Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No źle nie zagrali, czuć jakąś świeżość, bramka bardzo fajna, Lewandowski na eleganckim doświadczeniu to rozegrał. Sędzie nas wyru.chał, w dodatku niesłusznie odgwizdany faul w miejscu, gdzie sędziowie mają idealny przegląd pola z dwóch stron, no bakłażany straszne.  Po stracie bramki oczywiście zagrali już gnój taki jak potrafią.

Odnośnik do komentarza

nie widziałem w tym meczu niczego, czego bym nie widział, przez ostatnie kilka lat. Słabe rozegranie na własnej połowie, kuriozalne straty przy podaniach, idiotyczne zmiany ( przy 1-1 to już praktycznie 9 defensywnych piłkarzy było na boisku w naszej drużynie ). Piłkarze nie grający w klubie, dalej przeszkadzają reszcie drużyny. Pozytywnie Zieliński ( ale nie sądzę, by to był piłkarz który pociągnie więcej jak 2-3 dobre mecze w reprze w roku ), Bereszyński, lepsza forma fizyczna Lewego. Włosi słabi masakrycznie, w naszej grupie na MŚ nie wygrali by meczu. Życzę Brzęczkowi łatwej grupy eliminacyjnej do EURO. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Yakubu napisał:

Chorwacje

Zobacz jakich piłkarzy i gdzie grają Chorwaci a potem pogadamy :usmiech: Dania też nas wciąga dupom

17 minut temu, Yakubu napisał:

Z resztą byliśmy o krok od medali na ME

Raczej co najmniej dwa kroki przed 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Yakubu napisał:

Wystarczyło wygrać karne z Portugalią i wracalibyśmy z Francji z  medalami 

Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka.

Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka.

Gdyby to najczęstsze słowo polskie.

Gdyby mama miała fiuta, to by była ojcem.

 

No jak ktos lubi zyc marzeniami i mysli, ze doczeka czasow kiedy polska bedzie mistrzem swiata (a co najmniej europy) to jego. Ale ja juz za dlugo sie tym ekscytowalem zeby miec takie nadzieje. Mlody bylem i glupi, a teraz jestem starszy i powazaniejszy i lektury mam troche madrzejsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...