Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po zniesieniu limitu wieku, pojawiła się kolejna możliwość powołania obcokrajowca z polskimi korzeniami. Jest nim 22 letni lewy obrońca Werderu Brema - Sebastian Boenisch.

 

Portale grzmią i trąbią o następcy Holendra na stanowisku reprezentacji polski. Działacze PZPN widzą Ryszarda Tarasiewicza, trenera Śląska Wrocław, który nie odniósł żadnych większych sukcesów (dwukrotny awans do Ekstraklasy i zajęcie 6 miejsca w niej). Wystarczy nie bluzgać i nie plamić zbytnio jadaczką na lewo i prawo, a w zamian można jak widać cieszyć się uznaniem i kandydaturą na trenera polskiej kadry.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

No kur.va dawać ich, wole takich Polaków niż Perejro, czy innych Olisabebe ;D

 

edit: Bez kitu, troche pozbierać tych takich Polaków i nawet dobrą drużyne byśmy mieli, może u nas na Euro strzelimy ze dwie bramki :)

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

JA się niesamowicie cieszę,że nasza reprezentacja może się aż tak wzmocnić o nowe nazwiska.Nie rozumiem tych co się obrażają i porównują ich do Rogera i Olisadebe,to Ci dwaj nie powinni nigdy grać w polskiej reprezentacji bo nie mają nic wspólnego z Polską.Pozostali o których tak głośno jest w ostatnim czasie to ludzie urodzeni w Polsce,którzy z rodzicami wyjechali z naszego kraju w pogoni za lepszych życiem lub ludzie mający polskie korzenie-mama Polka itp.To tak jakby mieć pretensje do młodego Smolarka-chłopak praktycznie dnia w Polsce nie spędził nie licząc meczy i zgrupowań kadry.

 

Załuska

Wasilewski Żewłakow Boenisch Kasmirski

M.Lewandowski

Błaszczykowski Obraniak

Smolarek

Jelen Aquafreska

 

ława:Fabiański,Garncarczyk,Roger,Brożek,Lewandowski

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem tych co się obrażają i porównują ich do Rogera i Olisadebe,

 

Ktoś tak mówi w ogóle? Przecież chyba każdy Polak cieszy się z takich Polaków z prawa krwi, jak ktoś mówi, że oni nie są Polakami to sam nim nie jest chyba :)

Odnośnik do komentarza

Kolejny - Laurent Koscielny , francuz polskiego pochodzenia.

77737_TOURS_KOSCIELNY_030209.jpg

- Słyszałem o przypadku Ludovica Obraniaka, który też postawił na Polskę - mówi. - Francja jest wielkim piłkarskim krajem i konkurencja jest tu ogromna. Dlatego absolutnie nie chcę sobie zamykać żadnych drzwi, więc jeśli ktoś mnie zapyta, czy Polska mnie interesuje, to mówię "tak"!
Odnośnik do komentarza

IMO troszkę ch.ujowe takie ściąganie "na chama" piłkarzy, których prababcia była Polką, a w Polsce spędzili 2h, lecąc w samolocie na mecz Pucharu UEFA na Ukrainę. Tacy z nich reprezentanci jak ze Szpakowskiego znawca piłki. Wolę oglądać tęgie baty w prawie każdym meczu, niż przyszywanych Polaków na boisku. Na początku jeszcze przymykałem na to oko, kiedy "spolonizowali" Rogera (wcześniej też były Olisadebe, ale za młody byłem, by się tym przejmować), ale teraz mnie to zaczyna strasznie denerwować. W końcu to ma być REPREZENTACJA POLSKI, a nie reprezentacja emigrantów.

 

No, takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...