Skocz do zawartości

Dishonored


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

na gamesaq jak czytam to podobno koleś na streamie przeszedł grę w 7h, a raczej przebiegł, bo nie eksplorował, nie robił sidequestów, skipował wszystkie custscenki, ogólnie biegł byleby skończyć. Imo dobry wynik jak na takiego speedruna. Z pobocznymi pierdołami powinno byc ze 20h grania na relaksie. Albo i nawet więcem, bo inni gracze twierdzą, że PIERWSZA misja razem z eksploracją i sidequestami zajęła im 3-4 godziny gry.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra wiadomość odnośnie długości gry. Coś mi się wydaje że to będzie jeden z kandydatów gry roku. Zapowiada się niesamowicie - dawno mi się żadna gra tak nie spodobała z filmików jak Dishonored. W tym roku tylko jeszcze ją i Hitmana biorę na premierę. Byle do piątku.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja słyszałem o ponad 5 godzinach, a nie 7, w dodatku koleś ponoć umierał często. Zobaczymy, ktoś od Bethesdy uspokajał na neogafie, że większość testerów przechodziła w 12-20 godzin, i jeszcze napomknęli o Skyrimie przechodzonym w 2 godziny, ale to może być zwykłe mydlenie oczu. W końcu kolo nie znał tej gry w ogóle, więc nie ma raczej mowy o speedrunie.

Odnośnik do komentarza

Rzadko podchodze do gier przy pierwszym podejsciu na innym poziomie niz normalu, ale tutaj zastanawiam sie od razu na najwyzszym. To podbija czas, poza tym trzeba bedzie kombinowac, sidequesty itd.

 

Poza tym pokazywali misje Golden Cat ktora przechodzili na 2 sposoby i stealth zabral 2 razy wiecej czasu niz zwykla wyzynka.

 

Ju w piatek :)

Odnośnik do komentarza

A poniżej ładny spis wszystkich recenzji:

Czyli gra na takie mocne 9. W sumie już za to, że nie jest to sequel tylko nowe ip, ani strzelanka w stylu coda tylko gra dająca spore możliwości wyboru jak chcemy grać już powinno być 10/10 GOTY :P

 

P.S. Jak ktoś nie może się doczekać to poniżej filmik z pierwszych 10min gry:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Rozumiem, że jakby oceny były na poziomie 80%, to byście nie kupili :P

 

PS. Ciekawe jak będzie mi się grało bo nie widziałem jeszcze żadnych materiałów z gry, nawet nie wiem o czym jest, heh. Dobrze wiedzieć, że pojedyncze przejście może zająć gdzieś od 12h do 20h. Duży plusik.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Jeśli kogoś takie rzeczy interesują to tu macie porównanie wersji konsolowych :

http://www.youtube.com/watch?v=HPTrj4tXU_M

Wg tego minimalnie lepsza jest wersja na PS3 :)

 

Tutaj najlepsze porownanie DF, lepszego nie bedzie.

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-dishonored-face-off

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...