesz Piczel w tym Saturnie same nieogary pracują. Albo kobity które o niczym nie mają pojęcia, albo ziomek który ma focha na świat i jest PCtowcem. W media w m1 są znacznie bardziej ogarnięte chłopaki. Jutro rano będę w galerii to obczaję i Ci dam znać, w razie czego z pracy mogę do Media jeszcze podbić. Jest jeszcze Game Over na Racławickiej, z nimi się będę jutro kontaktował. Podsumowując - jutro pogramy ;]

Edytowane przez Radovan
Odnośnik do komentarza

Czytam Halogaf i naprawdę sporo ludzi zachwala sobie multi. Widzę po nickach że wcześniej to byli ostrzy hejterzy mutli w Reachu. Wspominają nie raz o feelingu jak z Halo 2, nie wiem czy to dobrze.

 

Aha no i Theater w Kampanii i SpOps potwierdzony w późniejszym terminie! Tak jak i skill based ranks.

 

343 <3

Odnośnik do komentarza

Dubbing PL ponoć nie zachwyca. Nie wiem jak można się zastanawiać w temacie głosu MC i Cortany. :)

 

Nie zachwyca to malo powiedziane, wlosy deba mi staja i chooy mnie strzela jak tylko ktos jape otwiera - musze jak najszybciej wymienic wersje jezykowa, ale zanim pojawia sie w obiegu ang uzywki to chcialbym juz pograc w multi :F

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Głupoty gadacie z tym dubbingiem. Sam jestem dubbingowym konserwatystą i gram we wszystko co się da z oryginalną ścieżką, ale dubbing w Halo 4 jest dobry i tyle. Aktorzy się wczuli, ale bez zbędnej przesady.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...