Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest Komorowski także na plus, ale z drugiej strony dalej jest Cionek czyli wychodzi na zero. No i w końcu przyjaciel Mączyński wypada na rezerwę. A na skrzydłach taka posucha, że załapał się Żyro, za to Kucharczyk na liście rezerwowej. Z tej dwójki wolałbym tego drugiego, ale to i tak kosmetyka bo żaden raczej nie zagra. Ogólnie powołał kogo miał powołać, ciekawi mnie tylko kto zagra w środku pola obok Krychowiaka. Ogólnie dużo takich zapytań może być. Kto w bramce? Kto na boki obrony? Gramy 4-2-3-1 czy 4-4-2? Dużo niewiadomych.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Akurat w ostatnich meczach się wyróżniał i pokazywał poziom wyższy o kilka klas od pozostałych.

 

 

A co do meczu to nie wiem, dwie drużyny na tym samym poziomie, a że gramy w osłabieniu to raczej spodziewam się przegranej.

 

Boję się tego co pokażą Warzywniak, Peszko i Rybus. Ciekawe co Olkowski zagra.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

dobrze ze fabianski na bramce. jak czytam ze powinien zagrac szczesny to nic tylko sobie oczy wydlubac. ciekawe jak ten olkowski, jak dla mnie to nawalka moglby tez kedziore wystawic chociaz moze jestem nie obiektywny. o glika jestem spokojny, nie mam pojecia jak ten szukala teraz gra. lepszy wawrzyniak niz jakis boenisch albo inny obcokrajowiec. w srodku to samo, zamiast jodlowca linetty i nic by sie nie stalo, z reszta w ostatnim meczu przeciwko sobie karol zmiazdzyl jodlowca. ale widocznie tu wazniejsze doswiadczenie niz aktualna forma. krychowiak sztos wiadomo. fajnie jakby skrzydla pomagaly milikowi i lewemu ale obawiam sie ze nic z tego i beda zdani tylko na siebie z przodu. typuje remis.

 

do widzenia panstwu, klaniam sie roman kolton

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...