Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo jaka cena w MM? 179?

jak kupi się wersje z dubbingiem można zmienić na oryginalną ścieżke dzwiękową(czyt. zmienić ten słaby polski głos w multi :P)

 

Nie, wersja z PL dub. nie posiada oryginalnej ścieżki dialogowej. Ze względu na małą pojemność dvd.

 

Zwykłą wersję zamawiałeś? Bo ja limitkę i jest prawie 18 i nadal zamówienie niezrealizowane, ja pjerdole.

 

Za to w moim MM już jest, zwykła 219, limitka 339 :|||||||||||||

 

Tak zwykłą Ang. Współczuje.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś dostał info od muve że wysłali? Ja narazie jedynie kody :confused:

 

Ja dostałem o godzinie 14, że paczka jest na magazynie i czeka na kuriera. Czyli u mnie już jutro pewnie będzie HALO 4 : D

 

Zwykłą wersję zamawiałeś? Bo ja limitkę i jest prawie 18 i nadal zamówienie niezrealizowane, ja pjerdole.

 

Za to w moim MM już jest, zwykła 219, limitka 339 :|||||||||||||

Zam. zwykłą ENG w Muve, miałem brac limit ale akurat nie było potem znów się pojawiły i wczoraj już nie było, widac że mieli jakiś problem :o O 14 dostałem wiad. że zostało wysłane czyli jutro wpadnie moje łapska :D Tak dla pocieszenia ;) kumpel zamówił w Muve MP3 zaraz po premierze, dokładnie czekał 2 miesiące na przesyłke...

 

Edit : Dostałem aż 12 DLC :shok: na co aż tyle ?

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

A ja nie wytrzymałem i kupiłem limitkę w MM

 

Nie wiem co w tym muve zrobili, ale nie wysłali dzisiaj gry. Zapewne zrobią to jutro, czyli gra doszłaby do mnie w środę późnym popołudniem.

 

Przepłaciłem za dwa dni gry, jestem poyebany :D ale jakoś gram i bodajżę ultima mogła zrealizować przesyłki nawet w piątek. Nie po to sobie cały dzień ustalam, zmieniam plany żeby mnie ch.uj wie dlaczego jakieś chłopy z sklepa internetowego dymały. Zbyt długo czekałem na tego szpila.

Ehh nieważne. Idę naku.rwiać.

 

dfk1lv.gif

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Edit : Dostałem aż 12 DLC :shok: na co aż tyle ?

 

Kamo dla broni, ze dwa hełmy, malowania zbroi, kilka emblematów i wcześniejsze odblokowanie dwóch specjalizacji, czyli to o co Amerykanie muszą się bić a my dostajemy od razu. U nich dostaje się jedną pierdołą w każdym ze sklepów. Jedyny plus z mieszkania w Polsce i bycia zapalonym graczem :E

Edytowane przez Gregnar
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

multi jest rewelacyjne mialem zagrac tylko chwilke a wbilem jak sie nie myle 12lvl ;) kampanie zaraz odpale i zobaczymy co i jak ale podejrzewam ze bedzie jeszcze lepiej hehe

 

co do londynu, to faktycznie strasznie duzo reklam, plus na duzych ekranach w metrze byl pokazywany trailer H4 oraz BO2 ;) no i chyba wszystkie sklepy robia mega otwarcie o 24

Odnośnik do komentarza

faktycznie Świat Gier już dzisiaj miał tyle że wersja PL. Z drugiej strony cholera wie, czy dopisek PL tyczy się Full dubbing PL, czy maja na myśli ENG z PL napisami ?

Sam będę miał jutro kłopot przy zakupie bo szczerze mówiąc to po czym poznać wersje ENG z PL napisami ? Nie może być żadnych etykiet PL na okładce hmm? będę wdzięczny za info od tych którzy mają już swoje kopie, co by się nie przestrzelić jutro... Dużo osób na serwerach już w multi dziś tnie ?

Odnośnik do komentarza
Gość UnexpectedBoy

Dużo osób na serwerach już w multi dziś tnie ?

 

No raczej duzo, juz w miare bylo przed premiera. A w tej grze nie ma serwerow, a jedynie peer to peer, a mimo to silnik multi jest zrobiony naprawde elegancko, jedyna gra w ktorej wszystko dziala naprawde super w polczeniach.

Edytowane przez UnexpectedBoy
Odnośnik do komentarza

A ja zaliczyłem RODa (i tak, że się uchowała konsola z premiery to w ogóle szok ;) ) i fartem zatem wpadła mi wersja Halo toteż trzeba się pochwalić bo "robi" : ) Najfajniej prezentuje się to nietypowe podświetlenie oraz porąbane dźwięki wydawane przez system ; )

 

img4958r.th.jpg img4959d.th.jpg img4960w.th.jpg

 

img4962ep.th.jpg img4963zk.th.jpg img4964uf.th.jpg

 

img4966j.th.jpg img4968y.th.jpg img4970u.th.jpg

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...