Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

52 minuty temu, szejdj napisał:

Nie ekspert bo ja nei wiem kim jest ten Brzęczyk, ale ocenianie jego potencjału jako selekcjoner na podstawie krótkiej kariery trenera w klubach 1 ligii to świadczy tylko o syndromie nosacza. Ale nosacze nie wiedzą, że są nosaczami niestety.

Mnie ciekawi na jakiej podstawie jego potencjał jako selekcjoner ocenił Boniek, może wiesz szejdj?

Bo mnie się zdaje, że jedynym kryterium było by wziął jak najmniej pieniędzy. Dlaczego? Zabezpieczają budżet na kolejne 10 lat by było na inwestycje/przetrwanie/spodziewają się niczego w wynikach? 

Nikt nie wie co z tego Brzęczka wyjdzie ale teoretycznie przy czekających w blokach startowych Biliciu, Czerczesowie, Nawałce, makaronach itp owy Brzęczek dopiero jedzie PKSem na stadion.

 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że hajs był głównym czynnikiem dla którego nie przyszedł żaden zagraniczny trener, bo PZPN już Nawałce płacił "grosze". Kolejnymi czynnikami była na pewno wieloletnia znajomość, wiedza Brzęczyka i pewnie czymś musiał Bońka przekonać, pomysłem na drużynę, na rozwiązanie obecnych problemów, na najbliższe mecze w lidze narodów. Wątpienie w Brzęczyka to wątpienie Bońka a Zibi przecież wie co robi. Takie samo gadanie było o Nawałce, że nic nie osiągnie, że trzeba kogoś zza granicy itd. Poza januszami z forum czy z idiotów piszących komentarze na portalach to nikt nie mówi nic złego o Brzęczyku. Czy to piłkarze, czy dziennikarze czy inni fachowcy. Ale co oni mogą wiedzieć, jak Borek czy inny Stanowski chce się czegoś dowiedzieć o piłce to powinien założyć konto na FPE, bo tutaj są fachowcy. 

 

O jezu, a jakie będzie gadanie jak przegramy z Włochami i Portugalią we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.07.2018 o 11:23, c0ŕ napisał:

 

nie wierzę w tę sztuczną gadkę o fryzurach i lokowanie hedenszolders przez pół filmiku, nie wierzę :pawel: mati jak ty mi teraz podpadłeś :[

 

 

co to k,urwa ma być xDDD

pół odcinka o zdrowej skórze na głowie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, szejdj napisał:

O jezu, a jakie będzie gadanie jak przegramy z Włochami i Portugalią we wrześniu.

Faworytami nie są więc nie ma co oczekiwać cudów, zależy jeszcze jak serio to wszyscy potraktują, ale, że nasi gigantami nie są to powinni zapier.dalać by zwiększyć szansę awansu na euro. No chyba, że ktoś wierzy, że jesteśmy 5 czy tam 8 drużyną świata, a na mundialu mieliśmy peszka to po bęckach może być lament, że znów wpier.dul.

Ja tam się cieszę na spotkania z Włochami.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

We wloszech jest taka presja na odkupienie win, ze przejada sie po nas jak walec po goracym asfalcie.

 

Nie rozumiem natomiast czemu nie mozna wykazywac zwatpienia w kadre i w to, ze jakis trener random poustawia wszystko do pionu w 2 miesiace. Ok, mozna zamknac temat i otworzyc po ostatnim gwizdku w meczu z wlochami "bo nie oceniajmy przed wynikami" tylko jaki to ma sens? Po fakcie to juz nie bedzie zadnej dyskusji bo z faktami sie nie duskutuje.

 

Dj ale jaki wplyw social media maja na tych typow? xD Chyba raczej zaden. Tzn. swoja postawa pokazali, ze to mentalnie jest pozna podstawowka. Jak jest ok to foteczki, filmiki a jak jest zle to nie ma nikomu geby otworzyc albo kuriozalne wypowiedz k a p i t a n a, ze bylo w sumie dobrze. Nie widze tutaj materialu do lepienia na lige narodow. Stad obstawiam, ze 4 lata to jedynie faza eliminacji.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.07.2018 o 19:28, Wojtas1986 napisał:

Ugra coś , to bedą orly brzeczka i kurła super trener. Taki Guardiola czy Zidan tez imponującego Cv trenerskiego nie mieli a z biegu dostali do prowadzenia tuzy zeby nie powiedzieć samograje i od razu geniusze taktyki i blablabla.

No stary, odważne porównać Pepa i Zinedine do Jurka Brzęczka oraz Raków Częstochowa do Barcelony B i  juniorów Realu xD 

Odnośnik do komentarza

Z trwającej konferencji Brzęczka

Cytat

Jerzy Brzęczek:

Nasz sztandarowym ustawieniem będzie 4-2-3-1.

 

Cytat

Zbigniew Boniek:

Kiedy Jurek przedstawił mi kandydaturę Andrzeja Woźniaka to miałem pewne obawy, ale Jurek przedstawił mi dokładnie sytuację i uważam, że Andrzej poniósł już konsekwencje swojej decyzji. Dlatego klepnąłem tą jego kandydaturę.


Jerzy Brzęczek poinformował o składzie swojego sztabu. Znalazł się w nim m.in. skazany za korupcję Andrzej Woźniak, który będzie pełnił rolę trenera bramkarzy.

 

Cytat

Jerzy Brzęczek:

W żadnym momencie nie myślałem nad zmianą kapitana. Robert Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji.

 

Cytat

Jerzy Brzęczek:

Zdajemy sobie sprawę jaka jest sytuacja między mną, a Kubą Błaszczykowskim, ale umiem oddzielić sprawy rodzinne od zawodowych.

 

Wujek no weź powołaj mje

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niby szkoda, ale akurat nie mogę oprzeć się wrażeniu, że z naszych reprezentacyjnych gwiazd to Piszczek kręcił się zazwyczaj koło czołówki tych, którzy nie do końca potrafili wykorzystać swój potencjał z klubu. A tu coś zawalił, a tu kogoś nie pokrył, a tu nie trzymał linii spalonego, zaś w ofensywie też nie szalał jak w Dortmundzie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bramkarze: Łukasz Fabiański (West Ham Unites), Łukasz Skorupski (Bologna FC), Wojciech Szczęsny (Juventus)

 

Obrońcy: Jan Bednarek (Southampton FC), Bartosz Bereszyński (Sampdoria Genua), Adam Dźwigała (Wisła Płock), Kamil Glik (AS Monaco), Marcin Kamiński (Fortuna Duesseldorf), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów), Rafał Pietrzak (Wisła Kraków), Arkadiusz Reca (Atalanta Bergamo), Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa)

 

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), Maciej Makuszewski (Lech Poznań), Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad), Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb), Damian Szymański (Wisła Płock), Mateusz Klich (Leeds United), Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa), Rafał Kurzawa (Amiens SC), Karol Linetty (Sampdoria Genua), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Piotr Zieliński (SSC Napoli)

 

Napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (SSC Napoli), Krzysztof Piątek (Genoa CFC)

 

 

Na szczescie nie ma turbodebila. Ale Damian Szymanski i Adam Dzwigala xD No naprawde, Brzekol wie jak poprawic humor. Szkoda ze mojego starego jeszcze nie powolal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...