Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rozi pamięta, każdy mecz w karierze brzęczka widział

 

Ch,uj że w jajach pływał jak grali na olimpiadzie w barcelonie a stary się jeszcze nie domyślał że będzie musiał zostac tatomatem

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Odważny to może być mój fiut w czasie stoickiego spokoju nad wodą. Bez kitu. Lato jakoś nie żałował na wyyebanie hajsu na leosia i sobie jakoś poradzili, potem wiadomo lipa się zrobiła, no ale spróbowali z zagraniczniakiem i fajna to kadencja za beenhakkera była. Mnie ciekawi kogo wybiorą na następną kadencję prezesa pzpn, beka będzie jak gianni złoży papiery na kandydata lol.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Faka napisał:

Odważny to może być mój fiut w czasie stoickiego spokoju nad wodą. Bez kitu. Lato jakoś nie żałował na wyyebanie hajsu na leosia i sobie jakoś poradzili, potem wiadomo lipa się zrobiła, no ale spróbowali z zagraniczniakiem i fajna to kadencja za beenhakkera była. Mnie ciekawi kogo wybiorą na następną kadencję prezesa pzpn, beka będzie jak gianni złoży papiery na kandydata lol.

Hajto już był trenerem i mu nie pykło. Głupi by był, gdyby dalej chciał się pakować w piłkę. Jako redaktor xD jest na fali, wszędzie go pełno plus wakacje na  Ibizie z Turbo Grosickim i Peszko. Tylko ta jego stara żona tam przeszkadza. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, kanabis napisał:

Odwazna? Raczej potwierdzajaca ze pzpn ma wyje,bane na kadre. Wazne aby koryto sie zgadzalo w rzadzie

 

Pierwsza reakcje mialem taka sama, ale mimo wszystko go nie przekreslam. Gdy reprezentacje siatkowki bral Antiga, to tez wszyscy gadali, ze PZPS powariowal, a wlecialo Mistrzostwo Swiata. Gdy Kurek gwiazdorzyl to mial jajca go usadzic.

 

Pilka nozna to oczywiscie troche inna liga, ale na razie jestem ciekawy jakie zmiany wprowadzi w reprezentacji. Musial Bonka jakas wizja do siebie przekonac.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Faka napisał:

Odważny to może być mój fiut w czasie stoickiego spokoju nad wodą. Bez kitu. Lato jakoś nie żałował na wyyebanie hajsu na leosia i sobie jakoś poradzili, potem wiadomo lipa się zrobiła, no ale spróbowali z zagraniczniakiem i fajna to kadencja za beenhakkera była. Mnie ciekawi kogo wybiorą na następną kadencję prezesa pzpn, beka będzie jak gianni złoży papiery na kandydata lol.

Chyba Listkiewicz był wtedy Prezesem, Lato dał nam Dyzmę.

 

Podobno Boniek namaszcza na następcę Marka Koźmińskiego, ale może być jeszcze jeden kandydat, ale nie byle jaki tylko mocny.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Faka napisał:

No za listkiewicza był leo, no poyebało mi się z tym, za lato to właśnie smuda był. Swoją drogą to smuda chyba też nieźle doił pzpn, nie?

Ten debil sam zawsze powtarzał, że poniżej 50.000 nie zejdzie, co dotyczyło ligi. A w reprezentacji miał chyba ok. 100.000 miesięcznie, tak pisano w prasie w tamtych latach.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, boston_luke napisał:

Pilka nozna to oczywiscie troche inna liga, ale na razie jestem ciekawy jakie zmiany wprowadzi w reprezentacji. Musial Bonka jakas wizja do siebie przekonac.

 

jedyny motyw w sprawie Brzęczka, jaki mi do głowy przychodzi, to komunikat od bońka do lewandowskiego pod tytułem "kto tu rządzi", możliwe, że ma posprzątać burdel po nawałce i utemperować drewniaka, ale kapitana mu nie zabierze

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Faka napisał:

Odważny to może być mój fiut w czasie stoickiego spokoju nad wodą. Bez kitu. Lato jakoś nie żałował na wyyebanie hajsu na leosia i sobie jakoś poradzili, potem wiadomo lipa się zrobiła, no ale spróbowali z zagraniczniakiem i fajna to kadencja za beenhakkera była. Mnie ciekawi kogo wybiorą na następną kadencję prezesa pzpn, beka będzie jak gianni złoży papiery na kandydata lol.



dość mocne notowania ma Czarek Kulesza prezes Jagielloni

Odnośnik do komentarza

Wybór Brzęczka strasznie nijaki,  w sumie to mogli wybrać każdego innego trenera z przeszłością w Ekstraklasie lub 1lidze. Brzęczek bez sukcesów tylko ostatnia runda z Wisłą P udana. Nie wiem co Bońkiem kierowało, tym bardziej że Pzpn ma mnóstwo kasy i śmiało mógł zakontraktować cenionego trenera. Jestem bardzo ciekawy powołań i pierwszego meczu. Mam nadzieję że Brzęczkowi nie chodzi po głowie przypadkiem powołanie swojego ulubieńca "drewnianego" Furmana.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry ruch bonka. Z ta kadra, gdzie wiekszosc jest juz po 30 a beda pod 35 na nastepne ms, nic sie juz nie ugra i nie zrobi. Nowych, perspektywicznych brak. Po co wiec ladowac kase we wlocha i placic mu grube hajsy za brak awansu do dwoch kolejnych pilkarskich imprez? Cyk zatrudniamy jakiegos nonamea, placimy malo bo "no jeszcze nie ma sukcesow", odpadamy w eleminacjach do me i ms a potem sie zobaczy. Bo ja sie nie ludze, ze z tym co pokazali i z tym co jest w rezerwach przejdziemy cokolwiek wiecej niz moze reprezentacje oldboyow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...