Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, Kaczi napisał:

Stakie rzeczy to tylko w polsce, janusz goni janusz....

Dokładnie, co widac np tu na forum. Fajny przyklad jak ktos wkleil zdjecie Hajty, Grosika I Alkoholika I komce tutaj. Anonimowe ludzki, ktorych geby nie widac szydza z tych ludzi. Pewno przez 60 lat nie zarobia tyle, nie bzykna tyle babek ani nie zwiedza tyle miast itd

 

Ale krolowie zycia z Forum Pe ha ha wydali wyrok. A jutro do Biedronki na kase  a na twarzy ta wyzszosc nad Hajta

Odnośnik do komentarza

Wolę moją prace na kasie w biedrze niż być peszkinem. Nie wiem czy chciałbym być zapamiętany przez 38 mln Polaków jako chodzący mem i dow(nene). 

 

 

Co do hejtu na zdjęcie to nie rozumiem tych co hejtuja. Życie toczy się dalej i tyle. Jednak osoba publiczna nie powinna odpowiadać na te zaczepki i do tego w tak prymitywny sposób. Milczenie w tym przypadku byłoby lepsze dla grosika. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, blantman napisał:

Jednak osoba publiczna nie powinna odpowiadać na te zaczepki i do tego w tak prymitywny sposób. Milczenie w tym przypadku byłoby lepsze dla grosika. 

No o to głównie się rozchodzi, ale kolega twarożek to ten sam poziom patologii, co grosicki, albo peszko, tylko pewnie z mniejszym stanem konta.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, blantman napisał:

Wolę moją prace na kasie w biedrze niż być peszkinem. Nie wiem czy chciałbym być zapamiętany przez 38 mln Polaków jako chodzący mem i dow(nene). 

 

 

Co do hejtu na zdjęcie to nie rozumiem tych co hejtuja. Życie toczy się dalej i tyle. Jednak osoba publiczna nie powinna odpowiadać na te zaczepki i do tego w tak prymitywny sposób. Milczenie w tym przypadku byłoby lepsze dla grosika. 

Nie zostaniesz zapamietany wcale, roznica taka ze zyjesz w biedzie. No chyba jednak lepiej byc Peszkinem. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

akurat pieniądze maja tu najmniej do gadania a klasa ludzi, człowieka samego w sobie. Bo to że masz hajsy i nie ważne jak bardzo jesteś "idiotą" (ale jednak nie, bo jakoś owy status osiągnąłeś) bądź nie. To właśnie po Twoich czynach powinno się uznawać człowieka bądź nie(gain respect?), ciężko użyć słowa "ocena" gdyż jako takie ma dla mnie nacechowanie negatywne. Akurat Peszko momentami pokazywał że potrafi mieć dystans i nie spinać dupki i własnie wtedy mówimy " O patrz Grażyna ten Peszko to jednak swój chłop" albo coś w tym stylu. No ale jak ktoś tym odpowiada w ten sam sposób to już jest wielkie oburzenie( ergo tania pożywka dla mediów), ale jednak jesteśmy ludźmi a każdy ma swoje granice. Mi bardziej chodziło że my jako Polacy jesteśmy w (pipi) ZAWISTNI i często robimy hur durr z byle gówna byle komuś doj.ebać albo usprawiedliwić własne kompleksy..... 
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...