Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Quote

Grzegorz Krychowiak zakończył reprezentacyjną karierę!
"Rozegranie 100 meczów z orłem na piersi do końca życia będzie dla mnie największym zaszczytem zarówno dla człowieka jak i dla sportowca. Sportowo, nie ma piękniejszej chwili niż śpiewanie hymnu przed meczem kadry na Stadionie Narodowym. Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć „dziękuję”. W dniu dzisiejszym rezygnuje z występów w Reprezentacji Polski. Dziękuję kibicom którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie tyle ile mogłem, żebyście byli z nas dumni. Dziękuję mojej Żonie, rodzinie, trenerom, członkom sztabu i każdemu kogo spotkałem na mojej reprezentacyjnej drodze. Trzymam kciuki za każdy kolejny mecz i do zobaczenia na trybunach! 

 

:drakeyeah:

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, krupek said:

Zachował się z godnością i zlitował się chłop nad kibicami. Jeszcze Grosicki mógłby jego śladem pójść.

 

W ostatniej Mocy Futbolu na Kale Sportowym Borek agitował, że co Grosik stary, a jak kręcił Glikiem i Cracovią w lidze, nie można z niego rezygnować!!! :kekw: Pokazał Grosik z Albanią ile jest wart.

Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, Bartg said:

Dziwią trochę powołania bramkarzy, wiadomo, że będzie Szczęsny bronił, ale czemu jest Skorupski (jebany w słynnym wywiadzie Lewego jak pies) i Drągowski z Serie B, a nie ma Grabary grającego w Lidze Mistrzów czy Bułki, będącego w świetnej formie w Ligue1 :dunno:

Managerem Drągowskiego jest bratanek Kuleszy więc zawsze będzie powołany. Z Grabarą jest to samo co z Gikiewiczem, obawiają się go bo jest charakterny.

 

Na liście powołanych jest gościu z Serie C :gayos:

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Media sportowe po ostatnich meczach kadry: Betoniarek do wyjebania, nigdy więcej w kadrze. 

Media sportowe po wczorajszych powołaniach: Gdzie Betoniarek, gra dobrze w Southampton, przydałby się doświadczony.

:kekw: Nie to, że Southmampton ma drugą najgorszą defensywę w championship, no ale na pewno by tym razem Betoniarek niczego nie odjebał.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...