Skocz do zawartości

Dishonored


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No wiadomo, też chciałbym wciągającą fabułę, ale nawet jeżeli będzie to zapychacz to przeboleję. Chociaż wątpię, żeby tak było bo czytałem, że Raphael i Harvey mimo, że nie byli bezpośrednio odpowiedzialni za skrypt to doglądali go, żeby miał sens. A jako, że Harvey pracował przy pierwszy Deus Exie, to ma u mnie duży kredyt zaufania ;)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra to spełnienie marzeń, jeśli chodzi o bycie niewidzialnym zabójcom. Niesamowicie mi się podoba klimat i gameplay. A jeśli chodzi o długośc gry cóż i tak jest ciut dłuższa niż większość produkcji, za to dla kogoś, kto uwielbia pokręcone smaczki gra starczy na pewno na dłużej.

 

Niech mi ktoś pokaże inną grę gdzie możemy spowolnić czas żeby uniknąć wystrzelonego w nas pocisku, wcielić się w przeciwnika, który go wystrzelił i ustawić go na trajektorii kuli, tak aby go zabiła. fuck yea.

 

Kto nie kupi tej gry ten dupa i tyle w temacie.:)

Odnośnik do komentarza

A panowie jakie pierwsze przejście planują? Totalnie po cichutku, nie zabijając nikogo, czy może otwarte wejście z buta wspomagane mieczem, pistoletem, kuszą i nadnaturalnymi mocami? ;)

 

Ja się właśnie zastanawiam, czy w pierwszym przejściu nie grać jako madafaka na niskim poziomie trudności, a w drugim na najwyższym jako zabójca-dobra-dusza, nie pozbawiając życia nikogo (nawet głównych celów).

Odnośnik do komentarza

Oczywiście jako niewidzialny skrytobójca. Do pożogi to ja mam inne gry, nawet przechodząc grę drugi raz bym tak nie grał. Tak samo z nowym Hitmanem. Jedynie czasem na 2 minuty sobie włącze madafake, i wczytam ostatni checkpoint.

 

Zależy co gra będzie bardziej premiować. Deus Ex wynagradzał ciche podejście i kombinowanie z ukrytymi przejściami większą ilością doświadczenia.

 

 

Oczywiście, że to ciche działanie będzie premiowane.

Odnośnik do komentarza

Zależy co gra będzie bardziej premiować. Deus Ex wynagradzał ciche podejście i kombinowanie z ukrytymi przejściami większą ilością doświadczenia.

 

Wydaje mi się, że każde podejście będzie równie premiowane, ponieważ niegdzie na gameplayach nie widziałem żadnego XP itp. Mamy moce, które ulepszamy względem naszego podejścia a ulepszać je będziemy zapewne jak w Deus ex invisible war pewnie jakieś "karnistry" się będzie zdobywać czy coś podobnego.

 

Moje podejście "kill them all" ale po cichu jak mysz pod miotłą

Edytowane przez Xantu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...