Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 19.03.2018 o 10:49, _Be_ napisał:
ale będzie :banana: 

 

W dniu 22.03.2018 o 21:30, ogqozo napisał:

Ach, nic tak nie krzyczy "post na setki lajków" jak fachowa analiza reprezentacji narodowych jedynie pod kątem tego, jak idzie klubom, w których grają piłkarze. Luk na Livescore'a jak tam miejsce w tabeli klubu, oj, ten piłkarz będzie słabo grał w meczu reprezentacji Polski z reprezentacją Islandii. No i oczywiście głębokie spostrzeżenia pokazujące, że koleś nieprzypadkowo zarabia na życie pisząc o piłce - że w Senegalu piłkarze "grają na Zachodzie", a Japończycy są niscy. No rozłożył sprawę na czynniki pierwsze. W tym czasie ktoś, kto by napisał cokolwiek o tym, jak grają w piłkę te reprezentacje, dostanie zero lajeczków, bo po co. 

 

XD mam dziką satysfakcje z tego, że ogórek krytykował ten wpis na fb a tutaj okazało się, że jednak analiza nie była taka z dupy 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Figuś napisał:
50 minut temu, Sep napisał:

Smuda jest obecnie wolny. Myślę że można dać mu drugą szansę. Podejrzewam że przez tyle lat dobrze przemyślał co wtedy poszło nie tak i teraz pod jego wodzą zespół grałby rewelacyjnie.

Powiedz że to troll :/

No oczywiście że troll, w życiu bym na serio takiej opcji nie brał pod uwagę:kaz:

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.06.2018 o 14:09, _Be_ napisał:

 

XD mam dziką satysfakcje z tego, że ogórek krytykował ten wpis na fb a tutaj okazało się, że jednak analiza nie była taka z dupy 

 

Nie była bo co? Bo koleś napisał, że Polska nie ma podstaw czuć się jakimś faworytem do awansu, więc skoro nie awansowali to wszystko co napisał jest mądre? Na tej zasadzie to i mnie można nazwać mądrym, bo też to napisałem w dzień pierwszych meczów (chociaż myślę, że dałem bardziej dorzeczne powody). Analiza nadal była z du'py. Koleś dosłownie napisał że z Japonią będzie ciężko bo Japonia to w sumie Korea a z Koreą Engel w 2002 r. nie dał rady.

 

Aha. Polska wystawiła w bloku broniącym 7 kolesi, z czego aż jeden przekraczał 185 cm. O dziwo Yerry Mina ich przeskoczył. Kurczę może to my jesteśmy Koreą. A nie czekaj, zanalizowałem profesjonalnie że daleko na mapie.

 

Zresztą sami widzicie, że chwalicie Iran. Iran, który metodą "sprawdzę na Wikipedii ilu graczy gra w klubach które znam" nie powinien być dobry. Ich gwiazda jest gwiazdą AZ Alkmaar. Ojej. Ale grali w Brazylii dobry mundial, gdzie ich kluczowy gracz wywalczył transfer do samej Al-Shahanii, a teraz grali dobry mundial dowodzeni przez mającego niesamowity turniej obrońcę Oostende. Ja nie wiem, co on gra w Oostende, ale widzę co gra w Iranie i to ma dla Iranu znaczenie. Odpadli znów, ale myślę, że potwierdzili formę. A Rezaeian to idol dzieci i młodzieży. Rebić obrony.

 

 

Tak się bawi Senegal i Japonia, a Polacy co, tylko (pipi)a i (pipi) i nie wracajcie do domu:

 

 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...