Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Lipa napisał:

Dlatego wybiorą Kuleszę, którym będą mogli sterować.

 

Tym gościem nie da się sterować, jak już zacznie rządzić przekonacie się. To nie ten typ.

 

Oczywiście odpowiedni ludzie dostaną to co mają obiecane, ale cały beton wie, że Garrym nie można manipulować.

 

Myślę, że większość ludzi się go boi.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bramkarze:

Bartłomiej Drągowski, Wojciech Szczęsny, Łukasz Skorupski.

Obrońcy:

Jan Bednarek, Michał Helik, Bartosz Bereszyński, Tomasz Kędziora, Paweł Dawidowicz, Tymoteusz Puchacz, Kamil Glik, Maciej Rybus

Pomocnicy:

Przemysław Frankowski, Karol Linetty, Kamil Jóźwiak, Jakub Moder, Mateusz Klich, Sebastian Szymański, Kacper Kozłowski, Nicola Zalewski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński

Napastnicy:

Adam Buksa, Krzysztof Piątek, Dawid Kownacki, Karol Świderski, Robert Lewandowski

 

powołania Sołsy na najbliższe mecze

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie śledziłem jakoś przedwyborczych rozgrywek, ale widzę, że Kulesza wygra i delegaci mają spuścić w kiblu Kożminskiego. Mam nadzieję Zenek nagra z tej okazji jakiś nowy hymn reprezentacji.

 

Dla tych co nie wiedzą ock

 

Quote

Kariera biznesowa
Po zakończeniu kariery sportowej zajął się działalnością biznesową. Założył w 1994 roku wytwórnię fonograficzną Greenstar, która zrzesza największe gwiazdy polskiej muzyki tanecznej (disco, dance-pop, disco polo). Wytwórnia jest jednym z liderów rynku (m.in. złoty przycisk Play YouTube 8 diamentowych płyt).

 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Bartg napisał:

Ogólnie nie śledziłem jakoś przedwyborczych rozgrywek, ale widzę, że Kulesza wygra i delegaci mają spuścić w kiblu Kożminskiego. Mam nadzieję Zenek nagra z tej okazji jakiś nowy hymn reprezentacji.

 

Dla tych co nie wiedzą ock

 

 

 

Oni tam są już raczej dogadani, Marek już za mocno nie walczy, jest żeby tylko wyglądało na to, że jakaś demokracja czy coś, a potem dostanie stołek wiceprezesa do spraw czegośtam.

Edytowane przez mugen
Odnośnik do komentarza

CEZARY KULESZA NOWY PREZESEM POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ!
92 głosów na Kuleszę, 23 głosy na Koźmińskiego!

 

Quote

Koźmiński: Wczorajszy wieczór. Miły, sympatyczny. Takie trzy fajne rozmowy. Pierwsza – „Marek, ty jesteś fajny, ale jakbyś przyjechał napił się wódeczki”. Ale nie padło, że mam przyjechać i pogadać o sporcie. 

Dobrze wiedzieć, że lata mijają, ale beton nie kruszeje.

 

 

238247218_4689316731102091_4409244116325984686_n.jpg

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Czoperrr napisał:

Ktoś jeszcze ma ochotę oglądać mecze kadry po przygodzie z Euro? Ja nie.

Ja szczerze mowiac to cale Euro juz zapomnialem. No moze oprocz beki z angoli w finale.

 

W sumie na repre nie czekam jakos specjalnie bo to beda przegrane eliminacje ale fajnie sie komentuje z forumkiem tych patalachow xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...