Skocz do zawartości

Dishonored


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Polskiej wersji to najlepsze jest to " klucz do golden cup needed"

 

Gra kozacka już skończona właśnie jadę na b.trudnym, mam pytanie na filmikach widziałem ale sam tego nie jest w stanie ogarnąć ?!

Jak okraść ludzi bez zabijania ich? podchodzą i co dalej ?

Odnośnik do komentarza

Gra jest KOZACKA. Od razu zaczalem na bardzo trudnym, bo powidzialem sobie, ze Dishonored bede gral i kombinowal od samego poczatku, pierwsze przejscie bedzie trwalo jak najdluzej. Po 1 zaliczeniu gry, zaczne rozkminiac trofea.

 

Grafika jest nawet niezla, ale gra nadrabia art designem zdecydowanie. Jestem w drugiej misji, wiec moj Corvo to kompletny swiezak na razie a juz jest kapitalnie.

Odnośnik do komentarza

Gra konkret, ale od strony technicznej to słabiutko właśnie złapałem freeza i zeżarło mi dwa sloty save i jestem 3h grania w plecy :verymad: czemu zawsze coś z pod bandery bethesdy musi wyjść to technicznie jest na niskim poziomie, narazie odpuszczam sobie jak skyrima do czasu jak nie załatają savów. ale sie w(pipi)iłem no :confused:

Edytowane przez Dr.Suess
Odnośnik do komentarza

Do fabuły już nic nie mam ; )

 

Sen z Odmieńcem zaczyna przybierać drugie dno. Coraz więcej o tym w różnorakich książkach, jest tajemnica, zabobony, fanatycy religijni. Kapitalnie przewija się w tle motyw zarazy.

Zobaczymy co to dalej z tego będzie i czy utrzyma się historia w dotychczasowym klimacie czy raczej wyjdzie banalne rozwiązanie.

 

PS : Dla tych którzy chcą się bawić w eliminację typów to moim zdaniem stanowczo za łatwo to przychodzi i to nawet na poziomie "bardzo trudny". Podgląd przedmiotów, secretów przez ściany itd to również raczej za duże uproszczenie. Osobiście staram się wszystkich wyminąć, jeśli ktoś mnie zobaczy to load. Teraz kolesiowi sprzed nosa zgarnąłem mapę , zauważył nagły brak i uskutecznia poszukiwania ; d Fajnie ,że takie coś zaimplementowali. Chociaż oczywiście tylko w danych miejscach. Jakby wszyscy mieli zauważać brak dóbr to by tylko ciągle poszukiwali zguby.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem ale mam konkretne pytanie.

 

Czy ,napuszczenie na siebie Straży Miejskiej i bandytów ( wspaniale się tłuką ) skutkuje naliczaniem NAM zgonów w statystykach pod koniec misji ?

Czy nalicza NAM odkryte zwłoki również na konto ?

 

 

Dla zainteresowanych. Nie nalicza nam. Warto więc niezauważenie prowokować zamieszki.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Wiadomo coś o wersji Dh na PSS? Jakiś czas temu była wiadomość o akcji Day 1 digital, w której miał też się znaleźć DH a tu cisza...

 

Akcja Day 1 Digital dotyczy amerykańskiego PSS. A Dishonored jest na PSS w Europie, ale akurat w Polsce go nie ma.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

W tej zagadce jest dokładnie opisane co zrobić i w jakiej kolejności

- Podpowiedź opisuje jakie obrazy mamy znaleźć: Idź najpierw zatłoczoną ulicą, podążaj póki nie zobaczysz zacumowanego statku a stamtąd znajdź rzeźnię a nagroda będzie Twoja - piszę z pamięci.

To kolejna tego typu zagadka którą spotkałem - mam nadzieję że będzie ich więcej :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

GOTY

jezu jaka ta gra jest zaje.bista... Nie dość, że gameplay to połączenie hitmana i no one lives forever 2, to w dodatku z mega klimatem, światem i supermocami. Pierwszą misję ogrywałem chyba z 6 godzin... Każdy zakamarek zwiedziłem, a jak ktoś mnie zauważył to load :D Masakra... druga poszła już o wiele szybciej, bo lokacje się powtarzały, ale nie szkodzi :D

 

BTW, ma ktoś jakąś listę wszystkich sidequestów i tych "rzeczy do zrobienia", które nam się wyświetlają w podsumowaniu misji? Bo część z nich trzeba odkryć samemu a ciekaw jestem czy coś ominąłem :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...