Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No takie bez szału te powołania. A już pomijanie takich piłkarzy jak Kownacki czy Żurkowski bo jadą na młodzieżówkę U21, która gra jakieś eliminacje do młodzieżowego Euro to trochę głupota.

 

A ten środek obrony to w ogóle ograny mocno - Bednarek na ławce, Kamiński na ławce (i zmienił klub), Dźwigała to tylko najwięksi koneserzy Ekstraklasy kojarzą. 

 

Reca? No spoko, że poszedł to Włoch, ale opinia o nim taka, że "fajny chłopak, umiejętności ma, ale nic nie kuma co się do niego mówi." :D Niech zagra te kilka meczów pod rząd to można go powołać. Patrząc na to już prędzej Jaroszyński czy Olkowski mogliby wskoczyć do kadry.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Cedric napisał:

No takie bez szału te powołania. A już pomijanie takich piłkarzy jak Kownacki czy Żurkowski bo jadą na młodzieżówkę U21, która gra jakieś eliminacje do młodzieżowego Euro to trochę głupota.

 

A ten środek obrony to w ogóle ograny mocno - Bednarek na ławce, Kamiński na ławce (i zmienił klub), Dźwigała to tylko najwięksi koneserzy Ekstraklasy kojarzą. 

Czy jest tu ktoś taki na forum :ragus:

Odnośnik do komentarza

Ja tam liczę, że Jurek zacznie od wystawiania piłkarzy na swoich pozycjach, czyli np. Zieliński jako lewy pomocnik czy Krycha jako DP. Piątka lubię, ale jednak Milik jak jest w formie to poziom wyżej. Obrona też w miarę obstawiona, Rybus, Glik, Bereszyński. 

 

Powoli hype mi wraca i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć nową reprezentację z nowym selekcjonerem i świeżymi głowami.i bez patologii w składzie. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Cedric napisał:

Aż z ciekawości sprawdziłem z kim gra nasza młodzieżówka U-21, że np. Kownacki nie dostał powołania do dorosłej reprezentacji.

 

7 września: Wyspy Owcze

11 września: Finlandia

 

No potęgi doprawdy :reggie:

 

no to sprawdź sobie wyniki z Wyspami Owczymi i Finlandią reprezentacji U21 w tych eliminacjach 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, szejdj napisał:

Powoli hype mi wraca i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć nową reprezentację z nowym selekcjonerem i świeżymi głowami.i bez patologii w składzie. 

Twój fanatyzm jest inspirujący. Podziwiam, ja już pie.rdolę kibicowanie, szanuję niektórych zawodników, ale po MŚ czułem ogromny zawód. Może jest jeszcze jakaś nadzieja jak patologii w składzie już nie ma, ale teraz to już podchodzę bez wiary w tę drużynę.

Odnośnik do komentarza

Czego wy po szejdj sie spodziewacie. Gosc grzmial przed mundialem jak to rozyebiemy, w trakcie mowil ze wszyscy przesadzaja ze nie jest tak zle, po mundialu mowil ze pokazali klase z japonia gdzie de facto nasrali na kibicow ale szejdj udaje ze deszcz pada a z pustych puszek po turbogorsiku juz sklada choinke na swieta. 

 

Pewnie uwaza tez ze Dzwigala zasluzyl swoja gra na powolanie tak samo jak Blaszczykowski a ich znajomosc z Brzeczkiem nie miala zadnego wplywu.

Odnośnik do komentarza

To po kolei: co w kadrze robią Dźwigała i Szymański? Oglądałem kilka meczów Wisły Płock i jakoś nie widziałem wielkiej formy, która usprawiedliwiałaby ich powołanie. Brzęczek po znajomościach poleciał i tyle. 

 

Dalej: co w kadrze robią Bednarek, Reca, Kamiński i Błaszczykowski? Żaden z nich nie gra w swoim klubie (nie liczę występu Recy w el. LE, mówię o lidze). 

 

Nie rozumiem dlaczego szansy nie dostał Paweł Olkowski, który w Bolton spisuje się bardzo dobrze. Zwłaszcza, że tak jak pisałem wyżej, powołanych zostało trzech defensorów, którzy w klubach nie grają. Dlaczego nie powołano Teodorczyka czy Wilczka? Bo jak rozumiem Kownacki się nie pojawi ze względu na młodzieżówkę. 

 

Nie podoba mi się takie dzielenie na początku: OK, nie ma Grosickiego, bo nie gra, nie ma Pazdana, bo jest jeszcze zmęczony po MŚ (przypominam, że już wrzesień), nie ma Jędrzejczyka, bo też praktycznie nie grał, nie ma Peszki, bo nie gra i wiadomo, do kadry się nie nadaje. Ale w zamian dostajemy takie strzały jak Bednarek, Reca, Kamiński i Błaszczykowski, którzy też nie grają. Nie podoba mi się to, bo Brzęczek od samego początku robi smród już w drużynie, bo znowu nie ma jakiegoś konkretnego kryterium powołań, a dodatkowo promuje jeszcze swoich. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...